Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I znowu powraca temat Nolito.... Barca ruszać po Pogbe kurde!
2
W życiu nie wolno oglądać się za siebie po Ci z tyłu ktoś ....... :) Ale widać że Szef nie żałuje heh :D
3
To ile spędzi lat w Barcelonie wie tylko Neymar.
0
Pierwszy raz o nim słyszę.
0
Fajny filmik :D
5
Ale beka, 30 lat zamiast młodszego z myślą o przyszłości to takich chcą sprowadzać, brawo dla zarządu. A Vidal ma się marnować, co za polityka, ale niech sobie robią co chcą ich klub.
1
Pogba to do Barcy a nie Realu.
5
W Borussii się rozwinie, a potem powrót za 60 baniek :)
3
Pamiętam Bojana jak miał 18 lat i takie nadzieje z nim wiązano, szkoda że tak to wszystko wyszło, jak dla mnie to zdecydowanie za szybko wprowadzony do 1 zespołu i za dużo gadania jaki to talent itp.
1
Trzeba dać konkretną szansę dla Vidala, wierzę że on jeszcze pokaże na co go stać.
1
To jest dla niego najlepsza opcja, lepiej niech gra niż ma grzać ławę.
27
Leo niech gra do 40 życzę mu tego :)
0
Nie ma co ryzykować, niech w pełni wyleczy się z kontuzji by nie porobiło się gorzej.
1
W Lyon jest dobry, tylko czy w Barcelonie by się sprawdził, różnie może być.
0
Bardzo dobrze że zatrzymali tego świra co planował zamach, tylko pytanie czy inny się nie napatoczy.
1
Ha ha z tym Pitbull dobre :D
10
Niech wszyscy odejdą z PO a potem będzie Masip tam grał..
2
11 asyst - świetny wynik.
0
Z Pique tworzą doskonały duet i liczę na to że będzie kontynuacja tego.
2
Prawda jest taka że na siłę go nie zatrzymają, a jak ktoś dodatkowo zapłaci tyle ile klauzula to niewiele zrobią z tym.
2
Lacazette znakomita opcja i fajnie byłoby gdyby się udało go sprowadzić, ale też nie pogardziłbym Embolo z Basel.
0
Ja mam nadzieję że to się zmieni.
0
Wiem, ale cieszy mnie to że kończy się jej panowanie.
0
Ok, ok ale co sądzisz że Alaves lub Leganes wygrają Ligę? :D Nie sądzę :)
0
Powiem Ci że wcale bym się nie zdziwił gdyby był taki scenariusz.
0
Jak będzie miał być drugi Pique to co to 40 mln :)
0
Możliwe że tak będzie :P
0
Wiem dobrze ile miał asyst, szanuję go bardzo i dziękuję za wszystko co zrobił dla Barcy. Tyle w tym temacie. Pozdro.
0
Ale niech sobie wraca co mi do tego chłopie, jego życie, ale wiem że w Realu na pewno będzie ława a w Juve ma podstawę.
16
W Arsenalu był "kimś" a teraz? Szkoda go.