6

I znowu powraca temat Nolito.... Barca ruszać po Pogbe kurde!

2

W życiu nie wolno oglądać się za siebie po Ci z tyłu ktoś ....... :) Ale widać że Szef nie żałuje heh :D

3

To ile spędzi lat w Barcelonie wie tylko Neymar.

0

Pierwszy raz o nim słyszę.

0

Fajny filmik :D

5

Ale beka, 30 lat zamiast młodszego z myślą o przyszłości to takich chcą sprowadzać, brawo dla zarządu. A Vidal ma się marnować, co za polityka, ale niech sobie robią co chcą ich klub.

1

Pogba to do Barcy a nie Realu.

5

W Borussii się rozwinie, a potem powrót za 60 baniek :)

3

Pamiętam Bojana jak miał 18 lat i takie nadzieje z nim wiązano, szkoda że tak to wszystko wyszło, jak dla mnie to zdecydowanie za szybko wprowadzony do 1 zespołu i za dużo gadania jaki to talent itp.

1

Trzeba dać konkretną szansę dla Vidala, wierzę że on jeszcze pokaże na co go stać.

1

To jest dla niego najlepsza opcja, lepiej niech gra niż ma grzać ławę.

27

Leo niech gra do 40 życzę mu tego :)

0

Nie ma co ryzykować, niech w pełni wyleczy się z kontuzji by nie porobiło się gorzej.

1

W Lyon jest dobry, tylko czy w Barcelonie by się sprawdził, różnie może być.

0

Bardzo dobrze że zatrzymali tego świra co planował zamach, tylko pytanie czy inny się nie napatoczy.

1

Ha ha z tym Pitbull dobre :D

10

Niech wszyscy odejdą z PO a potem będzie Masip tam grał..

2

11 asyst - świetny wynik.

0

Z Pique tworzą doskonały duet i liczę na to że będzie kontynuacja tego.

2

Prawda jest taka że na siłę go nie zatrzymają, a jak ktoś dodatkowo zapłaci tyle ile klauzula to niewiele zrobią z tym.

2

Lacazette znakomita opcja i fajnie byłoby gdyby się udało go sprowadzić, ale też nie pogardziłbym Embolo z Basel.

0

Ja mam nadzieję że to się zmieni.

0

Wiem, ale cieszy mnie to że kończy się jej panowanie.

0

Ok, ok ale co sądzisz że Alaves lub Leganes wygrają Ligę? :D Nie sądzę :)

0

Powiem Ci że wcale bym się nie zdziwił gdyby był taki scenariusz.

0

Jak będzie miał być drugi Pique to co to 40 mln :)

0

Możliwe że tak będzie :P

0

Wiem dobrze ile miał asyst, szanuję go bardzo i dziękuję za wszystko co zrobił dla Barcy. Tyle w tym temacie. Pozdro.

0

Ale niech sobie wraca co mi do tego chłopie, jego życie, ale wiem że w Realu na pewno będzie ława a w Juve ma podstawę.

16

W Arsenalu był "kimś" a teraz? Szkoda go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?