Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mnie teraz zaskoczył, cóż za przemiana u jego ojca w wypowiedzi.
9
Chciałbym ich ponownie zobaczyć razem w FCB na boisku..
2
Heh a to Ci dobra ciekawostka :D
0
Nic tylko mu życzyć aby tak się stało!
3
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-04-26/pokonal-raka-i-wraca-do-wielkiej-pilki-stilian-petrov-pomoze-aston-villi/
1
Tyle bramek naładować w tylu spotkaniach :D
0
Może w końcu Lucho da mu szansę? Zobaczymy, fajnie byłoby.
5
Niech nasz mistrz gra w Barcelonie jak najdłużej :)
0
Jak zobaczę oficjalne info że Ney przedłużył kontrakt, to uwierzę w jego miłość do Barcy.
2
Akurat transfer do Interu lub Milanu to krok w tył i to duży.
17
Skoro Iniesta i Busi tak sądzą jeśli chodzi o Neymara, to może jednak wszystko dobrze się potoczy i zostanie w klubie.
10
18 mln to świetna okazja, taka się mało kiedy trafia patrząc co w dzisiejszych czasach dzieje się na rynku transferowym.
0
Tym razem się uda, wierzę w nich :)
0
I bardzo dobrze że Pascual wylatuje z Barcy, czas najwyższy.
3
Ja pierdziele mam tego dość, ja mu nie pasuje gra w FCB to nie idzie proszę bardzo droga wolna, skoro kasa ważniejsza (tak sądzę). Przyjdzie za niego Dybala i po sprawie.
1
Coś za dużo się gada o tym Ney ostatnio, oby tylko nie okazało się że odejdzie ostatecznie. Musi zostać, ale jak poleci za kasą i statusem w drużynie to nic na to nie poradzimy.
0
25 mln + zmienne to dobra propozycja, szkoda że nie odpowiada im to.
0
Jak nie teraz to kiedy? Dłużej pecha już mieć nie mogą, muszą to wygrać.
10
Czuję że to będzie ten ważny moment w karierze dla Leo :)
4
Brawo, oby tak dalej a wygrają CA.
3
Bardzo się z tego cieszę o ile to prawda, w końcu się zakończy temat z jego transferem do Barcy.
0
Kariery oni to nie zrobili w Barcelonie, może to nie jest istotna informacja, ale kiedyś chociaż będą mogli powiedzieć: "Barca mnie kupiła" ;) Ale tak serio patrząc, to ile mln wyrzuconych w błoto a praktycznie każdy za darmo...
0
Świetna bramka Kuby :)
14
I tu akurat ten Pan ma rację, miał Silva to mu odebrali i to była głupota.
0
Dobra ławka to podstawa.
11
Hahaha on serio myśli że Leo za 4 lata zakończy karierę w Europie? Dobry towar bierze, nie ma co.
1
Oby tylko Argentyna ich pokonała.
0
Prawidłowo, niech nadal tam gra, a skoro on chce grać to w FCB tego nie otrzyma, chyba że końcowe minuty, albo jakieś puchary z niżej notowanymi rywalami.
0
Ja wolałbym być szczęśliwy w takim klubie jak Barca :)
0
Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)