0

To mnie teraz zaskoczył, cóż za przemiana u jego ojca w wypowiedzi.

9

Chciałbym ich ponownie zobaczyć razem w FCB na boisku..

2

Heh a to Ci dobra ciekawostka :D

0

Nic tylko mu życzyć aby tak się stało!

1

Tyle bramek naładować w tylu spotkaniach :D

0

Może w końcu Lucho da mu szansę? Zobaczymy, fajnie byłoby.

5

Niech nasz mistrz gra w Barcelonie jak najdłużej :)

0

Jak zobaczę oficjalne info że Ney przedłużył kontrakt, to uwierzę w jego miłość do Barcy.

2

Akurat transfer do Interu lub Milanu to krok w tył i to duży.

17

Skoro Iniesta i Busi tak sądzą jeśli chodzi o Neymara, to może jednak wszystko dobrze się potoczy i zostanie w klubie.

10

18 mln to świetna okazja, taka się mało kiedy trafia patrząc co w dzisiejszych czasach dzieje się na rynku transferowym.

0

Tym razem się uda, wierzę w nich :)

0

I bardzo dobrze że Pascual wylatuje z Barcy, czas najwyższy.

3

Ja pierdziele mam tego dość, ja mu nie pasuje gra w FCB to nie idzie proszę bardzo droga wolna, skoro kasa ważniejsza (tak sądzę). Przyjdzie za niego Dybala i po sprawie.

1

Coś za dużo się gada o tym Ney ostatnio, oby tylko nie okazało się że odejdzie ostatecznie. Musi zostać, ale jak poleci za kasą i statusem w drużynie to nic na to nie poradzimy.

0

25 mln + zmienne to dobra propozycja, szkoda że nie odpowiada im to.

0

Jak nie teraz to kiedy? Dłużej pecha już mieć nie mogą, muszą to wygrać.

10

Czuję że to będzie ten ważny moment w karierze dla Leo :)

4

Brawo, oby tak dalej a wygrają CA.

3

Bardzo się z tego cieszę o ile to prawda, w końcu się zakończy temat z jego transferem do Barcy.

0

Kariery oni to nie zrobili w Barcelonie, może to nie jest istotna informacja, ale kiedyś chociaż będą mogli powiedzieć: "Barca mnie kupiła" ;) Ale tak serio patrząc, to ile mln wyrzuconych w błoto a praktycznie każdy za darmo...

0

Świetna bramka Kuby :)

14

I tu akurat ten Pan ma rację, miał Silva to mu odebrali i to była głupota.

0

Dobra ławka to podstawa.

11

Hahaha on serio myśli że Leo za 4 lata zakończy karierę w Europie? Dobry towar bierze, nie ma co.

1

Oby tylko Argentyna ich pokonała.

0

Prawidłowo, niech nadal tam gra, a skoro on chce grać to w FCB tego nie otrzyma, chyba że końcowe minuty, albo jakieś puchary z niżej notowanymi rywalami.

0

Ja wolałbym być szczęśliwy w takim klubie jak Barca :)

0

Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?