0

Na 8 melonów ich nie stać? Tragedia, co za biedaki.

0

Oby to nastąpiło jak najszybciej.

2

A kupiliby go w końcu albo nie, bo te nowinki już mnie denerwują.

0

Jakby nie patrzeć do doszedł z rep. do dwóch finałów, a że nie wygrali to już inna kwestia.. np. Higuain.

0

Cóż za wzrok, brawo!

4

Popieram Cię w 1000%!!

9

To już wiemy, pisze niżej.

7

0

Teraz nagle chce go nakłaniać do powrotu? Ostatnio mówił co innego.

5

Wrócić pewnie wróci, tylko pytanie kiedy to nastąpi, pewnie na MŚ 2018.

1

Wiecznie na szczycie być nie można, taka już piłka nożna, jeśli chodzi o Hiszpanie.

0

W pewnym momencie życia każdy przechodzi jakieś zmiany. Zostaje mu życzyć powodzenia.

0

Po co ma wracać?

1

Ale jaja na tym Euro.

0

Niech zapomną.

0

A kim niby jest? Piłkarzem, lecz w rep. nieudacznikiem.

1

Gratulacje dla Bravo, ale powiem Wam, że mnie tak denerwowało jak zobaczyłem jak się cieszy na koniec, że aż w myślach mi przeszło aby Ter Stegen na złość teraz był podstawowym bramkarzem w klubie, ale to takie głupie myślenie.. Wygrali drugi raz z rzędu i duży szacunek za to w ich stronę.

7

I takim oto sposobem Rep. Argentyny się posypie na dobre, najważniejsze ogniwa odchodzą. Higuain nieudacznik niech tam zostanie i nadal marnuje 100% setki.

1

Messi pewnie ma gdzieś to że jest w tej 11.

2



Jak to widzę to mnie po prostu krew zalewa, co za człowiek! Tyle już zmarnował w reprezentacji..

2

Ten Marquinhos to że tak powiem "dupa wołowa" bo nie potrafi się zdecydować i postawić w klubie, jeśli Barca go chce, to powinien robić wszystko by się udało, na siłę go trzymać nie będą.

2

Jak pech kurna to pech..

5

Wcale się Messiemu i innym nie dziwię, to jest po prostu masakra, cały turniej błyszczeli by w Finale pechowo przegrać :/ Ja tylko ciekawy jestem jak teraz gra Leo będzie wyglądać w Barcelonie..

0

Ciekawe któż to będzie..

1

Szkoda ich, ale taka już jest piłka nożna - nieobliczalna.

0

Bardzo dobrze im pojechał, w pełni go popieram.

0

Jak za 14 mln się nie zgodzą to stwierdzę, że zaczynają myśleć iż mają nie wiadomo jaki talent w drużynie, a wcale tak nie jest. Gość rozegrał kilkanaście spotkań w La Liga i już głośne halo wołają sobie 30 melonów.

4

1

Do usunięcia, popsuło się.

11

Pokonać Portugalię i zobaczyć minę Ronaldo byłoby bezcenne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?