Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na 8 melonów ich nie stać? Tragedia, co za biedaki.
0
Oby to nastąpiło jak najszybciej.
2
A kupiliby go w końcu albo nie, bo te nowinki już mnie denerwują.
0
Jakby nie patrzeć do doszedł z rep. do dwóch finałów, a że nie wygrali to już inna kwestia.. np. Higuain.
0
Cóż za wzrok, brawo!
4
Popieram Cię w 1000%!!
9
To już wiemy, pisze niżej.
7
https://www.facebook.com/party.zyciegwiazd/videos/vb.228076400564341/1098594830179156/?type=2&theater
Hahahaha o żesz w mordę ale mają pomysły na piosenkę :D
0
Teraz nagle chce go nakłaniać do powrotu? Ostatnio mówił co innego.
5
Wrócić pewnie wróci, tylko pytanie kiedy to nastąpi, pewnie na MŚ 2018.
1
Wiecznie na szczycie być nie można, taka już piłka nożna, jeśli chodzi o Hiszpanie.
0
W pewnym momencie życia każdy przechodzi jakieś zmiany. Zostaje mu życzyć powodzenia.
0
Po co ma wracać?
1
Ale jaja na tym Euro.
0
Niech zapomną.
0
A kim niby jest? Piłkarzem, lecz w rep. nieudacznikiem.
1
Gratulacje dla Bravo, ale powiem Wam, że mnie tak denerwowało jak zobaczyłem jak się cieszy na koniec, że aż w myślach mi przeszło aby Ter Stegen na złość teraz był podstawowym bramkarzem w klubie, ale to takie głupie myślenie.. Wygrali drugi raz z rzędu i duży szacunek za to w ich stronę.
7
I takim oto sposobem Rep. Argentyny się posypie na dobre, najważniejsze ogniwa odchodzą. Higuain nieudacznik niech tam zostanie i nadal marnuje 100% setki.
1
Messi pewnie ma gdzieś to że jest w tej 11.
2
Jak to widzę to mnie po prostu krew zalewa, co za człowiek! Tyle już zmarnował w reprezentacji..
2
Ten Marquinhos to że tak powiem "dupa wołowa" bo nie potrafi się zdecydować i postawić w klubie, jeśli Barca go chce, to powinien robić wszystko by się udało, na siłę go trzymać nie będą.
2
Jak pech kurna to pech..
5
Wcale się Messiemu i innym nie dziwię, to jest po prostu masakra, cały turniej błyszczeli by w Finale pechowo przegrać :/ Ja tylko ciekawy jestem jak teraz gra Leo będzie wyglądać w Barcelonie..
0
Ciekawe któż to będzie..
1
Szkoda ich, ale taka już jest piłka nożna - nieobliczalna.
0
Bardzo dobrze im pojechał, w pełni go popieram.
0
Jak za 14 mln się nie zgodzą to stwierdzę, że zaczynają myśleć iż mają nie wiadomo jaki talent w drużynie, a wcale tak nie jest. Gość rozegrał kilkanaście spotkań w La Liga i już głośne halo wołają sobie 30 melonów.
4
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13439114_788143797988058_183852204852847485_n.jpg?oh=cfe5740ecb3952a65a7b1f19bbb4c8ff&oe=580812F6
Jak coś to sorry Admini za napis na zdjęciu, ja tego nie robiłem :D
1
Do usunięcia, popsuło się.
11
Pokonać Portugalię i zobaczyć minę Ronaldo byłoby bezcenne :)