Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://wideo.interia.pl/wizytowka-tomatos/dowiedzial-sie-ze-jednak-zdobyl-zloty-medal-jego-reakcja-bez-video,vId,2104545
He dobre :D A ta co go pyta też fajna :D
5
Nie stać Cię :D
0
Już nowa fura jest :D
0
Ibra się z nim pożegnał w stylu kung fu :D
0
Jednak młodziutka ta Pani doktor :D
6
Niech spadają jak najszybciej, chcieliby reklamę tylko płacić to nie ma kto.
0
Nawet dobrze jest.
0
Przyda się świeża krew i w końcu konkurencja dla Alby :)
5
To już lepiej dołożyć na Carrasco, no ale nie moja kasa i nie mój klub, zrobią jak będą uważać.
2
Od samego początku było pewne, że Pogba nie jest wart takiej kasy jakiej sobie życzą, jest dobry to na pewno, ale nie za tyle hajsu.
0
Nadal nie rozumiem tego transferu i nigdy nie zrozumiem.
0
Siostry Williams? W życiu bym na nie nie postawił jako ulubione :d
2
A może jak raz pokaże się z dobrej strony i nada się na zmiennika.
0
Henry w Barcelonie to było coś :)
1
Ja myślę że Arda jeszcze odpali na dobre.
4
Kogoś zajebistego niech pozyskają :)
0
Czyli nie będzie następcy Neymara :D
3
Szanuję Leo jako piłkarza że jest taki niesamowity, a że takie rzeczy na boku to już mnie to bardzo nie obchodzi.. Każdy w życiu kombinuje jak może by mieć najlepiej.
0
Jeśli to prawda, że Ter Stegen będzie podstawowym bramkarzem, to cieszę się bardzo z tego :)
0
Może jeszcze prysznic :D Żarcik :D
0
Wielkie brawa dla klubu za ten transfer, przyda się na 100%.
0
Zobaczymy jak mu się będzie układać w Barcelonie ;)
13
Jeszcze będą żałować że go sprzedali :)
0
Proszę, proszę, kto by się spodziewał że taka bomba wiadomość się ukaże, jeżeli to prawda to świetny transfer za dobrą cenę.
3
Dobrze piszesz!
0
Jak by rzucili 20 mln to dobra oferta, a stać ich to pewne.
0
Tak to już jest - 90% plotek - 10% prawdy - pismaki...
0
Z tą ZP niestety ale czuję że tak właśnie będzie i otrzyma Ronaldo..
4
Beznadzieja artykuł i tyle w temacie.
7
Bardzo dobra reakcja ze strony klubu, on musi zostać w Barcelonie i być pierwszym bramkarzem :)