5

Nie stać Cię :D

0

Już nowa fura jest :D

0

Ibra się z nim pożegnał w stylu kung fu :D

0

Jednak młodziutka ta Pani doktor :D

6

Niech spadają jak najszybciej, chcieliby reklamę tylko płacić to nie ma kto.

0

Nawet dobrze jest.

0

Przyda się świeża krew i w końcu konkurencja dla Alby :)

5

To już lepiej dołożyć na Carrasco, no ale nie moja kasa i nie mój klub, zrobią jak będą uważać.

2

Od samego początku było pewne, że Pogba nie jest wart takiej kasy jakiej sobie życzą, jest dobry to na pewno, ale nie za tyle hajsu.

0

Nadal nie rozumiem tego transferu i nigdy nie zrozumiem.

0

Siostry Williams? W życiu bym na nie nie postawił jako ulubione :d

2

A może jak raz pokaże się z dobrej strony i nada się na zmiennika.

0

Henry w Barcelonie to było coś :)

1

Ja myślę że Arda jeszcze odpali na dobre.

4

Kogoś zajebistego niech pozyskają :)

0

Czyli nie będzie następcy Neymara :D

3

Szanuję Leo jako piłkarza że jest taki niesamowity, a że takie rzeczy na boku to już mnie to bardzo nie obchodzi.. Każdy w życiu kombinuje jak może by mieć najlepiej.

0

Jeśli to prawda, że Ter Stegen będzie podstawowym bramkarzem, to cieszę się bardzo z tego :)

0

Może jeszcze prysznic :D Żarcik :D

0

Wielkie brawa dla klubu za ten transfer, przyda się na 100%.

0

Zobaczymy jak mu się będzie układać w Barcelonie ;)

13

Jeszcze będą żałować że go sprzedali :)

0

Proszę, proszę, kto by się spodziewał że taka bomba wiadomość się ukaże, jeżeli to prawda to świetny transfer za dobrą cenę.

3

Dobrze piszesz!

0

Jak by rzucili 20 mln to dobra oferta, a stać ich to pewne.

0

Tak to już jest - 90% plotek - 10% prawdy - pismaki...

0

Z tą ZP niestety ale czuję że tak właśnie będzie i otrzyma Ronaldo..

4

Beznadzieja artykuł i tyle w temacie.

7

Bardzo dobra reakcja ze strony klubu, on musi zostać w Barcelonie i być pierwszym bramkarzem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?