Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Martinez nie będzie miał chociaż doła hahaha :D
0
Hahah błyskawiczna odpowiedź! :D
0
Przyjęcie piłki pierwsza klasa, brawo!
0
Ja pierdziele co to było!!!!!!!!!!
0
Leo co zagrał...
0
Ardaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)
0
Ależ błąd........
0
Najważniejsze ogniwa muszą pozostać, proste.
0
Jazda Barca z nimi :D
0
To było pewne, tylko pytanie gdzie trafi na 100%.
43
Piękny list! :)
18
Adriano swój chłop!
0
12 mln?? Czy ja dobrze widzę? Taka oferta często się nie trafia.
0
Za rok to może być zupełnie inaczej ;P
2
Gomeza to akurat chętnie bym widział jako zmiennika, zdarzało mi się oglądać spotkania z Ligi Tureckiej i dobrze tam sobie radził, a co najważniejsze strzelał bramki.
2
W końcu, nie mogłem się już doczekać :) Ciekaw jestem co pokaże Marlon.
6
Wykonał swoją misję w Barcelonie, czas na zmiany. Powodzenia mu życzę.
0
I tak zapewne nie dołączy do Barcy.
0
Zapowiada się ciekawa rywalizacja na PO :)
2
Chciałbym aby pograł w pierwszej drużynie, ale chyba nikłe szanse na to, dlatego lepiej aby został wypożyczony, niech zbiera cenne doświadczenie.
0
Może w końcu tam odpali? Życzę mu tego.
1
Rekordowo niski koszt transferu :D He he.. :D Kogoś coś boli :P
2
W końcu będzie co oglądać :)
2
Sergi jest zajebisty, ale ja stawiam na Vidala :)
2
Ma się od kogo uczyć to pewne :)
3
Oby i teraz udało się zdobyć tryplet :)
2
Więcej niech pali hehe żart ;)
17
Szczerze? To wolałbym grać w jakimś dobrym średniaku niż siedzieć cały sezon na ławie i dostać z 1-2 szanse :) W życiu kasa to nie wszystko, liczą się też ambicje, piłkarzem można zostać tylko raz w życiu i nie każdemu się to udaje.
0
Nie ma on lekko, szkoda go że nie wyszło mu w Barcelonie.
0
Oby pozostał i dostał szanse, zasługuje na to swoją postawą.