0

Ależ ten Real Madryt jest wielki :DD Cóż wygrali i tyle :P

1

Sprzedać Douglasa i zapomnieć o tym transferze jak najszybciej.

2

Liczę że nasi po wpadce z The Reds wygrają dziś i zaprezentują dobrą grę. VeB!

26

Powiedział samą prawdę.

0

Zabrać mu opaskę kapitańską bo to jest totalne nieporozumienie by on nim był, się w ogóle nie nadaje na tą rolę.

1

Arda bardziej pasował do Atletico i ich stylu gry, tutaj sobie nie radzi, pytanie tylko czy w końcu odpali czy też 40 baniek pójdzie w błoto.

0

Ciekawostek co potrafi to dowiem się o nim na boisku podczas meczu :D

2

Ciekawe na kogo Lucho będzie bardziej stawiał na PO Sergi czy Vidal, ja chętnie widziałbym tam oczywiście Vidala.

6

Mam tylko nadzieję że Alen zostanie odkupiony.

1

Oby kurde udało się jak najszybciej sprowadzić tego czwartego napastnika i zamknąć całkowicie już kadrę na ten sezon, ciekawe co z tym Mario Gomez w końcu.

3

Głupie zasady że szok.

0

Podoba mi się, zawsze można spróbować nowych rzeczy.

0

Na IO.. A to ustawienie jest brane właśnie pod uwagę gdy nieobecny jest Neymar, choć możliwe że takie by zostało, poczytaj artykuł.

5

Mi osobiście bardzo spodobała się gra Marlona i chciałbym by dostał od Lucho szanse.

11

To teraz będzie dobra klepka :D

2

Leo już się pewnie dobrze na to zmobilizuje :D

1

Szczerze to nawet go nie znam, ale jeśli Lucho uważa że jest dobry i się przyda to niech sprowadzają go.

21

Jak się uda po sezonie zgarnąć za niego te 8 mln to i tak bardzo dobry interes patrząc na to ile grał w FCB.

0

He zobaczymy jak to Mou wyszkoli Pogbe że niby tam będzie najlepszy :D

5

Ale słabo Brazylia, po prostu dramat żeby z takimi przeciwnikami taka lipa.

2

Zobaczymy czym Lucho zaskoczy.

0

Dobrze że to tylko towarzysko, oby wyciągnęli odpowiednie wnioski.

9

Barca dostała od Liverpool 4-0 to teraz oni z Mainz dostają 4-0 :D

0

I bardzo dobrze, niech sobie szukają kogoś innego.

2

Oby chociaż tam kontuzje go omijały, lecz szkoda że wypożyczenie tylko.

5

Ładnie The Reds grali wczoraj trzeba przyznać, oby w lidze im dobrze poszło.

3

Ale Marca i As się podniecają, lanie lata he he.

0

Dadzą nasi radę :)

2

Lucho ma twardy orzech do zgryzienia na kogo postawić, z niecierpliwością czekam jaką podejmie decyzję.

18

Prawdziwi fani zawsze pamiętają, brawa dla nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?