Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ten Real Madryt jest wielki :DD Cóż wygrali i tyle :P
1
Sprzedać Douglasa i zapomnieć o tym transferze jak najszybciej.
2
Liczę że nasi po wpadce z The Reds wygrają dziś i zaprezentują dobrą grę. VeB!
26
Powiedział samą prawdę.
0
Zabrać mu opaskę kapitańską bo to jest totalne nieporozumienie by on nim był, się w ogóle nie nadaje na tą rolę.
1
Arda bardziej pasował do Atletico i ich stylu gry, tutaj sobie nie radzi, pytanie tylko czy w końcu odpali czy też 40 baniek pójdzie w błoto.
0
Ciekawostek co potrafi to dowiem się o nim na boisku podczas meczu :D
2
Ciekawe na kogo Lucho będzie bardziej stawiał na PO Sergi czy Vidal, ja chętnie widziałbym tam oczywiście Vidala.
6
Mam tylko nadzieję że Alen zostanie odkupiony.
1
Oby kurde udało się jak najszybciej sprowadzić tego czwartego napastnika i zamknąć całkowicie już kadrę na ten sezon, ciekawe co z tym Mario Gomez w końcu.
3
Głupie zasady że szok.
0
Podoba mi się, zawsze można spróbować nowych rzeczy.
0
Na IO.. A to ustawienie jest brane właśnie pod uwagę gdy nieobecny jest Neymar, choć możliwe że takie by zostało, poczytaj artykuł.
5
Mi osobiście bardzo spodobała się gra Marlona i chciałbym by dostał od Lucho szanse.
11
To teraz będzie dobra klepka :D
2
Leo już się pewnie dobrze na to zmobilizuje :D
1
Szczerze to nawet go nie znam, ale jeśli Lucho uważa że jest dobry i się przyda to niech sprowadzają go.
21
Jak się uda po sezonie zgarnąć za niego te 8 mln to i tak bardzo dobry interes patrząc na to ile grał w FCB.
0
He zobaczymy jak to Mou wyszkoli Pogbe że niby tam będzie najlepszy :D
5
Ale słabo Brazylia, po prostu dramat żeby z takimi przeciwnikami taka lipa.
2
Zobaczymy czym Lucho zaskoczy.
0
Dobrze że to tylko towarzysko, oby wyciągnęli odpowiednie wnioski.
9
Barca dostała od Liverpool 4-0 to teraz oni z Mainz dostają 4-0 :D
0
I bardzo dobrze, niech sobie szukają kogoś innego.
2
Oby chociaż tam kontuzje go omijały, lecz szkoda że wypożyczenie tylko.
5
Ładnie The Reds grali wczoraj trzeba przyznać, oby w lidze im dobrze poszło.
3
Ale Marca i As się podniecają, lanie lata he he.
0
Dadzą nasi radę :)
2
Lucho ma twardy orzech do zgryzienia na kogo postawić, z niecierpliwością czekam jaką podejmie decyzję.
18
Prawdziwi fani zawsze pamiętają, brawa dla nich.