0

Jak tak dalej pójdzie to Valencii nie wróżę dobrej sytuacji w Lidze.

0

Gdyby Fabregas przeszedł do Realu, to już nie wiem co o nim myślałbym mając przed oczami jak kiedyś całował koszulkę Barcy.

7

Ligowy średniak, Real Madryt - w pierwszej chwili inaczej to zrozumiałem haha :D

6

Odeszły takie legendy jak Puyol, Xavi i Barca sobie dobrze radzi, wiadome ból jest ale jak odejdzie Bravo to i bez niego wiem że Barca nie straci na wartości, Ter Stegen to nie amator.

2

Dobrze napisałeś, jest znakomitym bramkarzem, ale nie wiem jak można w 2 lata już go nazywać legendą, może pomnik mu dać od razu..

4

Roni był totalnym magikiem w Barcy, jego styl poruszania się z piłką do dziś mnie zachwyca.

10

Gdyby jeszcze przy tym trafił do Barcy Paco to już miazga, kompletna kadra byłaby na sezon. Ale trzeba czekać na oficjalne informacje.

8

A Pep miał nikogo nie podkradać z Barcy heh, ale dobra kasa trzeba przyznać, a to że Ter Stegen dostanie Ligę i LM jeszcze lepiej mnie cieszy :)

0

Oby tylko ją wykorzystał, bo potencjał ma niesamowity.

5

Sergi jest zajebisty, ale ja liczę też na Vidala :)

6

Jeśli mu nie odpowiada LM i PK to jego wybór, Ter Stegen jakoś dwa sezony wytrzymał.

5

Wypożyczanie tylko ciągłe a i tak w Barcelonie już nie zagra, to nie ma zupełnie sensu, najlepsza opcja do sprzedaż definitywna.

5

A niektórzy pisali tutaj że Rakieta nic nie robi na boisku, a prawda jest taka że to on odwala czarną robotę, niedoceniany jak Busi.

2

Niech wracają do zdrowia, dobrze że jest duże pole manewru w środku pola.

0

Mają całkowitą rację :)

9

Zawodnik który potrafi pomóc drużynie tam gdzie tylko Lucho go wystawi :)

6

Miejmy nadzieję że Barca nie pozwoli Realowi na to by przełamali złą passę w Lidze ;)

3

Teraz na Camp Nou ich dobić i będzie można świętować pierwszy puchar w tym sezonie :)

4

On im odpowiada golami :)

0

Munir jak widać się nie poddaje, i bardzo dobrze :)

4

Brawo dla niego, a jeszcze większe dla Denisa za podanie a Arda za piękne zagranie do El Pistolero. Czekam na kolejne :)

0

Szkoda że tak zaczyna się sezon, dobrze że jest ich kim zastąpić, choć wiadome kontuzja zawodnika to nic fajnego.

1

Dobry wynik przed rewanżem :) VeB!

9

Denis w Barcelonie będzie wielkim graczem, to bez wątpienia, gra naprawdę zajebiście i oby tylko tak dalej.

0

El Pistoleroooooooooooooo goooooooool :)

2

Adra już 50 razy został sprzedany.

0

Pierwsza połowa nie dość że bez szału, to na dodatek pechowa, oby w drugiej było lepiej.

1

Ja pierdziele już dwie kontuzje, dwie zmiany, fajnie ;/

0

Tylko nie Iniesta zmiana ;/

0

Mathieu kontuzja,..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?