Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tak dalej pójdzie to Valencii nie wróżę dobrej sytuacji w Lidze.
0
Gdyby Fabregas przeszedł do Realu, to już nie wiem co o nim myślałbym mając przed oczami jak kiedyś całował koszulkę Barcy.
7
Ligowy średniak, Real Madryt - w pierwszej chwili inaczej to zrozumiałem haha :D
6
Odeszły takie legendy jak Puyol, Xavi i Barca sobie dobrze radzi, wiadome ból jest ale jak odejdzie Bravo to i bez niego wiem że Barca nie straci na wartości, Ter Stegen to nie amator.
2
Dobrze napisałeś, jest znakomitym bramkarzem, ale nie wiem jak można w 2 lata już go nazywać legendą, może pomnik mu dać od razu..
4
Roni był totalnym magikiem w Barcy, jego styl poruszania się z piłką do dziś mnie zachwyca.
10
Gdyby jeszcze przy tym trafił do Barcy Paco to już miazga, kompletna kadra byłaby na sezon. Ale trzeba czekać na oficjalne informacje.
8
A Pep miał nikogo nie podkradać z Barcy heh, ale dobra kasa trzeba przyznać, a to że Ter Stegen dostanie Ligę i LM jeszcze lepiej mnie cieszy :)
0
Oby tylko ją wykorzystał, bo potencjał ma niesamowity.
5
Sergi jest zajebisty, ale ja liczę też na Vidala :)
6
Jeśli mu nie odpowiada LM i PK to jego wybór, Ter Stegen jakoś dwa sezony wytrzymał.
5
Wypożyczanie tylko ciągłe a i tak w Barcelonie już nie zagra, to nie ma zupełnie sensu, najlepsza opcja do sprzedaż definitywna.
5
A niektórzy pisali tutaj że Rakieta nic nie robi na boisku, a prawda jest taka że to on odwala czarną robotę, niedoceniany jak Busi.
2
Niech wracają do zdrowia, dobrze że jest duże pole manewru w środku pola.
0
Mają całkowitą rację :)
9
Zawodnik który potrafi pomóc drużynie tam gdzie tylko Lucho go wystawi :)
6
Miejmy nadzieję że Barca nie pozwoli Realowi na to by przełamali złą passę w Lidze ;)
3
Teraz na Camp Nou ich dobić i będzie można świętować pierwszy puchar w tym sezonie :)
4
On im odpowiada golami :)
0
Munir jak widać się nie poddaje, i bardzo dobrze :)
4
Brawo dla niego, a jeszcze większe dla Denisa za podanie a Arda za piękne zagranie do El Pistolero. Czekam na kolejne :)
0
Szkoda że tak zaczyna się sezon, dobrze że jest ich kim zastąpić, choć wiadome kontuzja zawodnika to nic fajnego.
1
Dobry wynik przed rewanżem :) VeB!
9
Denis w Barcelonie będzie wielkim graczem, to bez wątpienia, gra naprawdę zajebiście i oby tylko tak dalej.
0
El Pistoleroooooooooooooo goooooooool :)
2
Adra już 50 razy został sprzedany.
0
Pierwsza połowa nie dość że bez szału, to na dodatek pechowa, oby w drugiej było lepiej.
1
Ja pierdziele już dwie kontuzje, dwie zmiany, fajnie ;/
0
Tylko nie Iniesta zmiana ;/
0
Mathieu kontuzja,..