2

Może by tak dziś strata pkt. na początek przez Real? :D To byłoby piękne :D

0

Z początku taka klapa remisy, a tu proszę wygrali to, brawa dla Brazylii :)

2

Brawa dla Ney za tą decyzję, jest jak najbardziej właściwa.

29

Takie mecze aż chciałoby się częściej :)

9

Widać było jak Lucho był zadowolony i uśmiechnięty na ławce jak było 5-1 :) To fakt, kibice dziś wspaniały doping :)

0

Coś się kończy a coś się zaczyna, taka już kolej rzeczy w życiu, niech w City błyszczy nadal.

0

Czyli zapewne odejdzie.

3

Oj zdarza się, lepiej będzie gdy na koniec sezonu byśmy mogli cieszyć się ze zdobycia trypletu przez naszych :)

2

Sergi znakomicie spisuje się na PO, wcale nie tęsknię za Alvesem, wiem że on jak i Vidal dadzą Barcelonie tego co potrzebuje.

2

Luisowi też trzeba się pokłonić, skromny z niego zawodnik, oby takich występów i bramek z wolnych częściej :)

0

Po dzisiejszym meczu stwierdzam że czwarty napastnik jest zbędny, ale Lucho decyduje.

3

Kapitalny mecz, coś pięknego :) VeB!! :)

0

Kurna gol Betis szkoda.

0

Po prostu nie wierzę co za mecz :D

1

El Pistolerooooooooo hat-trick co z wolnego wsadził :D

2

To teraz Messi hat-trick :D

0

Będzie pogrom :D

1

Leooooooooo Messi gol :D

0

Messi co pojechał :D

1

Ale akcjaaaaaaaaaa El Pistoleroooooooooooo goooool :)

0

Nie ma gola lipa :D

1

El Pistolerooooooooooooooooooo gooooooooooooooool :)

1

Meeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssii jaka brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Alba niech się cieszy że akurat Undiano nic mu nie pokazał za to wejście.

22

Co prawda to prawda, dobrze piszecie o tym że Mats byłby nieźle pojechany tutaj, ale że broni Bravo to cisza jak makiem zasiał :)

0

Nie ma karnego, komedia.

0

Szkoda że już w pierwszej kolejce musi być stracony gol.

0

Brameczka pierwsza klasa.

0

Ale brama z wolnego i mamy 1-1.

0

Ardaaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool : :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?