Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może by tak dziś strata pkt. na początek przez Real? :D To byłoby piękne :D
0
Z początku taka klapa remisy, a tu proszę wygrali to, brawa dla Brazylii :)
2
Brawa dla Ney za tą decyzję, jest jak najbardziej właściwa.
29
Takie mecze aż chciałoby się częściej :)
9
Widać było jak Lucho był zadowolony i uśmiechnięty na ławce jak było 5-1 :) To fakt, kibice dziś wspaniały doping :)
0
Coś się kończy a coś się zaczyna, taka już kolej rzeczy w życiu, niech w City błyszczy nadal.
0
Czyli zapewne odejdzie.
3
Oj zdarza się, lepiej będzie gdy na koniec sezonu byśmy mogli cieszyć się ze zdobycia trypletu przez naszych :)
2
Sergi znakomicie spisuje się na PO, wcale nie tęsknię za Alvesem, wiem że on jak i Vidal dadzą Barcelonie tego co potrzebuje.
2
Luisowi też trzeba się pokłonić, skromny z niego zawodnik, oby takich występów i bramek z wolnych częściej :)
0
Po dzisiejszym meczu stwierdzam że czwarty napastnik jest zbędny, ale Lucho decyduje.
3
Kapitalny mecz, coś pięknego :) VeB!! :)
0
Kurna gol Betis szkoda.
0
Po prostu nie wierzę co za mecz :D
1
El Pistolerooooooooo hat-trick co z wolnego wsadził :D
2
To teraz Messi hat-trick :D
0
Będzie pogrom :D
1
Leooooooooo Messi gol :D
0
Messi co pojechał :D
1
Ale akcjaaaaaaaaaa El Pistoleroooooooooooo goooool :)
0
Nie ma gola lipa :D
1
El Pistolerooooooooooooooooooo gooooooooooooooool :)
1
Meeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssii jaka brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Alba niech się cieszy że akurat Undiano nic mu nie pokazał za to wejście.
22
Co prawda to prawda, dobrze piszecie o tym że Mats byłby nieźle pojechany tutaj, ale że broni Bravo to cisza jak makiem zasiał :)
0
Nie ma karnego, komedia.
0
Szkoda że już w pierwszej kolejce musi być stracony gol.
0
Brameczka pierwsza klasa.
0
Ale brama z wolnego i mamy 1-1.
0
Ardaaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool : :D