Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ta wiadomość mnie bardzo cieszy :)
0
Musiałem dać zoom 150% by zobaczyć coś na tych obrazkach :D
1
Mats lepszy od Leo :D
2
Przeczytałem Benitez i śmiechłem :D
0
Lipa to będzie jak w Valencii wystrzeli a oni sobie go za 12 baniek jedynie wezmą :)
0
W końcu się udało :)
2
Zajebiste :D Najlepsze strzelanie w pośladki dziewczyn i boczny sędzia jak sobie odbija piłkę z zawodnikiem :D
0
Zobaczymy jak się będzie spisywał :P
0
Ciekawe jak to będzie na obronie, czy Lucho nadal będzie stawiał na Szefa czy Umtiti powoli będzie wprowadzany.
0
Ci to mają fury, masakra ;)
0
Brawa dla Lucho :)
0
Lahoz powinien wylecieć z pracy sędziego, on się totalnie na tym nie zna.
1
Wszystko fajnie tylko oby tam dostawał szanse gry.
0
Nareszcie się to wszystko zakończy.
0
Jego powrót do Barcy był strzałem w 10, póki co gra kapitalnie.
6
To prawda, Mats dziś perfekcyjny występ.
5
Na kebaba go zaprosi :D
0
Najważniejsze że są cenne 3 pkt. VeB!
20
Mats dziś rozegrał wspaniały mecz, oby tak już zostało.
0
Dobra olać ich, zaczynamy drugą połowę, trzeba ich dobić :)
33
Ale patrzcie jakie to jest żałosne, gracz Bilbao już leżał na boisku a ten nagle się odwrócił, nie widząc tej sytuacji i dał 2 żółte, poziom sędziowania totalna żenada i to się chyba nigdy nie zmieni.
0
Myślę że klub by wygrał w tej sprawie.
57
Barca powinna się odwołać za te kartki, jak mógł dać żółtą skoro nie widział sytuacji haha co za miernota.
0
Arda ajajajaja.
0
Jak on w ogóle może sędziować.
5
Hahaha Lahoz to jest komedia.
0
Jak nasi grają? Ładny gol? Bo dopiero włączyłem :)
0
A jednak Umtiti :) Jazda Barca po zwycięstwo!
0
Bardzo fajny wywiad :)
0
Ostatnie dobre :D