0

I ta wiadomość mnie bardzo cieszy :)

0

Musiałem dać zoom 150% by zobaczyć coś na tych obrazkach :D

1

Mats lepszy od Leo :D

2

Przeczytałem Benitez i śmiechłem :D

0

Lipa to będzie jak w Valencii wystrzeli a oni sobie go za 12 baniek jedynie wezmą :)

0

W końcu się udało :)

2

Zajebiste :D Najlepsze strzelanie w pośladki dziewczyn i boczny sędzia jak sobie odbija piłkę z zawodnikiem :D

0

Zobaczymy jak się będzie spisywał :P

0

Ciekawe jak to będzie na obronie, czy Lucho nadal będzie stawiał na Szefa czy Umtiti powoli będzie wprowadzany.

0

Ci to mają fury, masakra ;)

0

Brawa dla Lucho :)

0

Lahoz powinien wylecieć z pracy sędziego, on się totalnie na tym nie zna.

1

Wszystko fajnie tylko oby tam dostawał szanse gry.

0

Nareszcie się to wszystko zakończy.

0

Jego powrót do Barcy był strzałem w 10, póki co gra kapitalnie.

6

To prawda, Mats dziś perfekcyjny występ.

5

Na kebaba go zaprosi :D

0

Najważniejsze że są cenne 3 pkt. VeB!

20

Mats dziś rozegrał wspaniały mecz, oby tak już zostało.

0

Dobra olać ich, zaczynamy drugą połowę, trzeba ich dobić :)

33

Ale patrzcie jakie to jest żałosne, gracz Bilbao już leżał na boisku a ten nagle się odwrócił, nie widząc tej sytuacji i dał 2 żółte, poziom sędziowania totalna żenada i to się chyba nigdy nie zmieni.

0

Myślę że klub by wygrał w tej sprawie.

57

Barca powinna się odwołać za te kartki, jak mógł dać żółtą skoro nie widział sytuacji haha co za miernota.

0

Arda ajajajaja.

0

Jak on w ogóle może sędziować.

5

Hahaha Lahoz to jest komedia.

0

Jak nasi grają? Ładny gol? Bo dopiero włączyłem :)

0

A jednak Umtiti :) Jazda Barca po zwycięstwo!

0

Bardzo fajny wywiad :)

0

Ostatnie dobre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?