0

Neymarrrrrrrrrrrrrrrr goooooooool niesamowite :)

0

Dawaj Leo trzecią bramę :P

0

Piękna pierwsza połowa, oby tak dalej :)

0

Leooooooooo goooooooooooooool x2 :D

2

Dudek dance :D

1

Ter Stegen brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Karny ehh :(

0

Pięknie to wygląda :D

0

Leoooooooooooooo gooooooooooooool :)

1

Ale gwizdy :D

0

Elegancki skład, fajnie że Umtiti gra. Vamos Barca!!

0

Problem to mają przeciwnicy gdy Barca gra podstawowym składem ;)

8

Ronaldo sądzi że ZP to już jest wszystko w piłce nożnej.

0

Ciekawe jak nasi zagrają dziś, ma nadzieję że będzie wygrana i na początek 3 pkt.

1

Co jak co ale dziś ten mecz trzeba wygrać. Dziwi mnie kurs na Barce po ostatniej wpadce z Alaves gdzie na gości było lekko ponad @30.

0

No i fajnie :)

0

Zobaczymy na ile się rozkręci ;)

0

Dobrze zrobią, polać im! :)

2

Każdy słabo, ale jaka gra takie oceny.

2

Przedostatnia odpowiedź najlepsza haha :D

0

Tak, Alba na pewno patrzył na Adriano jako konkurenta :)

3

Głupie godziny powracają.

2

Fota Ronaldo coś pięknego, pasuje mu doskonale :D

1

Oby tylko tak dalej, Munir ma potencjał, tylko musi dostawać dużo minut by się nadal rozwijać i zdobywać doświadczenie.

0

Odbył kilka treningów i zagrał w pierwszym meczu, nie można od niego było oczekiwać wczoraj zbyt wiele.

0

Oj, chłopaki na pewno wyciągną z tego spotkania odpowiednie wnioski i myślę że już z Celtic zobaczymy poprawę.

0

Oby i w tym sezonie było tak samo.

0

Szkoda że nie trafił na 2-1 ale nie można oczekiwać wszystkiego od obrońcy, choć sytuację miał idealną.

3

Ale ten czas szybko zleciał, to teraz drugą setką niech dobije :)

1

Każdemu zdarzają się błędy, trzeba je poprawić i iść dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?