Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymarrrrrrrrrrrrrrrr goooooooool niesamowite :)
0
Dawaj Leo trzecią bramę :P
0
Piękna pierwsza połowa, oby tak dalej :)
0
Leooooooooo goooooooooooooool x2 :D
2
Dudek dance :D
1
Ter Stegen brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Karny ehh :(
0
Pięknie to wygląda :D
0
Leoooooooooooooo gooooooooooooool :)
1
Ale gwizdy :D
0
Elegancki skład, fajnie że Umtiti gra. Vamos Barca!!
0
Problem to mają przeciwnicy gdy Barca gra podstawowym składem ;)
8
Ronaldo sądzi że ZP to już jest wszystko w piłce nożnej.
0
Ciekawe jak nasi zagrają dziś, ma nadzieję że będzie wygrana i na początek 3 pkt.
1
Co jak co ale dziś ten mecz trzeba wygrać. Dziwi mnie kurs na Barce po ostatniej wpadce z Alaves gdzie na gości było lekko ponad @30.
0
No i fajnie :)
0
Zobaczymy na ile się rozkręci ;)
0
Dobrze zrobią, polać im! :)
2
Każdy słabo, ale jaka gra takie oceny.
2
Przedostatnia odpowiedź najlepsza haha :D
0
Tak, Alba na pewno patrzył na Adriano jako konkurenta :)
3
Głupie godziny powracają.
2
Fota Ronaldo coś pięknego, pasuje mu doskonale :D
1
Oby tylko tak dalej, Munir ma potencjał, tylko musi dostawać dużo minut by się nadal rozwijać i zdobywać doświadczenie.
0
Odbył kilka treningów i zagrał w pierwszym meczu, nie można od niego było oczekiwać wczoraj zbyt wiele.
0
Oj, chłopaki na pewno wyciągną z tego spotkania odpowiednie wnioski i myślę że już z Celtic zobaczymy poprawę.
0
Oby i w tym sezonie było tak samo.
0
Szkoda że nie trafił na 2-1 ale nie można oczekiwać wszystkiego od obrońcy, choć sytuację miał idealną.
3
Ale ten czas szybko zleciał, to teraz drugą setką niech dobije :)
1
Każdemu zdarzają się błędy, trzeba je poprawić i iść dalej.