1

Skład jak najbardziej dobry, szkoda jedynie że Umtiti nie zagra, ale Szef to nie amator. Oby tylko udało się zdobyć 3 pkt.

2

Elegancka wypowiedź, ale ten artykuł mnie strasznie wymęczył, tyle czytania :D

2

Kurcze, wielka szkoda, liczyłem że zagra.

2

To będzie bardzo interesujący mecz, już się nie mogę doczekać. Oby Barca w tym starciu była górą.

0

Ale pompują balonik w Madrycie, oby już niebawem zgubili te punkty skoro tacy pewni siebie.

2

Bardzo szanuję Szefa, ale tutaj ten Pan ma rację, Umtiti bardziej się przyda.

0

Suarez co za dzik, nie dość że tyle strzela to na dodatek masa asyst. Mistrz.

0

Jeden jak i drugi zasługują na bycie podstawowym bramkarzem, a że ułożyło się tak no cóż, różnie bywa w życiu. Myślę że teraz obaj są zadowoleni.

0

Sprawiedliwa ocena dla Szefa, słaby występ.

0

Szkoda że w takim klubie jak Barca statystyka Matsa tak wygląda, ale oby było już tylko lepiej.

7

Mou zniszczy United :)

28

Oby na koniec sezonu mogli cieszyć się z trypletu, rekord jak się uda pobić to zajebiście, ale ważniejsze puchary.

0

I niech ta seria trwa nadal.

3

Messi i tak jeszcze lepszy w innych aspektach :)

2

Bravo sam chciał odejść, klub mu oferował lepsze warunki ale odrzucił. I to była inna sytuacja, ktoś musiał odejść a ktoś zostać, bo nie było miejsca dla dwóch.

39

Hmm o ile pamiętam, to Pep mówił że nikogo nie będzie podkradał Barcelonie, mam nadzieję że to były tylko plotki.

0

Dlatego są takie wyniki i sukcesy Barcy :)

23

Jak dla mnie Neymar nie prowokuje, on tak już ma że potrafi czarować, jak sobie rywale z nim nie radzą niech zejdą z boiska, proste. A Laudrup i jego wypowiedź jest śmieszna.

0

Kurcze, tak bym chciał by Real dziś stracił punkty.. Ale zapewne tak nie będzie :/

3

A dla mnie to niech robi sobie co chce, byle drużynie pomagał.

0

Neymar i Messi też czasem powinni by być ciągle w dobrej formie, sezon jest bardzo długi.

6

Lucho musi obowiązkowo przedłużyć kontrakt z Barcą.

5

Mats jest dużo razy wykorzystywany podczas meczu podaniami, ale na szczęście jego spokój i opanowanie zapewniają spokojną głowę dla mnie np. jako kibica, nie obawiam się że coś zawali.

0

Nie ma lepszych od nich na świecie ;)

0

I oby tylko tak dalej drużyna grała ;)

6

Leoś kapitalna forma od początku sezonu, oby utrzymał ją do końca jak i reszta drużyny :)

8

Tak się kończy gra z Barcą gdy chce się pressing stosować hehe :) Brawa dla Rafy za piękną bramkę.

1

Brawa dla naszych! :) Świetny mecz. VeB! :)

2

Messi mu się włączył. Ładny gol.

0

Kurde, gol ale szkoda....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?