Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skład jak najbardziej dobry, szkoda jedynie że Umtiti nie zagra, ale Szef to nie amator. Oby tylko udało się zdobyć 3 pkt.
2
Elegancka wypowiedź, ale ten artykuł mnie strasznie wymęczył, tyle czytania :D
2
Kurcze, wielka szkoda, liczyłem że zagra.
2
To będzie bardzo interesujący mecz, już się nie mogę doczekać. Oby Barca w tym starciu była górą.
0
Ale pompują balonik w Madrycie, oby już niebawem zgubili te punkty skoro tacy pewni siebie.
2
Bardzo szanuję Szefa, ale tutaj ten Pan ma rację, Umtiti bardziej się przyda.
0
Suarez co za dzik, nie dość że tyle strzela to na dodatek masa asyst. Mistrz.
0
Jeden jak i drugi zasługują na bycie podstawowym bramkarzem, a że ułożyło się tak no cóż, różnie bywa w życiu. Myślę że teraz obaj są zadowoleni.
0
Sprawiedliwa ocena dla Szefa, słaby występ.
0
Szkoda że w takim klubie jak Barca statystyka Matsa tak wygląda, ale oby było już tylko lepiej.
7
Mou zniszczy United :)
28
Oby na koniec sezonu mogli cieszyć się z trypletu, rekord jak się uda pobić to zajebiście, ale ważniejsze puchary.
0
I niech ta seria trwa nadal.
3
Messi i tak jeszcze lepszy w innych aspektach :)
2
Bravo sam chciał odejść, klub mu oferował lepsze warunki ale odrzucił. I to była inna sytuacja, ktoś musiał odejść a ktoś zostać, bo nie było miejsca dla dwóch.
39
Hmm o ile pamiętam, to Pep mówił że nikogo nie będzie podkradał Barcelonie, mam nadzieję że to były tylko plotki.
0
Dlatego są takie wyniki i sukcesy Barcy :)
23
Jak dla mnie Neymar nie prowokuje, on tak już ma że potrafi czarować, jak sobie rywale z nim nie radzą niech zejdą z boiska, proste. A Laudrup i jego wypowiedź jest śmieszna.
0
Kurcze, tak bym chciał by Real dziś stracił punkty.. Ale zapewne tak nie będzie :/
3
A dla mnie to niech robi sobie co chce, byle drużynie pomagał.
0
Neymar i Messi też czasem powinni by być ciągle w dobrej formie, sezon jest bardzo długi.
6
Lucho musi obowiązkowo przedłużyć kontrakt z Barcą.
5
Mats jest dużo razy wykorzystywany podczas meczu podaniami, ale na szczęście jego spokój i opanowanie zapewniają spokojną głowę dla mnie np. jako kibica, nie obawiam się że coś zawali.
0
Nie ma lepszych od nich na świecie ;)
0
I oby tylko tak dalej drużyna grała ;)
6
Leoś kapitalna forma od początku sezonu, oby utrzymał ją do końca jak i reszta drużyny :)
8
Tak się kończy gra z Barcą gdy chce się pressing stosować hehe :) Brawa dla Rafy za piękną bramkę.
1
Brawa dla naszych! :) Świetny mecz. VeB! :)
2
Messi mu się włączył. Ładny gol.
0
Kurde, gol ale szkoda....