Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby dziś Barca zakończyła im tą dobrą passę.
0
Będzie ciężko, ale wierzę że Barca wygra. Vamos!
0
Uwielbiam jak w Madrycie pompują balonik na początku sezonu :D
0
Chciał grać ale wiedział jaka byłaby sytuacja i szczerze chociaż powiedział.
3
Szybko Xavi powrócił :D A tak na poważnie to już nie mogę się doczekać na jutrzejszy mecz :) Liczę na 3 pkt naszych. VeB!
3
Barca o pozycję bramkarza to akurat nie powinna się martwić przez najbliższych kilka dobrych lat.
0
Po wypowiedzi widać że to fajny trener.
0
Zajebiste! A ten karny, cóż za wykonanie :D
8
Fajnie że Marc gra w podstawowym składzie, on kiedyś będzie jeszcze piłkarzem z najwyższej pólki.
0
Sam się przyznaję do tego że mówiłem o jego odejściu, jak widać to był wielki błąd i żałuję tych słów. To jaki zrobił postęp i w jakim czasie jest wręcz niesamowite.
0
Mam nadzieję że Borussia sprawi kłopoty Realowi i wygrają mecz :)
4
https://www.facebook.com/FlashScorePL/videos/vb.214812838565243/1216374525075731/?type=2&theater
Genialne!! :D
0
Zapowiada się zajebisty meczyk, nic tylko czekać.
3
Chociaż powiedział szczerze, to się ceni.
7
On musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta heh ;)
0
Roberto - geniusz!
0
Teraz na pewno nigdzie się nie zamierza wybierać skoro taką pozycję w zespole ma ;)
0
Takie coś bardzo cieszy, oby tylko tak do końca sezonu.
2
Powołany może i jest ale pytanie czy zagra..
3
On jest genialny, szkoda tylko że nie udało się go sprowadzić dużo wcześniej do Barcy.
1
Żałoba Narodowa, Ronaldo obrażony, co teraz będzie.. :)
0
Bardzo dobra decyzja, zasługuje na to swoją postawą.
0
Leo wróci i będzie zapewne po staremu.
0
City rośnie w siłę, jak tak dalej będą grać to będzie ciężki mecz z nimi.
19
Barca najlepsza w strzelaniu głową, wow takie coś cieszy :D
0
Niech wymienią sędziów to może będzie lepiej.
1
Racja, Lucho trochę nie fer postępuje że nawet go nie powołuje, nie mówiąc już o szansie gry dla niego, ale to on decyduje i albo nie zasługuje, lub czymś podpadł. Aktualnie Sergi na PO jest absolutnym mistrzem, ale szkoda że Vidal nie dostaje szans.
0
Nie byłem na bieżąco w transferach, tak patrzę teraz i nie dowierzam, że Hulk tak nisko już upadł w wieku 30 lat by przenieść się do Chin.. Masakra, co ta kasa potrafi zrobić z ludźmi. Ładnie za niego sypnęli.
5
Im tam nieźle bije na głowę...
6
Bardzo dobrze, niech się Ronaldo złości, oby i atmosfera się popsuła :D