0

Oby dziś Barca zakończyła im tą dobrą passę.

0

Będzie ciężko, ale wierzę że Barca wygra. Vamos!

0

Uwielbiam jak w Madrycie pompują balonik na początku sezonu :D

0

Chciał grać ale wiedział jaka byłaby sytuacja i szczerze chociaż powiedział.

3

Szybko Xavi powrócił :D A tak na poważnie to już nie mogę się doczekać na jutrzejszy mecz :) Liczę na 3 pkt naszych. VeB!

3

Barca o pozycję bramkarza to akurat nie powinna się martwić przez najbliższych kilka dobrych lat.

0

Po wypowiedzi widać że to fajny trener.

0

Zajebiste! A ten karny, cóż za wykonanie :D

8

Fajnie że Marc gra w podstawowym składzie, on kiedyś będzie jeszcze piłkarzem z najwyższej pólki.

0

Sam się przyznaję do tego że mówiłem o jego odejściu, jak widać to był wielki błąd i żałuję tych słów. To jaki zrobił postęp i w jakim czasie jest wręcz niesamowite.

0

Mam nadzieję że Borussia sprawi kłopoty Realowi i wygrają mecz :)

0

Zapowiada się zajebisty meczyk, nic tylko czekać.

3

Chociaż powiedział szczerze, to się ceni.

7

On musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta heh ;)

0

Roberto - geniusz!

0

Teraz na pewno nigdzie się nie zamierza wybierać skoro taką pozycję w zespole ma ;)

0

Takie coś bardzo cieszy, oby tylko tak do końca sezonu.

2

Powołany może i jest ale pytanie czy zagra..

3

On jest genialny, szkoda tylko że nie udało się go sprowadzić dużo wcześniej do Barcy.

1

Żałoba Narodowa, Ronaldo obrażony, co teraz będzie.. :)

0

Bardzo dobra decyzja, zasługuje na to swoją postawą.

0

Leo wróci i będzie zapewne po staremu.

0

City rośnie w siłę, jak tak dalej będą grać to będzie ciężki mecz z nimi.

19

Barca najlepsza w strzelaniu głową, wow takie coś cieszy :D

0

Niech wymienią sędziów to może będzie lepiej.

1

Racja, Lucho trochę nie fer postępuje że nawet go nie powołuje, nie mówiąc już o szansie gry dla niego, ale to on decyduje i albo nie zasługuje, lub czymś podpadł. Aktualnie Sergi na PO jest absolutnym mistrzem, ale szkoda że Vidal nie dostaje szans.

0

Nie byłem na bieżąco w transferach, tak patrzę teraz i nie dowierzam, że Hulk tak nisko już upadł w wieku 30 lat by przenieść się do Chin.. Masakra, co ta kasa potrafi zrobić z ludźmi. Ładnie za niego sypnęli.

5

Im tam nieźle bije na głowę...

6

Bardzo dobrze, niech się Ronaldo złości, oby i atmosfera się popsuła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?