Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę że aż tak można olewać Vidala.
2
Tak więc lepiej niech nadal siedzi cicho skoro to pomaga :P
1
Po co oni go w ogóle sprowadzali, głupota, szkoda go.
5
Pique tylko tyle? To przecież niezastąpiony zawodnik Barcy od kilku sezonów..
0
Faworytem można być, trzeba jeszcze to udowodnić na boisku :)
0
Jeszcze będzie dobrze, wierzę w to bardzo, oby na koniec sezonu było wiele powodów do świętowania.
0
Bardzo dobrze, Wszyscy na to zasługują, nawet MATS.
0
W Realu już są fabryki, maszyny :D
7
Bramkarzyna? Cóż za określenie..
0
Do 34 roku życia myślę że spokojnie może grać na najwyższym poziomie, taki instynkt strzelecki jaki on ma to nie traci się nawet z wiekiem. Zasługuje bez wątpienia na lepszy kontrakt.
3
Uważam że Roni mimo wieku nadal mógłby pomóc Barcelonie ;)
0
Popełnił błąd, każdemu się może zdarzyć, nawet ten najgorszy. Dla mnie numer jeden nadal w Barcy.
3
Jutro będzie news o możliwym powrocie Pedro do Barcy :D
1
Dobra robota :)
0
Zobaczymy czy nadal będzie tak dobrze grał.
2
Znakomita wiadomość, oby tylko się udało.
0
Hah dojechał :D
0
Czytam każdy artykuł na tej stronie, z wyjątkiem koszykówki, ale na temat Ter Stegena mam już dość, ileż można to ciągnąć?
0
Pique to teraz absolutny przywódca defensywy Barcelony.
0
Czekam z niecierpliwością na powrót Francuza.
4
I bardzo dobrze, może wczoraj popełnił poważny błąd, ale dla mnie jest świetny i widzę go na długie lata w Barcelonie, na pewno się poprawi.
3
Dobry artykuł by pojechać po Niemcu :)
3
Ostatnimi czasy Luisito widać że jest momentami mocno zdenerwowany na boisku.
2
Nie ma co przyśpieszać, Leo niech się wyleczy na 200%.
0
Teraz to sobie można analizować..
1
Przecież nie będzie mówił tego publicznie nawet jeśli miałby inne zdanie na ten temat, takie sprawy muszą załatwić między sobą.
1
Najlepsze jest to że potrafią się przyznać do błędu, jeszcze wrócą do swojej najlepszej formy.
0
Wróci Leo i będzie wszystko dobrze :)
2
Niech się nie poddaje, jest znakomitym bramkarzem, nawet najlepszym się przytrafiają takie błędy.
0
Niech tylko wrócą bez kontuzji.