0

Nie wierzę że aż tak można olewać Vidala.

2

Tak więc lepiej niech nadal siedzi cicho skoro to pomaga :P

1

Po co oni go w ogóle sprowadzali, głupota, szkoda go.

5

Pique tylko tyle? To przecież niezastąpiony zawodnik Barcy od kilku sezonów..

0

Faworytem można być, trzeba jeszcze to udowodnić na boisku :)

0

Jeszcze będzie dobrze, wierzę w to bardzo, oby na koniec sezonu było wiele powodów do świętowania.

0

Bardzo dobrze, Wszyscy na to zasługują, nawet MATS.

0

W Realu już są fabryki, maszyny :D

7

Bramkarzyna? Cóż za określenie..

0

Do 34 roku życia myślę że spokojnie może grać na najwyższym poziomie, taki instynkt strzelecki jaki on ma to nie traci się nawet z wiekiem. Zasługuje bez wątpienia na lepszy kontrakt.

3

Uważam że Roni mimo wieku nadal mógłby pomóc Barcelonie ;)

0

Popełnił błąd, każdemu się może zdarzyć, nawet ten najgorszy. Dla mnie numer jeden nadal w Barcy.

3

Jutro będzie news o możliwym powrocie Pedro do Barcy :D

1

Dobra robota :)

0

Zobaczymy czy nadal będzie tak dobrze grał.

2

Znakomita wiadomość, oby tylko się udało.

0

Hah dojechał :D

0

Czytam każdy artykuł na tej stronie, z wyjątkiem koszykówki, ale na temat Ter Stegena mam już dość, ileż można to ciągnąć?

0

Pique to teraz absolutny przywódca defensywy Barcelony.

0

Czekam z niecierpliwością na powrót Francuza.

4

I bardzo dobrze, może wczoraj popełnił poważny błąd, ale dla mnie jest świetny i widzę go na długie lata w Barcelonie, na pewno się poprawi.

3

Dobry artykuł by pojechać po Niemcu :)

3

Ostatnimi czasy Luisito widać że jest momentami mocno zdenerwowany na boisku.

2

Nie ma co przyśpieszać, Leo niech się wyleczy na 200%.

0

Teraz to sobie można analizować..

1

Przecież nie będzie mówił tego publicznie nawet jeśli miałby inne zdanie na ten temat, takie sprawy muszą załatwić między sobą.

1

Najlepsze jest to że potrafią się przyznać do błędu, jeszcze wrócą do swojej najlepszej formy.

0

Wróci Leo i będzie wszystko dobrze :)

2

Niech się nie poddaje, jest znakomitym bramkarzem, nawet najlepszym się przytrafiają takie błędy.

0

Niech tylko wrócą bez kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?