Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawa dla niego! :)
1
Ale zajebiście że Real zremisował :)
4
Aż miło się takie rzeczy czyta na temat Roberto :)
29
Andre rozegrał dziś dobry mecz, dobrze dostrzegał kolegów swoimi podaniami w pole karne.
1
Oby Sergi już pozostał na PO :)
14
On jest niesamowity na PO, przeszedł kapitalną przemianę, szacun dla niego!
0
Koniec :) Kapitalny mecz, drużyna sobie świetnie poradziła bez Leo :) VeB!
1
Ajj że to nie wpadło od bramkarza :D
0
Manitaaaaaaaaaaa :D Neymar :D
2
Roberto kozak!
0
Ardaaaaaaaaaaaa goooooooool pięknie :)
26
Ale pech że nie wpadło to co uderzył Paco.
0
Hahaha Neymarrrr :D Gooooooooollllllll :P
1
Samuraj :D
1
Czerwonaaaaaaaaa :D
3
Łooo ale mu przywalił.
1
Brawa dla naszych za pierwszą połowę, oby tak dalej :)
0
Suarez :D
0
Pięknie, teraz tylko pilnować wyniku :) Niech jeszcze coś dołożą :)
0
Gooooooooool Rafinha!!!!!!
1
El Pistoleroooooooooooo gooooooooooooool :)
0
Piłka wyszła, powinien dostać żółtą ale nie dostał, takie rzeczy się zdarzają.
9
Jak ostatnio obronił karnego to był wieki, teraz jest cymbałem już nazywany haha żałosne.
0
Masakra.
0
Taki już ten sport, nie ma kolorowo zawsze, dadzą radę na pewno.
4
Fajnie że Digne gra, ten mecz trzeba wygrać obowiązkowo. Vamos!
0
To jest po prostu masakra, oni chyba nie odpuszczą..
0
Barca ma takich lekarzy że o zdrowie Leo nie powinni się martwić, w końcu najlepszy zawodnik na świecie jak i klub, więc są w nim sami profesjonaliści.
0
Już muszą popisać sobie o więzieniu, żenada.
0
Dobrze że się sytuacja wyjaśniła.