1

Brawa dla niego! :)

1

Ale zajebiście że Real zremisował :)

4

Aż miło się takie rzeczy czyta na temat Roberto :)

29

Andre rozegrał dziś dobry mecz, dobrze dostrzegał kolegów swoimi podaniami w pole karne.

1

Oby Sergi już pozostał na PO :)

14

On jest niesamowity na PO, przeszedł kapitalną przemianę, szacun dla niego!

0

Koniec :) Kapitalny mecz, drużyna sobie świetnie poradziła bez Leo :) VeB!

1

Ajj że to nie wpadło od bramkarza :D

0

Manitaaaaaaaaaaa :D Neymar :D

2

Roberto kozak!

0

Ardaaaaaaaaaaaa goooooooool pięknie :)

26

Ale pech że nie wpadło to co uderzył Paco.

0

Hahaha Neymarrrr :D Gooooooooollllllll :P

1

Samuraj :D

1

Czerwonaaaaaaaaa :D

3

Łooo ale mu przywalił.

1

Brawa dla naszych za pierwszą połowę, oby tak dalej :)

0

Suarez :D

0

Pięknie, teraz tylko pilnować wyniku :) Niech jeszcze coś dołożą :)

0

Gooooooooool Rafinha!!!!!!

1

El Pistoleroooooooooooo gooooooooooooool :)

0

Piłka wyszła, powinien dostać żółtą ale nie dostał, takie rzeczy się zdarzają.

9

Jak ostatnio obronił karnego to był wieki, teraz jest cymbałem już nazywany haha żałosne.

0

Masakra.

0

Taki już ten sport, nie ma kolorowo zawsze, dadzą radę na pewno.

4

Fajnie że Digne gra, ten mecz trzeba wygrać obowiązkowo. Vamos!

0

To jest po prostu masakra, oni chyba nie odpuszczą..

0

Barca ma takich lekarzy że o zdrowie Leo nie powinni się martwić, w końcu najlepszy zawodnik na świecie jak i klub, więc są w nim sami profesjonaliści.

0

Już muszą popisać sobie o więzieniu, żenada.

0

Dobrze że się sytuacja wyjaśniła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?