Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza połowa: tragedia!
0
Teraz Andres ahahahah.
1
Kurs na Barce tylko @12 hahahahah.
1
Po meczu dobranoc, zapowiada się manita.
0
3:0 nie wierzę!!!!!!!!!!!!!
0
2:0 ale padaka.
47
Żadna wina Matsa, Busi powinien to przyjąć.
0
Ja pierdziele Celta gol.
0
Po lidera, trzeba wykorzystać kolejną wpadkę Realu :D
0
Chyba wyjściowe składy :D Jazda Barca!
4
Typowe dla Adriano, uwielbiałem te jego bomby.
4
Takich piłkarzy jak Puyol brakuje w dzisiejszych czasach na boisku. Legenda.
2
Może Suarez dziś strzeli? Fajnie byłoby.
2
Vidal nie ma wesoło, dziwne że taka olewka jego jest.
33
Zajebiście, czekam aż ponownie wskoczy do składu :)
0
Dobrze uczynił skoro sam wie iż nie będzie miał szansy by wystąpić na tym turnieju.
0
Może Alaves jakieś punkty Realowi zabierze? Fajnie byłoby :D
0
Wielka szkoda że nie udało mu się jeszcze zdobyć gola choć miał dobre okazje, ale na pewno to niedługo uczyni, trzeba poczekać.
0
Tyle spotkań rozegrać, niesamowite, oby ich miał jeszcze jak najwięcej, co najważniejsze - wygranych.
0
Te pismaki jak zawsze muszą coś przekręcić.
0
U Lucho woda w piwnicy he he :) Oby jutro udało się bezproblemowo wygrać.
0
Cóż, na każdego w piłce nożnej przychodzi ten moment że kiedyś trzeba zakończyć.
0
Jeszcze trochę i pewnie Perez wywali Zidane'a heh.
1
Pique jak profesor gra ostatnio.
3
Ja tylko mam nadzieję, że Vidal w końcu otrzyma też szanse gry.
3
Dla City, PSG czy United 70 mln to nie problem.
0
Tyle kasiory mają i jeszcze źle bo nie ma premii :)
2
Dobrze jednak że gdy było mówione o jego możliwym odejściu do Chin to on został.
2
Oby klub im porządnie dał popalić.
1
Legia ale wstyd, nawet nie potrafią się zachować.