0

Pierwsza połowa: tragedia!

0

Teraz Andres ahahahah.

1

Kurs na Barce tylko @12 hahahahah.

1

Po meczu dobranoc, zapowiada się manita.

0

3:0 nie wierzę!!!!!!!!!!!!!

0

2:0 ale padaka.

47

Żadna wina Matsa, Busi powinien to przyjąć.

0

Ja pierdziele Celta gol.

0

Po lidera, trzeba wykorzystać kolejną wpadkę Realu :D

0

Chyba wyjściowe składy :D Jazda Barca!

4

Typowe dla Adriano, uwielbiałem te jego bomby.

4

Takich piłkarzy jak Puyol brakuje w dzisiejszych czasach na boisku. Legenda.

2

Może Suarez dziś strzeli? Fajnie byłoby.

2

Vidal nie ma wesoło, dziwne że taka olewka jego jest.

33

Zajebiście, czekam aż ponownie wskoczy do składu :)

0

Dobrze uczynił skoro sam wie iż nie będzie miał szansy by wystąpić na tym turnieju.

0

Może Alaves jakieś punkty Realowi zabierze? Fajnie byłoby :D

0

Wielka szkoda że nie udało mu się jeszcze zdobyć gola choć miał dobre okazje, ale na pewno to niedługo uczyni, trzeba poczekać.

0

Tyle spotkań rozegrać, niesamowite, oby ich miał jeszcze jak najwięcej, co najważniejsze - wygranych.

0

Te pismaki jak zawsze muszą coś przekręcić.

0

U Lucho woda w piwnicy he he :) Oby jutro udało się bezproblemowo wygrać.

0

Cóż, na każdego w piłce nożnej przychodzi ten moment że kiedyś trzeba zakończyć.

0

Jeszcze trochę i pewnie Perez wywali Zidane'a heh.

1

Pique jak profesor gra ostatnio.

3

Ja tylko mam nadzieję, że Vidal w końcu otrzyma też szanse gry.

3

Dla City, PSG czy United 70 mln to nie problem.

0

Tyle kasiory mają i jeszcze źle bo nie ma premii :)

2

Dobrze jednak że gdy było mówione o jego możliwym odejściu do Chin to on został.

2

Oby klub im porządnie dał popalić.

1

Legia ale wstyd, nawet nie potrafią się zachować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?