Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że został, teraz niech tylko odzyska swoją formę.
2
I podjął dobrą decyzję, wiedział że tu i tak nie pogra. Szczerze krótko i na temat.
0
Pomysł dobry, a co z tego wyjdzie zobaczymy.
24
Jeśli Vidal nie otrzyma szansy od Lucho i postawi na Nili to będzie bardzo dziwne..
11
Hmm czy aby to na pewno przysługa? Mógł mu choć trochę dać pograć, zawsze to by utrzymał rytm meczowy.
6
Oby tym sobotnim występem przekonał Lucho.
0
I bardzo dobrze że im nie odpowiada, to jest chora godzina na Gran Derbi.
0
Super wywiad :) Oby szybko strzelił :P
0
Ciekawe który taki mądry :D
8
Argentyna to niech zatrudni trenera z wyższej półki, wtedy może coś ruszy.
0
To nie jest fajne że Lucho tak olewa Vidala, co on mu takiego zrobił że nawet mu szansy nie daje.. Bo jakoś nie wierzę że na treningach jest aż tak słaby.
0
Widać ile jest warta Argentyna bez Leo ha ha :)
0
Kasa się zawsze przyda :D
0
Jeśli za Vidala miałby przyjść Bellerin to jeszcze spoko, ale z drugiej strony chciałbym by mu się udało przekonać klub.
0
Heh o tym samym sobie pomyślałem ;)
2
To już jest istne przegięcie by o tej godzinie był klasyk, żenada.
0
Real pewnie zadowolony.
0
Nie widzę Szwajcara w Barcelonie.
0
Oby Laporta wrócił jeszcze do Barcy na stanowisko prezydenta.
2
Mogli myśleć wcześniej to by takiej sytuacji nie było.
16
Zwykła przewidywalna drużyna - doskonale to ujął!
1
Mega słabe.
6
Oby Pique już nie zmienił zdania, niech im da nauczkę.
0
To teraz pora na niego by się odwdzięczył Barcelonie za to że go sprowadzili :)
3
Nie ma to jak dobre wiadomości :)
0
Dlatego nie lubię gdy grają reprezentacje.
0
Oby Leo podjął najlepszą decyzję kiedy wrócić na boisko.
0
Wątpię by Pique zmienił zdanie.
5
Oby Vidal dostał teraz szansę i ją wykorzystał.
0
Według mnie z Deportivo nie powinien jeszcze grać.