0

Dobrze że został, teraz niech tylko odzyska swoją formę.

2

I podjął dobrą decyzję, wiedział że tu i tak nie pogra. Szczerze krótko i na temat.

0

Pomysł dobry, a co z tego wyjdzie zobaczymy.

24

Jeśli Vidal nie otrzyma szansy od Lucho i postawi na Nili to będzie bardzo dziwne..

11

Hmm czy aby to na pewno przysługa? Mógł mu choć trochę dać pograć, zawsze to by utrzymał rytm meczowy.

6

Oby tym sobotnim występem przekonał Lucho.

0

I bardzo dobrze że im nie odpowiada, to jest chora godzina na Gran Derbi.

0

Super wywiad :) Oby szybko strzelił :P

0

Ciekawe który taki mądry :D

8

Argentyna to niech zatrudni trenera z wyższej półki, wtedy może coś ruszy.

0

To nie jest fajne że Lucho tak olewa Vidala, co on mu takiego zrobił że nawet mu szansy nie daje.. Bo jakoś nie wierzę że na treningach jest aż tak słaby.

0

Widać ile jest warta Argentyna bez Leo ha ha :)

0

Kasa się zawsze przyda :D

0

Jeśli za Vidala miałby przyjść Bellerin to jeszcze spoko, ale z drugiej strony chciałbym by mu się udało przekonać klub.

0

Heh o tym samym sobie pomyślałem ;)

2

To już jest istne przegięcie by o tej godzinie był klasyk, żenada.

0

Real pewnie zadowolony.

0

Nie widzę Szwajcara w Barcelonie.

0

Oby Laporta wrócił jeszcze do Barcy na stanowisko prezydenta.

2

Mogli myśleć wcześniej to by takiej sytuacji nie było.

16

Zwykła przewidywalna drużyna - doskonale to ujął!

1

Mega słabe.

6

Oby Pique już nie zmienił zdania, niech im da nauczkę.

0

To teraz pora na niego by się odwdzięczył Barcelonie za to że go sprowadzili :)

3

Nie ma to jak dobre wiadomości :)

0

Dlatego nie lubię gdy grają reprezentacje.

0

Oby Leo podjął najlepszą decyzję kiedy wrócić na boisko.

0

Wątpię by Pique zmienił zdanie.

5

Oby Vidal dostał teraz szansę i ją wykorzystał.

0

Według mnie z Deportivo nie powinien jeszcze grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?