Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I gitara tak ma być :D
0
Świetna wiadomość :)
0
Akurat taki fakt może mocno cieszyć, bo to nie była mocna strona Barcy.
5
Nie dość że tyle musiał czekać na grę, to jeszcze teraz nie dostaje szans.. Na końcu się okaże że odejdzie za darmo, bo ostatnio to takie modne.
0
A co James taki biedny że go na mandat nie stać? Niech jeszcze szybciej jeździ, gwiazdeczki muszą się popisać przecież.
0
Cóż, jeśli trzeba to trzeba, warunki umowy należy spełniać, wiedzieli co robią.
0
12 lat temu i 8 Mistrzostw, po prostu miazga.
2
Na Aguero też trzeba będzie uważać.
0
Tylko czekać aby było takich więcej.
2
Forma Ardy rośnie :)
9
A Marlon? Ten chłopak też jest świetny.
0
Było minęło, taka a nie inna decyzja i koniec.
7
Jak to dobrze że mogę oglądać takiego geniusza.
0
Pewnie do klubu wyskoczył hehe.
17
Rafa ładna forma, oby utrzymał jak najdłużej :)
11
Też o tym pomyślałem ;P
5
Ciekawe co na City Lucho wymyśli.
8
Jak już tyle razy nie dostaje powołania, to nie sądzę by coś się zmieniło.
2
To się nazywa powrót Mistrza ;))
14
Brawo dla Rafy! Wcale nie potrzeba Pogby za 120 mln.
4
Oby i w tym sezonie mu się udało wygrać :) Ale najważniejsze są i tak trofea :)
0
Koniec :) Brawo dla naszych, zajebisty meczyk, w końcu na zero z tyłu :) VeB!!
1
Paco, masakra......
0
Przecież to powinien być gol.
1
Nie no to są jaja, Paco znowu nie trafia.
0
Paco nadal pech bez gola..
0
Czerwona Deportivo, nara :D
4
Wejście smoka :D
0
Leoooooooooo Messi gooooooooool :)
1
Jest i Mistrz! ;)