0

I gitara tak ma być :D

0

Świetna wiadomość :)

0

Akurat taki fakt może mocno cieszyć, bo to nie była mocna strona Barcy.

5

Nie dość że tyle musiał czekać na grę, to jeszcze teraz nie dostaje szans.. Na końcu się okaże że odejdzie za darmo, bo ostatnio to takie modne.

0

A co James taki biedny że go na mandat nie stać? Niech jeszcze szybciej jeździ, gwiazdeczki muszą się popisać przecież.

0

Cóż, jeśli trzeba to trzeba, warunki umowy należy spełniać, wiedzieli co robią.

0

12 lat temu i 8 Mistrzostw, po prostu miazga.

2

Na Aguero też trzeba będzie uważać.

0

Tylko czekać aby było takich więcej.

2

Forma Ardy rośnie :)

9

A Marlon? Ten chłopak też jest świetny.

0

Było minęło, taka a nie inna decyzja i koniec.

7

Jak to dobrze że mogę oglądać takiego geniusza.

0

Pewnie do klubu wyskoczył hehe.

17

Rafa ładna forma, oby utrzymał jak najdłużej :)

11

Też o tym pomyślałem ;P

5

Ciekawe co na City Lucho wymyśli.

8

Jak już tyle razy nie dostaje powołania, to nie sądzę by coś się zmieniło.

2

To się nazywa powrót Mistrza ;))

14

Brawo dla Rafy! Wcale nie potrzeba Pogby za 120 mln.

4

Oby i w tym sezonie mu się udało wygrać :) Ale najważniejsze są i tak trofea :)

0

Koniec :) Brawo dla naszych, zajebisty meczyk, w końcu na zero z tyłu :) VeB!!

1

Paco, masakra......

0

Przecież to powinien być gol.

1

Nie no to są jaja, Paco znowu nie trafia.

0

Paco nadal pech bez gola..

0

Czerwona Deportivo, nara :D

4

Wejście smoka :D

0

Leoooooooooo Messi gooooooooool :)

1

Jest i Mistrz! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?