3

Ja pierdzielee tylko nie Pique ;/

0

Ter Stegen brawo!!!!!!!!

1

Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooool

2

Iniesta co magia...

1

Ale lipa, szkoda Alby :/

0

Digne wejdzie..

1

Kurde to było ryzykowne...

3

Heh dobre dobre Lucho z Pep :D

0

Piękna melodia w tle gwizdy :D

2

Hmm no to Lucho zaskoczył z tym Mascherano na PO, zobaczymy jak to będzie wyglądać, chyba że podczas meczu ustawienie będzie inne. Vamos Barca po 3 pkt!

2

Dawać już mecz wszystko się wyjaśni ;)

0

Co za typ ja prd :D

3

Messi też na pewno ma na nich taktykę :D

1

Czyli Ney będzie pewnie non stop faulowany ;P

0

Ciekawy jestem kto będzie miał większe posiadanie piłki.

4

Ronaldo pewnie smutny że z taką Legią nie trafił :D

6

To bramkę niech strzeli :D

2

Miło się czyta jego wypowiedzi, trener z klasą.

0

To będzie zajebisty meczyk czuję, oby nasi wygrali :) Vamos!

3

Lucho to niech jak najdłużej pracuje w Barcelonie :)

2

Wspaniały zawodnik i niesamowity wojownik na boisku, będzie go kiedyś brakować, ale taka już jest piłka nożna.

12

Sprowadzenie go z United za tak małe pieniądze to był prawdziwy strzał w dziesiątkę, fenomenalną formę ma teraz Pique.

10

Oby wszystkie spotkania wygrali :)

0

W końcu Magia Camp Nou, oby i jutro zadziałała.

3

Ale bym się śmiał jakby Legia wygrała, wiem mało prawdopodobne, lecz nie takie cuda się zdarzały w piłce :D

0

Najlepszy skład jaki może tylko być, oby zagrał :)

2

Nie strzela, aż w końcu ustrzeli hat-tricka he he :D

11

Zacznijmy od tego że Messi jest tylko jeden i nowego nie będzie.

0

Ciekawe co na to Ronaldo :D

0

Z Barcą nie grali to by się dopiero przekonał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?