Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja pierdzielee tylko nie Pique ;/
0
Ter Stegen brawo!!!!!!!!
1
Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooool
2
Iniesta co magia...
1
Ale lipa, szkoda Alby :/
0
Digne wejdzie..
1
Kurde to było ryzykowne...
3
Heh dobre dobre Lucho z Pep :D
0
Piękna melodia w tle gwizdy :D
2
Hmm no to Lucho zaskoczył z tym Mascherano na PO, zobaczymy jak to będzie wyglądać, chyba że podczas meczu ustawienie będzie inne. Vamos Barca po 3 pkt!
2
Dawać już mecz wszystko się wyjaśni ;)
0
Co za typ ja prd :D
3
Messi też na pewno ma na nich taktykę :D
1
Czyli Ney będzie pewnie non stop faulowany ;P
0
Ciekawy jestem kto będzie miał większe posiadanie piłki.
4
Ronaldo pewnie smutny że z taką Legią nie trafił :D
6
To bramkę niech strzeli :D
2
Miło się czyta jego wypowiedzi, trener z klasą.
0
To będzie zajebisty meczyk czuję, oby nasi wygrali :) Vamos!
3
Lucho to niech jak najdłużej pracuje w Barcelonie :)
2
Wspaniały zawodnik i niesamowity wojownik na boisku, będzie go kiedyś brakować, ale taka już jest piłka nożna.
12
Sprowadzenie go z United za tak małe pieniądze to był prawdziwy strzał w dziesiątkę, fenomenalną formę ma teraz Pique.
10
Oby wszystkie spotkania wygrali :)
0
W końcu Magia Camp Nou, oby i jutro zadziałała.
3
Ale bym się śmiał jakby Legia wygrała, wiem mało prawdopodobne, lecz nie takie cuda się zdarzały w piłce :D
0
Najlepszy skład jaki może tylko być, oby zagrał :)
2
Nie strzela, aż w końcu ustrzeli hat-tricka he he :D
11
Zacznijmy od tego że Messi jest tylko jeden i nowego nie będzie.
0
Ciekawe co na to Ronaldo :D
0
Z Barcą nie grali to by się dopiero przekonał.