Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
On dba ale o dobry wizerunek tych z Madrytu.
0
Liczyłem że strzeli w tym meczu, ale jak widać trzeba nadal czekać na pierwszą bramkę.
0
Niech się cieszą tym marnym pucharem :D
0
Nic z tego, przegrywamy.
0
Ajj Denis blisko.
0
Espanyol gol.
0
Już wiem.
0
Aa kontuzja Vidal mówicie? To ok..
3
Barca zachęca do przemocy - hahahaha co za typ.
0
Ronaldo ale chamskie zachowanie, nikt mu już nie powinien podać nigdy więcej za takie coś.
6
Dopóki w Hiszpanii będą sędziować tacy amatorzy, tak zawsze będzie coś nie tak.
0
Bydło które nie potrafi się zachować na stadionie wywalić dożywotnio.
0
Heh Valencia już coś kombinuje, żal :)
0
Bardzo dobrze że się nie przejmuje krytyką :)
0
Ney byłby głupi opuszczając Barce, tu ma wszystko :)
10
Ale beka z tych nagród :D
7
Niech sobie gada, olać go z góry na dół :)
43
Zdecydowanie za nisko oceniony Mats..
2
Jak widzę niektóre nazwiska, to dziwię się że nie ma na tej liście Busiego.
2
A co spodziewa się że Barca będzie wystawiać Once de gala?
2
To mi się podoba, świetna decyzja.
1
Hugo Lloris? Czy to żart?
3
Oby się tam rozwinął a potem powrócił do Barcy.
2
Różnica taka że Suarez w formie a Busi nie.
3
Suarez głodny drapieżnik he he dobre :D
0
Bardzo dobra decyzja, niech ładują akumulatory.
0
Oby w końcu zagrał Vidal..
0
Kurde, tak mało zabrakło by Real stracił punkty, wtedy byłoby zajebiście.
0
Lepiej wyleczyć powoli w 100% niż ryzykować.
5
Atomowa pchła niszczy ostatnio wszystko na drodze :)