4

On dba ale o dobry wizerunek tych z Madrytu.

0

Liczyłem że strzeli w tym meczu, ale jak widać trzeba nadal czekać na pierwszą bramkę.

0

Niech się cieszą tym marnym pucharem :D

0

Nic z tego, przegrywamy.

0

Ajj Denis blisko.

0

Espanyol gol.

0

Już wiem.

0

Aa kontuzja Vidal mówicie? To ok..

3

Barca zachęca do przemocy - hahahaha co za typ.

0

Ronaldo ale chamskie zachowanie, nikt mu już nie powinien podać nigdy więcej za takie coś.

6

Dopóki w Hiszpanii będą sędziować tacy amatorzy, tak zawsze będzie coś nie tak.

0

Bydło które nie potrafi się zachować na stadionie wywalić dożywotnio.

0

Heh Valencia już coś kombinuje, żal :)

0

Bardzo dobrze że się nie przejmuje krytyką :)

0

Ney byłby głupi opuszczając Barce, tu ma wszystko :)

10

Ale beka z tych nagród :D

7

Niech sobie gada, olać go z góry na dół :)

43

Zdecydowanie za nisko oceniony Mats..

2

Jak widzę niektóre nazwiska, to dziwię się że nie ma na tej liście Busiego.

2

A co spodziewa się że Barca będzie wystawiać Once de gala?

2

To mi się podoba, świetna decyzja.

1

Hugo Lloris? Czy to żart?

3

Oby się tam rozwinął a potem powrócił do Barcy.

2

Różnica taka że Suarez w formie a Busi nie.

3

Suarez głodny drapieżnik he he dobre :D

0

Bardzo dobra decyzja, niech ładują akumulatory.

0

Oby w końcu zagrał Vidal..

0

Kurde, tak mało zabrakło by Real stracił punkty, wtedy byłoby zajebiście.

0

Lepiej wyleczyć powoli w 100% niż ryzykować.

5

Atomowa pchła niszczy ostatnio wszystko na drodze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?