8

Z Leo ostatnio walczak boiskowy się zrobił he he :D

0

Dobrze chociaż że się do tego sam przyznał, znakomity napastnik, szkoda że nigdy nie trafił do Barcy, ale nasze trio i tak najlepsze :)

0

Super bramka w jego wykonaniu.

2

Mats dobrze broni, nie ma się czego czepiać.

3

Tu ma rację bez dwóch zdań, byli lepsi i wygrali jak najbardziej zasłużenie.

0

Jakoś nie uważam by zespół rozegrał dobry mecz.. Chyba City.

1

Dokładnie, teraz na pierwszy ogień idzie Sevilla.

0

Gratulacje dla Pepa za osiągnięte zwycięstwo z Barcą, zagrali wczoraj naprawdę dobrze, w ataku są bardzo groźni.

14

City przyjęło na klatę 4-0 to teraz nasi muszą to samo zrobić, trzeba iść dalej, w LM sobie na pewno poradzimy i wyjdziemy z pierwszego miejsca, wiadome fajnie byłoby gdyby się jednak udało wygrać, bo wtedy kolejne spotkania można wprowadzić rotacje i dać odpocząć kluczowym zawodnikom na dalszą część sezonu, lecz trzeba się jeszcze troszkę pomęczyć, teraz ważniejszy jest mecz z Sevilla który obowiązkowo trzeba wygrać. VeB!!!

4

5 bramek? Czemu nie, jak wiemy dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych, z Celtic może postrzela :)

9

Szkoda tylko że meczu nie udało się wygrać.

0

Niestety pierwszej połowy praktycznie nie obejrzałem.. wszędzie zacinało więc sporo przegapiłem, trzeba obejrzeć powtórki.

3

Busi ma mega spadek formy, od początku sezonu to cień zawodnika z poprzednich sezonów, ile to jeszcze będzie trwać.. Niech szybko wraca do formy. Trzeba się podnieść po tej porażce. VeB!

0

Cóż, nie zawsze da się wygrywać, trzeba się teraz skupić na Sevilli. VeB!

0

Ale City ma te kontry.

3

To pozamiatane... ;/

2

Ja pierdziele co to było....

0

Co się dzieje z tym Busim co on robi zaraz wyleci z boiska!!!!!!

13

Busi zejdź....

0

Busi co gra od początku sezonu to jest tragedia.

3

Ale brama De Bruyne......

0

Nie działa. Dobra już mam. Dzięki za chęci.

0

Tyle z tej pierwszej połowy wiem że ciul, może z 15 minut obejrzałem, tak tnie wszędzie i trzeba szukać stream, nigdy oto nie pytam, ale jak ktoś ma dobry stream bez opóźnień, to może byłby tak dobry i zapodał na PW? Z góry dzięki.

0

Remis kurde, szkoda..

0

Leooooooooooooooo goooooooooooool :)

5

Jazda Barca z nimi po zwycięstwo. Vamooooooos!!!

0

Bo Messi wystarczy w dobrej formie :P

5

Zajebiste :)

0

Messi no limit :D

0

Może dziś poprawi swój dorobek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?