Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Z Leo ostatnio walczak boiskowy się zrobił he he :D
0
Dobrze chociaż że się do tego sam przyznał, znakomity napastnik, szkoda że nigdy nie trafił do Barcy, ale nasze trio i tak najlepsze :)
0
Super bramka w jego wykonaniu.
2
Mats dobrze broni, nie ma się czego czepiać.
3
Tu ma rację bez dwóch zdań, byli lepsi i wygrali jak najbardziej zasłużenie.
0
Jakoś nie uważam by zespół rozegrał dobry mecz.. Chyba City.
1
Dokładnie, teraz na pierwszy ogień idzie Sevilla.
0
Gratulacje dla Pepa za osiągnięte zwycięstwo z Barcą, zagrali wczoraj naprawdę dobrze, w ataku są bardzo groźni.
14
City przyjęło na klatę 4-0 to teraz nasi muszą to samo zrobić, trzeba iść dalej, w LM sobie na pewno poradzimy i wyjdziemy z pierwszego miejsca, wiadome fajnie byłoby gdyby się jednak udało wygrać, bo wtedy kolejne spotkania można wprowadzić rotacje i dać odpocząć kluczowym zawodnikom na dalszą część sezonu, lecz trzeba się jeszcze troszkę pomęczyć, teraz ważniejszy jest mecz z Sevilla który obowiązkowo trzeba wygrać. VeB!!!
4
5 bramek? Czemu nie, jak wiemy dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych, z Celtic może postrzela :)
9
Szkoda tylko że meczu nie udało się wygrać.
0
Niestety pierwszej połowy praktycznie nie obejrzałem.. wszędzie zacinało więc sporo przegapiłem, trzeba obejrzeć powtórki.
3
Busi ma mega spadek formy, od początku sezonu to cień zawodnika z poprzednich sezonów, ile to jeszcze będzie trwać.. Niech szybko wraca do formy. Trzeba się podnieść po tej porażce. VeB!
0
Cóż, nie zawsze da się wygrywać, trzeba się teraz skupić na Sevilli. VeB!
0
Ale City ma te kontry.
3
To pozamiatane... ;/
2
Ja pierdziele co to było....
0
Co się dzieje z tym Busim co on robi zaraz wyleci z boiska!!!!!!
13
Busi zejdź....
0
Busi co gra od początku sezonu to jest tragedia.
3
Ale brama De Bruyne......
0
Nie działa. Dobra już mam. Dzięki za chęci.
0
Tyle z tej pierwszej połowy wiem że ciul, może z 15 minut obejrzałem, tak tnie wszędzie i trzeba szukać stream, nigdy oto nie pytam, ale jak ktoś ma dobry stream bez opóźnień, to może byłby tak dobry i zapodał na PW? Z góry dzięki.
0
Remis kurde, szkoda..
0
Leooooooooooooooo goooooooooooool :)
5
Jazda Barca z nimi po zwycięstwo. Vamooooooos!!!
0
Bo Messi wystarczy w dobrej formie :P
5
Zajebiste :)
0
Messi no limit :D
0
Może dziś poprawi swój dorobek :)