0

Oby Magikowi się udało.

0

O tym co zrobi Messi wie tylko on sam.

0

I oto chodzi, w końcu najlepszy klub :)

0

Pique odwalił kawał dobrej roboty :D

0

Świetna decyzja, brawa dla Leo.

0

Bez niego ta rep. byłaby nikim.

0

Ha ha jak nie rozegra ani minuty to mogą zapomnieć o 4 mln nawet za niego a co dopiero 12.

0

W końcu wszystko ustalone :)

0

Ja gdybym był na jego miejscu już bym odszedł dawno by grać regularnie, po to w sumie jest kariera piłkarza, nie żeby zagrać 2-3 mecze na cały sezon. Ja to tak rozumiem.

6

Bramka Leo z wolnego to czysta poezja..

3

Messi miazga rozwalił system!

0

Szkoda że Lucho aż tak w niego nie wierzy, ale to on rządzi..

0

Tylko że taki Srna chciałby zapewne więcej kasy niż Vidal.

10

Ale głupie pytanie, żenada.

0

Lewy wysoko.

1

Pozbyć się 26 latka a przyjąć 34 latka, nie ma co dobra opcja.

0

Lepsze to niż Qatar.

15

Coś czuję że Inter 12 mln zapewne by nie wyłożył.

0

Szkoda że mu się nie udało w Europie, bo wątpię by coś się zmieniło, pewnie odejdzie do Brazylii, ale zobaczymy.

22

Lucho zupełnie jak Pep, on również nie był zwolennikiem długich kontraktów. Oby został w Barcelonie.

0

Tak, tak, Messi odejdzie do Realu to więcej niż pewne :)

0

Nie wierzę im w to.

0

Według Redaktorów Messi 4 hahahhahah.

3

Fajnie postąpił :)

0

Jakoś nie jestem przekonany co to tego transferu.

0

Ale lipa jest, non stop jakaś kontuzja w zespole..

0

Zajebisty piłkarz, szkoda że musiał odejść.

1

Fajnie się takie coś czyta, co racja to racja niech wygra lepszy.

3

Na ratunek ze strony Higuaina to na pewno mogą liczyć.

0

Ciekawe tylko ile za niego klub dostanie, albo pójdzie na wypożyczenie i będzie tak ciągle aż odejdzie za darmo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?