Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby Malaga jeszcze nie poszła z kontrą.
0
Ja prd spalony.
0
Messi zapewne płacze jak to ogląda.
2
Nara kosiarzu!
0
To mają nasi szczęście.
1
Dawać Barca!!!
0
Masakra, po prostu masakra.
0
Ale lipa bez Suareza i Leo..
0
Neymar to mnie czasem tak denerwuje że szkoda gadać.
0
Tak więc musi jakoś te mecze przetrwać bez żółtej.
0
Ten mecz bez Leo i tak obowiązkowo trzeba wygrać. Vamos!
0
Może Vidal otrzyma dziś szanse? Fajnie byłoby, ale pewnie nie ma szans.
0
Wolałbym skład z Rafinhą.
1
Oby Atletico wygrało, byłoby świetnie :)
0
Ten mecz trzeba wygrać. Vamos!
12
Cóż to był za mecz, niesamowite wspomnienia, aż ciarki przechodzą na ciele.
1
On jeszcze wróci do Barcy, jestem pewien że tak będzie.
3
Oby jutro był przełomowy mecz dla Paco.
0
Nie jego obowiązek ale ładnie z jego strony, choć w sumie stać go :)
0
Już widzę jak kluby oferują za niego choćby 10 mln po tym jak w ogóle nie gra.
0
Ja tam uważam że Lucho zostanie w Barcelonie.
0
Wydaje się fajny gość z niego :D
0
Zapewne i tak nic z tego nie będzie.
1
Kurcze, fajnie byłoby aby Atletico wygrało z Realem.
1
Oby jutro nasi im wpakowali kilka bramek, Paco też mógłby w końcu coś ustrzelić.
0
Dzięki za informacje :D
0
Niech najlepiej zostanie w Barcelonie do końca kariery i tutaj ją zakończy.
9
Dla nich 200 euro to jest zupełnie nic ;P
0
Zajebiście wygląda ta koszulka na okładce Sportu :)
0
Dwóch znakomitych piłkarzy, szkoda że ten czas tak szybko leci.