0

Żeby Malaga jeszcze nie poszła z kontrą.

0

Ja prd spalony.

0

Messi zapewne płacze jak to ogląda.

2

Nara kosiarzu!

0

To mają nasi szczęście.

1

Dawać Barca!!!

0

Masakra, po prostu masakra.

0

Ale lipa bez Suareza i Leo..

0

Neymar to mnie czasem tak denerwuje że szkoda gadać.

0

Tak więc musi jakoś te mecze przetrwać bez żółtej.

0

Ten mecz bez Leo i tak obowiązkowo trzeba wygrać. Vamos!

0

Może Vidal otrzyma dziś szanse? Fajnie byłoby, ale pewnie nie ma szans.

0

Wolałbym skład z Rafinhą.

1

Oby Atletico wygrało, byłoby świetnie :)

0

Ten mecz trzeba wygrać. Vamos!

12

Cóż to był za mecz, niesamowite wspomnienia, aż ciarki przechodzą na ciele.

1

On jeszcze wróci do Barcy, jestem pewien że tak będzie.

3

Oby jutro był przełomowy mecz dla Paco.

0

Nie jego obowiązek ale ładnie z jego strony, choć w sumie stać go :)

0

Już widzę jak kluby oferują za niego choćby 10 mln po tym jak w ogóle nie gra.

0

Ja tam uważam że Lucho zostanie w Barcelonie.

0

Wydaje się fajny gość z niego :D

0

Zapewne i tak nic z tego nie będzie.

1

Kurcze, fajnie byłoby aby Atletico wygrało z Realem.

1

Oby jutro nasi im wpakowali kilka bramek, Paco też mógłby w końcu coś ustrzelić.

0

Dzięki za informacje :D

0

Niech najlepiej zostanie w Barcelonie do końca kariery i tutaj ją zakończy.

9

Dla nich 200 euro to jest zupełnie nic ;P

0

Zajebiście wygląda ta koszulka na okładce Sportu :)

0

Dwóch znakomitych piłkarzy, szkoda że ten czas tak szybko leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?