Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Duże boisko mają :D
0
Oby się udało!! :)
0
Gdyby udało się Barcelonie sprowadzić Coutinho to byłoby zajebiście, taki ktoś jak on by się bardzo przydał.
0
To nara.
3
Dani dobrze mówi, ale potrzebny jest jeszcze klasowy trener.
0
Po prostu masakra z tymi kontuzjami...
0
Messi robi co chce na boisku jak i poza nim :D
0
Argentynie jest potrzebny trener z najwyższej półki, inaczej nic się nie zmieni i nigdy nic nie wygrają.
0
Trzeba przyznać że ładnie mu to idzie.
0
Idealnie to ująłeś.
4
Coutinho w Barcelonie to byłoby coś wspaniałego.
0
Tego trenera wywalić bo to jest pomyłka.
0
United ma kasę ale ostatnie lata bardzo słabo w grze.
0
Podstawa to obrona, tak więc oby szybko wszystko wróciło na właściwe tory.
0
17 lat i 3 tys to na pewno odczuje w kieszeni.
1
Kurde, ale pech, mam nadzieję że to on z Pique będą już tworzyć stałą parę ŚO.
0
Byle grubo sypnęli groszem :D
0
Mam nadzieję że wróci do Barcelony.
0
Oby powrócił, bardzo w niego wierzę że kiedyś będzie stanowił o sile Barcy.
0
Niech gra w Realu :) W Barcelonie z Leo ten duet by nigdy nie wypalił.
0
Dokładnie :D
3
Ronaldo dobrze mówi, oby nie było takiego drugiego pływaka :)
5
Bardzo dobry artykuł, i pomyśleć że kiedyś Andres zakończy karierę, jak to będzie wtedy wyglądać skoro teraz bez niego jest kiepsko.
0
Szkoda że Vidal już skreślony, ale może coś się zmieni jeszcze? Zobaczymy, ja bym bardzo chciał.
0
Większość za Leo bo widzą kto najlepszy, a ZP pewnie otrzyma i tak Ronaldo.
2
To jest nawet śmieszne :D
0
Będzie miał się okazje pokazać jeśli otrzyma szansę.
0
Trio miażdży system.
0
To faktycznie nieźle.
3
Ja pierdziele, jak zwykle się zaczyna, głupi wirus FIFA.