0

Duże boisko mają :D

0

Oby się udało!! :)

0

Gdyby udało się Barcelonie sprowadzić Coutinho to byłoby zajebiście, taki ktoś jak on by się bardzo przydał.

0

To nara.

3

Dani dobrze mówi, ale potrzebny jest jeszcze klasowy trener.

0

Po prostu masakra z tymi kontuzjami...

0

Messi robi co chce na boisku jak i poza nim :D

0

Argentynie jest potrzebny trener z najwyższej półki, inaczej nic się nie zmieni i nigdy nic nie wygrają.

0

Trzeba przyznać że ładnie mu to idzie.

0

Idealnie to ująłeś.

4

Coutinho w Barcelonie to byłoby coś wspaniałego.

0

Tego trenera wywalić bo to jest pomyłka.

0

United ma kasę ale ostatnie lata bardzo słabo w grze.

0

Podstawa to obrona, tak więc oby szybko wszystko wróciło na właściwe tory.

0

17 lat i 3 tys to na pewno odczuje w kieszeni.

1

Kurde, ale pech, mam nadzieję że to on z Pique będą już tworzyć stałą parę ŚO.

0

Byle grubo sypnęli groszem :D

0

Mam nadzieję że wróci do Barcelony.

0

Oby powrócił, bardzo w niego wierzę że kiedyś będzie stanowił o sile Barcy.

0

Niech gra w Realu :) W Barcelonie z Leo ten duet by nigdy nie wypalił.

0

Dokładnie :D

3

Ronaldo dobrze mówi, oby nie było takiego drugiego pływaka :)

5

Bardzo dobry artykuł, i pomyśleć że kiedyś Andres zakończy karierę, jak to będzie wtedy wyglądać skoro teraz bez niego jest kiepsko.

0

Szkoda że Vidal już skreślony, ale może coś się zmieni jeszcze? Zobaczymy, ja bym bardzo chciał.

0

Większość za Leo bo widzą kto najlepszy, a ZP pewnie otrzyma i tak Ronaldo.

2

To jest nawet śmieszne :D

0

Będzie miał się okazje pokazać jeśli otrzyma szansę.

0

Trio miażdży system.

0

To faktycznie nieźle.

3

Ja pierdziele, jak zwykle się zaczyna, głupi wirus FIFA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?