Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie coś to ja lubię :)
0
Szkoda, ale cóż takie sytuacje zdarzają się w piłce.
0
Zwolnijcie lepiej może trochę to tempo bo się przegrzejecie i kto później będzie nas o wszystkim informował :D
5
Akurat tu się z nim nie zgadzam.
4
Pierwsza opcja głos oddany :)
0
Messi też potrafi strzelać głową, może nie często ale potrafi :P
1
Wygrałeś :D
1
Ja tam bym nie miał nic przeciwko by tak się stało ;)
0
Czuję że Bayern albo Arsenal.
2
Szkoda jednak że Bale nie zagra, widowisko z nim i poziom gry byłby lepszy.
3
Na pewno musi być szczęśliwy z debiutu w LM :)
0
Najważniejsze że się udało i nasi mają pierwsze miejsce.
3
Messi jest w każdym aspekcie lepszy od Portugalczyka.
3
Teraz bardzo ważny mecz z Sociedad, zobaczymy co Lucho wymyśli by osiągnąć tam dobry rezultat, bo 3 punkty trzeba koniecznie zdobyć.
0
Co racja to racja, teraz trzeba gonić w Lidze to co się straciło.
12
Mam nadzieję że Barca go wykupi, on może być przyszłością Barcy.
0
Na kłopoty kto? Leo :) Po rekordy kto? Leo :) Po ważne punkty kto? Oczywiście Leo bo to Mistrz! ;)
1
Hmm trzy gole Leo z Borussią? Możliwe? Dla Leo wszystko jest możliwe, ale byłoby ciężko na pewno ;)
0
Fajnie że Ney tak szuka kolegów, ale czasami mógłby sam strzelać ;)
6
Ani trochę nie było widać że robią to specjalnie :D :D Kombinatorzy :D
0
Pięknie, oto chodziło :)
0
Bo Messi jest i będzie tylko jeden :))
1
Świetny mecz, plan wykonany :)) VeB! :)
0
Barca pewne pierwsze miejsce w grupie pięknie :)
2
Rakieta żółta brawo hahaha
17
Rakitic następny chciał kartkę hahahah
0
Ale pech Suareza.
12
Ney to jest jednak ulubieniec kibiców bez kitu hahah :D
0
Marlon za Pique :D
1
Ney dopiął swego haha :D