0

Takie coś to ja lubię :)

0

Szkoda, ale cóż takie sytuacje zdarzają się w piłce.

0

Zwolnijcie lepiej może trochę to tempo bo się przegrzejecie i kto później będzie nas o wszystkim informował :D

5

Akurat tu się z nim nie zgadzam.

4

Pierwsza opcja głos oddany :)

0

Messi też potrafi strzelać głową, może nie często ale potrafi :P

1

Wygrałeś :D

1

Ja tam bym nie miał nic przeciwko by tak się stało ;)

0

Czuję że Bayern albo Arsenal.

2

Szkoda jednak że Bale nie zagra, widowisko z nim i poziom gry byłby lepszy.

3

Na pewno musi być szczęśliwy z debiutu w LM :)

0

Najważniejsze że się udało i nasi mają pierwsze miejsce.

3

Messi jest w każdym aspekcie lepszy od Portugalczyka.

3

Teraz bardzo ważny mecz z Sociedad, zobaczymy co Lucho wymyśli by osiągnąć tam dobry rezultat, bo 3 punkty trzeba koniecznie zdobyć.

0

Co racja to racja, teraz trzeba gonić w Lidze to co się straciło.

12

Mam nadzieję że Barca go wykupi, on może być przyszłością Barcy.

0

Na kłopoty kto? Leo :) Po rekordy kto? Leo :) Po ważne punkty kto? Oczywiście Leo bo to Mistrz! ;)

1

Hmm trzy gole Leo z Borussią? Możliwe? Dla Leo wszystko jest możliwe, ale byłoby ciężko na pewno ;)

0

Fajnie że Ney tak szuka kolegów, ale czasami mógłby sam strzelać ;)

6

Ani trochę nie było widać że robią to specjalnie :D :D Kombinatorzy :D

0

Pięknie, oto chodziło :)

0

Bo Messi jest i będzie tylko jeden :))

1

Świetny mecz, plan wykonany :)) VeB! :)

0

Barca pewne pierwsze miejsce w grupie pięknie :)

2

Rakieta żółta brawo hahaha

17

Rakitic następny chciał kartkę hahahah

0

Ale pech Suareza.

12

Ney to jest jednak ulubieniec kibiców bez kitu hahah :D

0

Marlon za Pique :D

1

Ney dopiął swego haha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?