0

Mam tylko nadzieję że Lucho wie co robi ustalając taki skład. Dawać Barca trzeba zdobyć 3 pkt. Vamos!!

0

Źle to widzę jak gra Gomes, ale wiadomo Andres nie ma co ryzykować świeżo po kontuzji na taki mecz, oby w końcu dziś pomoc ruszyła.

0

Zobaczymy jak sobie poradzi, oby tylko bez nerwów bo czasami wychodzą głupie błędy. Wierzę w niego.

4

I znowu nie ma Vidala, zaczyna mnie to denerwować.

0

Masche ostatnim razem sobie świetnie poradził na PO więc może to nie jest głupi pomysł by go tam wystawić.

0

Damy radę i dziś wygramy, to w końcu wielka Barcelona!! :)

0

Dzięki za te wszystkie części, super się je czytało :) Teraz czekamy na mecz i na zwycięstwo Barcy :) Vamos!!!!!

0

Jesteście niesamowici! :D Czekam na część trzecią :P

0

Oby tak był jak Pep mówi :)

0

Jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie - poprawka Messi jest najlepszy.

0

Bardzo liczyłem na to że El Pistolero będzie w tej trójce, ale jak widać przeliczyłem się.

0

Szkoda że nie ma Suareza.

0

Oby kibice swoim dopingiem pomogli naszym zdobyć ważne 3 pkt, a Lucho niech wymyśli ciekawy plan na ten mecz.

0

Jak to dobrze że wraca Andres, będę bardziej spokojny oto co dzieje się na boisku.

0

Oby Biały żarłacz ich jutro Wszystkich zjadł hehe :)

7

Ale się cieszę z tej informacji :)

13

Pomysł zajebisty, chciałbym aby tak kiedyś było.

0

Messi, Ronaldo, Suarez.

0

Skoro Ronaldo coś kręci to dobrać mu się do skóry, nie będzie że tylko zawodnicy Barcy kombinują.

0

Jesteście zajebiści! Super się czytało!! :)

2

Bardzo fajna inicjatywa ze strony Barcy :)

0

Musi zagrać, jest bardzo potrzebny w obronie.

2

Lucho już pokazał próbkę umiejętności podczas meczu :D

0

Wszystko się okaże w sobotę.

0

Barca to potrzebuje kogoś takiego jak właśnie Tarzan, on rządził i dzielił w drużynie, z nim gra wyglądała całkiem inaczej i co najważniejsze był spokój.

0

Szkoda że Laporta zawalił wybory, ale mam nadzieję że przy następnych wróci jako prezydent Barcy.

1

Czekam na ten dzień w którym Szef strzeli gola dla Barcy, wierzę że taki nadejdzie :)

1

Jak można popełnić taki błąd z paliwem w samolocie, to się w głowie nie mieści.

0

Klub powinien o niego dbać bo to przyszłościowy gracz.

6

Zagrał świetnie, będę mocno trzymał kciuki aby Lucho dał mu jeszcze szansę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?