Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam tylko nadzieję że Lucho wie co robi ustalając taki skład. Dawać Barca trzeba zdobyć 3 pkt. Vamos!!
0
Źle to widzę jak gra Gomes, ale wiadomo Andres nie ma co ryzykować świeżo po kontuzji na taki mecz, oby w końcu dziś pomoc ruszyła.
0
Zobaczymy jak sobie poradzi, oby tylko bez nerwów bo czasami wychodzą głupie błędy. Wierzę w niego.
4
I znowu nie ma Vidala, zaczyna mnie to denerwować.
0
Masche ostatnim razem sobie świetnie poradził na PO więc może to nie jest głupi pomysł by go tam wystawić.
0
Damy radę i dziś wygramy, to w końcu wielka Barcelona!! :)
0
Dzięki za te wszystkie części, super się je czytało :) Teraz czekamy na mecz i na zwycięstwo Barcy :) Vamos!!!!!
0
Jesteście niesamowici! :D Czekam na część trzecią :P
0
Oby tak był jak Pep mówi :)
0
Jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie - poprawka Messi jest najlepszy.
0
Bardzo liczyłem na to że El Pistolero będzie w tej trójce, ale jak widać przeliczyłem się.
0
Szkoda że nie ma Suareza.
0
Oby kibice swoim dopingiem pomogli naszym zdobyć ważne 3 pkt, a Lucho niech wymyśli ciekawy plan na ten mecz.
0
Jak to dobrze że wraca Andres, będę bardziej spokojny oto co dzieje się na boisku.
0
Oby Biały żarłacz ich jutro Wszystkich zjadł hehe :)
7
Ale się cieszę z tej informacji :)
13
Pomysł zajebisty, chciałbym aby tak kiedyś było.
0
Messi, Ronaldo, Suarez.
0
Skoro Ronaldo coś kręci to dobrać mu się do skóry, nie będzie że tylko zawodnicy Barcy kombinują.
0
Jesteście zajebiści! Super się czytało!! :)
2
Bardzo fajna inicjatywa ze strony Barcy :)
0
Musi zagrać, jest bardzo potrzebny w obronie.
2
Lucho już pokazał próbkę umiejętności podczas meczu :D
0
Wszystko się okaże w sobotę.
0
Barca to potrzebuje kogoś takiego jak właśnie Tarzan, on rządził i dzielił w drużynie, z nim gra wyglądała całkiem inaczej i co najważniejsze był spokój.
0
Szkoda że Laporta zawalił wybory, ale mam nadzieję że przy następnych wróci jako prezydent Barcy.
1
Czekam na ten dzień w którym Szef strzeli gola dla Barcy, wierzę że taki nadejdzie :)
1
Jak można popełnić taki błąd z paliwem w samolocie, to się w głowie nie mieści.
0
Klub powinien o niego dbać bo to przyszłościowy gracz.
6
Zagrał świetnie, będę mocno trzymał kciuki aby Lucho dał mu jeszcze szansę!