0

Czuję że Barca trafi na Bayern albo PSG.

5

Co tu dużo mówić, służy mu gra na skrzydle i widać tego efekty.

0

Tarzan w koszulce Barcy podczas treningu, ehh szkoda że już te czasy nie wrócą :(

0

Świetny występ Turka, oby częściej grał na skrzydle, nie w pomocy bo widać co bardziej mu służy.

0

Andres jak zawsze skromny :) Prawda jest taka że Barca bez niego traci dużo.

2

Niech walczy o skład bo zasługuje na to by regularnie grać, nigdy w niego nie zwątpiłem i nadal będę mu kibicował.

22

Umtiti to dzik, co on wczoraj grał to głowa mała.

0

Arda hat-trick w 17 minut - zajebiście to brzmi i dodatkowo w LM ;)

5

Znakomity zawodnik, tylko mu życzyć aby nadal dużo grał i zdobywał z Barcą trofea, no i najważniejsze, aby mu się udało zdobyć pierwszą bramkę dla Barcelony :)

0

Ja też to czuję że Ty to czujesz :D

6

7 lat już.. Kiedy to zleciało? Wydaje się że tak niedawno dołączył do Barcy.

4

Tak, jako kibic jestem bardzo zadowolony ze świetnego widowiska :)

1

Szkoda że się mu nie udało, ale najważniejsza jest dobra gra zespołu i zwycięstwo ;))

20

Cóż za piękne słowa w kierunku Vidala, jestem mega pozytywnie zaskoczony i liczę że Lucho od teraz będzie mu dawał więcej szans, doceniam Roberto ale sorry, Aleix wcale nie jest od niego gorszy.

1

Koniec :) Znakomity mecz, Arda był dziś niesamowity, ale cały zespół zagrał świetnie :) Szkoda że Leo się nie udało.. VeB! :)

2

Leo jak się czaił bokiem hahah :D

0

Wielkie brawa dla Ardy!

0

Jak on to wyciągnął...

1

Ardaaaaaaaaaa hat-trick hahahahah :D

14

Owacja dla kapitana :)

0

Po co kombinować z PO jak jest Vidal, nie rozumiem tego i Lucho.

0

Vidal asysta! ;)

0

Arda znowu gooooooooooooooool :D

1

Ardaaaaaaaa gooooooool :)

0

Dobra pierwsza połowa :)

0

Dwie :P

0

Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooool :)

50

Vidal pięknie!

1

Jest Vidal, super skład :) Vamos Barca!

0

Oby Vidal dostał dziś ponownie szanse od Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?