Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuję że Barca trafi na Bayern albo PSG.
5
Co tu dużo mówić, służy mu gra na skrzydle i widać tego efekty.
0
Tarzan w koszulce Barcy podczas treningu, ehh szkoda że już te czasy nie wrócą :(
0
Świetny występ Turka, oby częściej grał na skrzydle, nie w pomocy bo widać co bardziej mu służy.
0
Andres jak zawsze skromny :) Prawda jest taka że Barca bez niego traci dużo.
2
Niech walczy o skład bo zasługuje na to by regularnie grać, nigdy w niego nie zwątpiłem i nadal będę mu kibicował.
22
Umtiti to dzik, co on wczoraj grał to głowa mała.
0
Arda hat-trick w 17 minut - zajebiście to brzmi i dodatkowo w LM ;)
5
Znakomity zawodnik, tylko mu życzyć aby nadal dużo grał i zdobywał z Barcą trofea, no i najważniejsze, aby mu się udało zdobyć pierwszą bramkę dla Barcelony :)
0
Ja też to czuję że Ty to czujesz :D
6
7 lat już.. Kiedy to zleciało? Wydaje się że tak niedawno dołączył do Barcy.
4
Tak, jako kibic jestem bardzo zadowolony ze świetnego widowiska :)
1
Szkoda że się mu nie udało, ale najważniejsza jest dobra gra zespołu i zwycięstwo ;))
20
Cóż za piękne słowa w kierunku Vidala, jestem mega pozytywnie zaskoczony i liczę że Lucho od teraz będzie mu dawał więcej szans, doceniam Roberto ale sorry, Aleix wcale nie jest od niego gorszy.
1
Koniec :) Znakomity mecz, Arda był dziś niesamowity, ale cały zespół zagrał świetnie :) Szkoda że Leo się nie udało.. VeB! :)
2
Leo jak się czaił bokiem hahah :D
0
Wielkie brawa dla Ardy!
0
Jak on to wyciągnął...
1
Ardaaaaaaaaaa hat-trick hahahahah :D
14
Owacja dla kapitana :)
0
Po co kombinować z PO jak jest Vidal, nie rozumiem tego i Lucho.
0
Vidal asysta! ;)
0
Arda znowu gooooooooooooooool :D
1
Ardaaaaaaaa gooooooool :)
0
Dobra pierwsza połowa :)
0
Dwie :P
0
Leooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooool :)
50
Vidal pięknie!
1
Jest Vidal, super skład :) Vamos Barca!
0
Oby Vidal dostał dziś ponownie szanse od Lucho.