Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba dziś super zagrał, oby więcej takich występów.
1
Oby tak dalej - krótko i na temat :)
3
On jest niesamowity, do końca kariery wykręci takie rekordy, że nikt już ich nigdy nie ruszy.
0
Gomes zdecydowanie musi odpocząć..
1
Suarez ze spokojem strzela a tamci o spalonym :D
3
Bo walczyć trzeba do końca :)
0
Spokojnie może wyprzedzić Generała jeśli tylko będą omijały go kontuzje :)
3
Zadanie wykonane, są 3 punkty :) VeB!
4
Leoooooooooooo co za gooooooooooool :D
1
Brawo Mats!
0
Leooooooooo goooooooooooooooool :)
0
Jak nasi grali do tej pory? Bo przez te porypane godziny meczu dopiero teraz włączyłem.. akurat na gola Suareza.
0
El Pistoleroooo :)
0
Oby i dziś Arda zagrał.
16
Ale lipa, 20:45 była najlepsza na LM i człowiek się do niej bardzo przyzwyczaił.
4
Ja pierdziele Lucho mnie coraz bardziej wkurza, gdzie on kurna ma oczy że skreśla Vidala? Jego ostatnie występy, dobitnie pokazały że zasługuje na kolejne szanse. Za bardzo pochwaliłem Enrique po ostatnim meczu, gdy odbyła się konferencja jak wypowiedział się w stosunku do Vidala. Aleix musiał mu czymś widocznie podpaść, innej opcji nie widzę.
1
Chciałbym aby i jutro szanse gry otrzymał Vidal, ale pewnie zagra Roberto.
2
Szkoda że już nie grają w FCB...
4
Młody Messi i "wielki" talent Bojan, ale tylko na tym się skończyło a nadzieje były ogromne.
6
Oby już te kontuzje go omijały bo szkoda go, jest naprawdę świetnym zawodnikiem.
0
Czekać tylko teraz na konkrety, Messi do końca kariery w Barcelonie, to się musi udać.
0
W łebie, łbie, głowie, bani.
2
Trzeba go w przyszłym roku odzyskać.
14
Ja tam ciągle trzymam kciuki za Vidala aby jego sytuacja się zmieniła.
0
Skoro się ma wtyki to po co się bać, proste :)
2
W łebie się na tym świecie przewraca piłkarzom, mają kasy jak lodu a nadal im mało i robią przekręty, szanuję ich jako piłkarzy i tylko to mnie obchodzi jak grają na boisku, ale przeginają.
1
Vidal i Turan magia :)
1
Chciałbym aby rywalem było FC Porto.
0
Dobrze powiedziane.
1
Real i tak zapewne będzie miał łatwą drogę w dalszej fazie LM.