Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)
2
Jazda z nimi!
4
Ten mecz trzeba wygrać. Vamos!
0
Oby, oby - asysty fajna sprawa, ale on też powinien strzelać gole, w końcu jego pozycja i umiejętności o tym świadczą.
0
Czyli Leo zapewne coś ustrzeli :)
3
Vidal to już tradycja, śmiech na sali.
1
To by było na tyle, pierdziele to.
0
Mógł podać...
2
Nigdy nie oglądam spotkań Realu, ale dziś z ciekawości włączyłem i powiem szczerze że Kashima gra zajebiście, lepiej niż niektóre drużyny w Hiszpanii :P
7
Real swoją grą pokazuje że gdyby nie ich wieczny fart to wiele by nie mieli :D Ale tak przecież Zidane jest najlepszy i to wszystko jego zasługa :D
0
Ale pudło...
0
Ja pierdziele prawie gol!!
0
Kashima ale blisko!
0
Czytasz o molestowaniu a na dole Benzema na okładce :D
0
Na taki mecz nie ma co robić eksperymentów, najlepszy skład i jazda z nimi.
3
Mascherano wiadomo - doświadczenie ogromne, ale z drugiej strony jest Umtiti który z każdym meczem pokazuje, że nie bez powodu trafił do Barcy, chciałbym go jutro zobaczyć razem z Pique na obronie.
3
Real ma tak dobrą sytuację jedynie dlatego bo mają mega farta.
1
Fajnie byłoby aby Leo mu przypomniał jutro stare czasy :D
0
Niech ucieka do innego klubu który da mu gwarancję występów jeśli ma w ogóle jakieś ambicje jeszcze.
1
Obawiam się że piłkarzom Espanyolu jutro znowu odbije i będzie kosa za kosą.
1
Musimy jutro wygrać i następnie liczyć że Real się potknie, ale nie będzie łatwo z ich fartem. VeB!
1
34 - letni zawodnik priorytetem ha :D
0
Po co Srna jak jest Vidal, kurde w tej decyzji zupełnie nie rozumiem Lucho i to się nie zmieni.
0
Skoro nie stracili bramki to czas najwyższy by Barca im wpakowała ze 3-4.
31
Powiedziałby że Leo to potem by miał kose z Ronaldo na zgrupowaniu, więc po co mu to ;)
0
Dokładnie, to samo sobie pomyślałem.
0
Zdjęcie raptem zajmuje 10 sekund, ale jeśli nie może to musi mieć pewnie ważny powód.
0
Trzeba im znowu dokopać :)
0
Bardzo dobrze powiedział, zgadzam się z nim w 100%.
0
Zdecydowanie najlepsza 9 :)