0

Pacooooooooooooooooo goooooooooooool z główki jak ostatnio :D

3

Trochę to takie dziwne by w takim meczu wyczekiwać bramki Paco, co to za napastnik który strzeli gola raz na 10 spotkań i to jeszcze z wielkim trudem, z takim przeciwnikiem powinien bez problemu zdobywać gole.

0

Arda strzela, Digne to samo, również Rafa, a Paco typowy napadzior nic...

3

Aleix asysta :))

0

Ardaaaaaa ależ goooooooool :)

2

Rafinhaaaaaaaa gooooool :)

0

Koniec pierwszej połowy, awans zapewniony ;)

0

Rakietaaaaaaaa gooooooooooooooool szkoda że nie Paco.

0

Karnyyyyyyyy :D

0

Digneeeeeeeee gooooooool w końcu :)

0

Nudy póki co.

4

Poszła łapówa pod stołem i cisza jak makiem zasiał.

0

Fajnie że Vidal gra, ale co z tego jak i tak w kolejnych spotkaniach szansy nie otrzyma. Jazda Barca trzeba to pewnie wygrać. Vamos!

0

4-0 i będzie fajnie :)

0

Skład dobry, powinni sobie poradzić z nimi bez problemu.

0

Połączenie Leo i Andresa magia :)

0

Iniesta numer jeden w kolejności.

1

I tak z tymi partaczami nie wygrają, to jest kpina by Barca musiała całą karę ponieść a im już skrócili.

0

Mimo że to na Camp Nou, to nie wolno ich zlekceważyć, trzeba ten mecz pewnie wygrać i nie dać im pola manewru.

0

Mam nadzieję że jutro nie będzie problemów z wygraniem meczu.

0

Fajnie że nie rozważają odejścia Vidala, ale on musi dostawać więcej szans, tylko z tym jest problem..

0

Macki Pereza sięgają wszędzie, żenujące.

5

The best w nurkowaniu i machaniu rękoma, tu się zgadzam ma pierwsze miejsce.

0

Też liczę na to że Leo zakończy karierę w Barcelonie, oby udało się niedługo przedłużyć kontrakt.

2

Powiedział samą prawdę.

1

Najbardziej to niepokoi sytuacja Paco, on już powinien mieć minimum jedną bramkę..

13

Dla takich piłkarzy jak on mam ogromny szacunek, brawo kolejny raz dla Szefa.

2

Mają od kogo brać przykład :)

1

To co ma powiedzieć Aleix Vidal :P

2

Zajebista wypowiedź o Leo, szacun.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?