Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pacooooooooooooooooo goooooooooooool z główki jak ostatnio :D
3
Trochę to takie dziwne by w takim meczu wyczekiwać bramki Paco, co to za napastnik który strzeli gola raz na 10 spotkań i to jeszcze z wielkim trudem, z takim przeciwnikiem powinien bez problemu zdobywać gole.
0
Arda strzela, Digne to samo, również Rafa, a Paco typowy napadzior nic...
3
Aleix asysta :))
0
Ardaaaaaa ależ goooooooool :)
2
Rafinhaaaaaaaa gooooool :)
0
Koniec pierwszej połowy, awans zapewniony ;)
0
Rakietaaaaaaaa gooooooooooooooool szkoda że nie Paco.
0
Karnyyyyyyyy :D
0
Digneeeeeeeee gooooooool w końcu :)
0
Nudy póki co.
4
Poszła łapówa pod stołem i cisza jak makiem zasiał.
0
Fajnie że Vidal gra, ale co z tego jak i tak w kolejnych spotkaniach szansy nie otrzyma. Jazda Barca trzeba to pewnie wygrać. Vamos!
0
4-0 i będzie fajnie :)
0
Skład dobry, powinni sobie poradzić z nimi bez problemu.
0
Połączenie Leo i Andresa magia :)
0
Iniesta numer jeden w kolejności.
1
I tak z tymi partaczami nie wygrają, to jest kpina by Barca musiała całą karę ponieść a im już skrócili.
0
Mimo że to na Camp Nou, to nie wolno ich zlekceważyć, trzeba ten mecz pewnie wygrać i nie dać im pola manewru.
0
Mam nadzieję że jutro nie będzie problemów z wygraniem meczu.
0
Fajnie że nie rozważają odejścia Vidala, ale on musi dostawać więcej szans, tylko z tym jest problem..
0
Macki Pereza sięgają wszędzie, żenujące.
5
The best w nurkowaniu i machaniu rękoma, tu się zgadzam ma pierwsze miejsce.
0
Też liczę na to że Leo zakończy karierę w Barcelonie, oby udało się niedługo przedłużyć kontrakt.
2
Powiedział samą prawdę.
1
Najbardziej to niepokoi sytuacja Paco, on już powinien mieć minimum jedną bramkę..
13
Dla takich piłkarzy jak on mam ogromny szacunek, brawo kolejny raz dla Szefa.
2
Mają od kogo brać przykład :)
1
To co ma powiedzieć Aleix Vidal :P
2
Zajebista wypowiedź o Leo, szacun.