Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Najgorsza to jest cała obsada sędziowska w Hiszpanii.
0
Żenada, po prostu żenada! Wypierdzielić ich Wszystkich na zbity pysk aby nie mogli nigdy już sędziować.
0
Kurde, przegrana, szkoda. Trzeba ich w rewanżu pocisnąć! VeB!
2
Za to że nie podyktował karnego powinni go wywalić na zbity pysk.
0
To był karny na 1000%.
0
Ale kartki sypie, żenada.
0
Jeszcze kartka hahahahahah.
0
Karny gdzie jest karny!!!!!!!!!!
0
Umtiti to chyba oddechu złapać nie mógł po uderzeniu.
1
Aduriz won z boiska!
0
Ja pitole nie wiedziałem co się dzieje z nim..
2
Tyle odpoczynku mieli a tak słabo grają.
5
Mats bez szans.
3
Ja prd!!!!!!!!!! 2-0!!!!!!!!!!
0
Aduriz bo kto by inny...
0
Kurde Bilbao gol ;/
0
A jednak trio :) Jazda Barca!
0
Leo naładowany więc będzie ciekawie ;)
0
Dziś trzeba wygrać, liczę na dobrą grę ze strony naszych.
3
Czy jest coś gdzie nie ma Ramosa? :D
0
Każdy dziś po bramce i załatwione he he :D
0
Skład Sport, tylko ciekawe czy Lucho pośle do boju tridente.
3
Lahoz to w ogólne nie powinien mieć praw do sędziowania, nie wiem kto mu je dał.
0
Ciekawe tylko czy będą jakieś konsekwencje tego.
0
Oby zagrał Mats.
2
A dopiero co Lucho mówił na konferencji że Vidal jest ważny - hah widać to :)
10
Trzy lata.. ich popierdzieliło totalnie.
0
Nie, lepiej będzie jak tego nie zrobi.
0
Hmm ja to rozumiem tak, że gdyby naprawdę Aleix był ważny dla drużyny, to Lucho by z niego częściej korzystał na boisku.
0
Sampaoli to bardzo dobry trener, ale wolę Lucho mimo że kiedyś chciałem by odszedł, ale to było pod wpływem dużych emocji i złości ;)