15

Najgorsza to jest cała obsada sędziowska w Hiszpanii.

0

Żenada, po prostu żenada! Wypierdzielić ich Wszystkich na zbity pysk aby nie mogli nigdy już sędziować.

0

Kurde, przegrana, szkoda. Trzeba ich w rewanżu pocisnąć! VeB!

2

Za to że nie podyktował karnego powinni go wywalić na zbity pysk.

0

To był karny na 1000%.

0

Ale kartki sypie, żenada.

0

Jeszcze kartka hahahahahah.

0

Karny gdzie jest karny!!!!!!!!!!

0

Umtiti to chyba oddechu złapać nie mógł po uderzeniu.

1

Aduriz won z boiska!

0

Ja pitole nie wiedziałem co się dzieje z nim..

2

Tyle odpoczynku mieli a tak słabo grają.

5

Mats bez szans.

3

Ja prd!!!!!!!!!! 2-0!!!!!!!!!!

0

Aduriz bo kto by inny...

0

Kurde Bilbao gol ;/

0

A jednak trio :) Jazda Barca!

0

Leo naładowany więc będzie ciekawie ;)

0

Dziś trzeba wygrać, liczę na dobrą grę ze strony naszych.

3

Czy jest coś gdzie nie ma Ramosa? :D

0

Każdy dziś po bramce i załatwione he he :D

0

Skład Sport, tylko ciekawe czy Lucho pośle do boju tridente.

3

Lahoz to w ogólne nie powinien mieć praw do sędziowania, nie wiem kto mu je dał.

0

Ciekawe tylko czy będą jakieś konsekwencje tego.

0

Oby zagrał Mats.

2

A dopiero co Lucho mówił na konferencji że Vidal jest ważny - hah widać to :)

10

Trzy lata.. ich popierdzieliło totalnie.

0

Nie, lepiej będzie jak tego nie zrobi.

0

Hmm ja to rozumiem tak, że gdyby naprawdę Aleix był ważny dla drużyny, to Lucho by z niego częściej korzystał na boisku.

0

Sampaoli to bardzo dobry trener, ale wolę Lucho mimo że kiedyś chciałem by odszedł, ale to było pod wpływem dużych emocji i złości ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?