Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Całą drużynę potrzebujemy w najwyższej formie, nie tylko jego.
0
Jeśli Real wygra kolejne spotkanie, to już naprawdę będzie bardzo ciężko odrobić straty, wszystko zależy od tego ile jeszcze Real będzie miał szczęście tak długo wygrywać, i aby nasi w końcu zaczęli dobrze grać.
0
Zgadza się są słabi, ale ja nie wierzę w to że nie mają rozkazów z góry co robić.
0
Ręka Mascherano nie była tak oczywista jak u Villarreal.
1
Co tu da dobra gra jak oczywistych karnych nie dyktują, tylko okradają nas jak chcą.
24
Brawo dla Pique za odwagę, tylko on z drużyny potrafi wygarnąć otwarcie co sądzi o tych szujach.
2
Tak jak mówiłem jeszcze w czasie meczu, że czuję będzie ostro ze strony Pique po meczu, nie myliłem się.. Teraz pytanie jaką karę mu wlepią. Ale bardzo dobrze zrobił!!
0
Owszem forma formą, ale decyzje sędziowskie są jeszcze gorsze.
0
Tak, jak najbardziej serio, to moje zdanie na ten temat, nie musisz się z nim zgadzać.
5
Zapomniał dodać: mamy margines błędu.
0
Real ma zaklepane mistrzostwo przez Tebasa i wtyki Pereza, co by Barca nie robiła to i tak sędzia przeszkodzi.
0
Co mecz to samo, te kontrowersje nigdy się nie skończą.
0
Oby jak najszybciej wprowadzili te powtórki, bo to jest rozbój w biały dzień na boisku.
0
I nic z tego, ja pierdziele, dlaczego!!!
1
Czerwo, ostatnia szansa.
0
Leooooooooooooo goooooooooool dawać!!!!!!!!!!!
0
Ale ma rękę, ała..
2
Zacytuję: To jest kur.. dramat, szkoda strzępić ryja.
1
Coś czuję że po meczu ze strony Pique będzie gorąco w wypowiedziach.
5
Barca nie wygra z tymi oszustami (sędzia), Real ma zapewnione mistrzostwo.
0
Hhahhahahaha!!!!!!
0
Specjalnie zablokował ręką i nie ma karnego, nosz ku....
0
To jest żenujące.
0
Może Arda coś pomoże.
0
Lucho liczy stratę do Realu.
0
Nie wiem na co Lucho czeka ze zmianami, ja pierdziele.
0
Enrique powie że i tak Barca ma margines błędu, a Real idzie do przodu w najlepsze.
0
Szkoda gadać na ten temat.
1
Taa co złego to Mats.
0
A już nie przesadzaj.