2

Całą drużynę potrzebujemy w najwyższej formie, nie tylko jego.

0

Jeśli Real wygra kolejne spotkanie, to już naprawdę będzie bardzo ciężko odrobić straty, wszystko zależy od tego ile jeszcze Real będzie miał szczęście tak długo wygrywać, i aby nasi w końcu zaczęli dobrze grać.

0

Zgadza się są słabi, ale ja nie wierzę w to że nie mają rozkazów z góry co robić.

0

Ręka Mascherano nie była tak oczywista jak u Villarreal.

1

Co tu da dobra gra jak oczywistych karnych nie dyktują, tylko okradają nas jak chcą.

24

Brawo dla Pique za odwagę, tylko on z drużyny potrafi wygarnąć otwarcie co sądzi o tych szujach.

2

Tak jak mówiłem jeszcze w czasie meczu, że czuję będzie ostro ze strony Pique po meczu, nie myliłem się.. Teraz pytanie jaką karę mu wlepią. Ale bardzo dobrze zrobił!!

0

Owszem forma formą, ale decyzje sędziowskie są jeszcze gorsze.

0

Tak, jak najbardziej serio, to moje zdanie na ten temat, nie musisz się z nim zgadzać.

5

Zapomniał dodać: mamy margines błędu.

0

Real ma zaklepane mistrzostwo przez Tebasa i wtyki Pereza, co by Barca nie robiła to i tak sędzia przeszkodzi.

0

Co mecz to samo, te kontrowersje nigdy się nie skończą.

0

Oby jak najszybciej wprowadzili te powtórki, bo to jest rozbój w biały dzień na boisku.

0

I nic z tego, ja pierdziele, dlaczego!!!

1

Czerwo, ostatnia szansa.

0

Leooooooooooooo goooooooooool dawać!!!!!!!!!!!

0

Ale ma rękę, ała..

2

Zacytuję: To jest kur.. dramat, szkoda strzępić ryja.

1

Coś czuję że po meczu ze strony Pique będzie gorąco w wypowiedziach.

5

Barca nie wygra z tymi oszustami (sędzia), Real ma zapewnione mistrzostwo.

0

Hhahhahahaha!!!!!!

0

Specjalnie zablokował ręką i nie ma karnego, nosz ku....

0

To jest żenujące.

0

Może Arda coś pomoże.

0

Lucho liczy stratę do Realu.

0

Nie wiem na co Lucho czeka ze zmianami, ja pierdziele.

0

Enrique powie że i tak Barca ma margines błędu, a Real idzie do przodu w najlepsze.

0

Szkoda gadać na ten temat.

1

Taa co złego to Mats.

0

A już nie przesadzaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?