Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie rozumiem czego taki najazd na Ter Stegena, pada gol i od razu jego wina, inni zawodnicy już są bez winy tak?
1
Teraz mamy przesrane że tak powiem.
7
Ja pierdziele..........
0
Będzie ciężko strzelić, Villarreal świetnie w defensywie, w ataku też sobie nieźle poczynają.
15
Pato gdyby nie kontuzje byłby jednym z najlepszych.
0
70 mln funtów? Chyba ich lekko pogrzało.
0
Ciekawe czemu Alba nie gra, ale najważniejsze to zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!
0
Real w końcu padnie, tylko czekać na ten moment, liczę że już niebawem to się stanie.
0
Skład Sportu jak najbardziej OK.
1
Vidal znowu poza kadrą..
0
MSN największym zagrożeniem dla Villarreal ;)
0
Dziś liczą się tylko 3 punkty, oby nasi rozegrali dobry mecz. Vamos!
0
Tylko po co wzmacniać środek pola skoro został on dopiero co wzmocniony? No chyba że chcą ich już wywalić z klubu.
0
Sam bym tam nie poszedł gdybym był piłkarzem nawet za grube miliony.
0
Mieli prawo by tak zrobić, złodziej.
0
Kurde, bardzo na niego liczę, oby nie było jak z innymi "wielkimi talentami".. :/
0
I daje z siebie wszystko, to widać :)
0
Taa sytuacja się poprawi, już to widzę.
0
Ciężko będzie ich pokonać, ale wierzę że nasi sprostają zadaniu i zdobędą 3 punkty. VeB!
0
Jeśli dadzą mu karę to będzie totalna kpina, ale znając ich to tak się stanie.
0
Czytam i nie wierzę w to co on mówi, gość chyba ma coś nie tak z głową w takim razie.
1
Kiepski to jest mało powiedziane, dałbym inne określenie ale za to bym otrzymał bana.
2
Czy oni nie zrozumieją że nowego Messiego nie będzie? On jest tylko jeden i tyle w temacie.
0
Teraz nawet awansu nie można być pewnym grając u siebie, wystarczy że trafi się sędzia jak wczoraj i już będą problemy.
0
To jest żenada, od dawna są kontrowersje a nadal nic się nie zmienia w tej kwestii.
1
Oj Pique, prawda jest taka że oni nigdy nie podniosą swojego poziomu, oni go jeszcze bardziej obniżą, tylko pytanie czy da się jeszcze gorzej?
0
Oczywiste ale chyba nie dla tego bezmózga Lahoza - na tym zakończmy.
0
Szczerze, to spodziewałem się lepszej formy ze strony naszych po tej przerwie którą mieli.
0
Lipa że grając w przewadze dwóch zawodników nie udało się chociaż zremisować.
8
Na Camp Nou im na pewno dadzą popalić.