7

Nie rozumiem czego taki najazd na Ter Stegena, pada gol i od razu jego wina, inni zawodnicy już są bez winy tak?

1

Teraz mamy przesrane że tak powiem.

7

Ja pierdziele..........

0

Będzie ciężko strzelić, Villarreal świetnie w defensywie, w ataku też sobie nieźle poczynają.

15

Pato gdyby nie kontuzje byłby jednym z najlepszych.

0

70 mln funtów? Chyba ich lekko pogrzało.

0

Ciekawe czemu Alba nie gra, ale najważniejsze to zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!

0

Real w końcu padnie, tylko czekać na ten moment, liczę że już niebawem to się stanie.

0

Skład Sportu jak najbardziej OK.

1

Vidal znowu poza kadrą..

0

MSN największym zagrożeniem dla Villarreal ;)

0

Dziś liczą się tylko 3 punkty, oby nasi rozegrali dobry mecz. Vamos!

0

Tylko po co wzmacniać środek pola skoro został on dopiero co wzmocniony? No chyba że chcą ich już wywalić z klubu.

0

Sam bym tam nie poszedł gdybym był piłkarzem nawet za grube miliony.

0

Mieli prawo by tak zrobić, złodziej.

0

Kurde, bardzo na niego liczę, oby nie było jak z innymi "wielkimi talentami".. :/

0

I daje z siebie wszystko, to widać :)

0

Taa sytuacja się poprawi, już to widzę.

0

Ciężko będzie ich pokonać, ale wierzę że nasi sprostają zadaniu i zdobędą 3 punkty. VeB!

0

Jeśli dadzą mu karę to będzie totalna kpina, ale znając ich to tak się stanie.

0

Czytam i nie wierzę w to co on mówi, gość chyba ma coś nie tak z głową w takim razie.

1

Kiepski to jest mało powiedziane, dałbym inne określenie ale za to bym otrzymał bana.

2

Czy oni nie zrozumieją że nowego Messiego nie będzie? On jest tylko jeden i tyle w temacie.

0

Teraz nawet awansu nie można być pewnym grając u siebie, wystarczy że trafi się sędzia jak wczoraj i już będą problemy.

0

To jest żenada, od dawna są kontrowersje a nadal nic się nie zmienia w tej kwestii.

1

Oj Pique, prawda jest taka że oni nigdy nie podniosą swojego poziomu, oni go jeszcze bardziej obniżą, tylko pytanie czy da się jeszcze gorzej?

0

Oczywiste ale chyba nie dla tego bezmózga Lahoza - na tym zakończmy.

0

Szczerze, to spodziewałem się lepszej formy ze strony naszych po tej przerwie którą mieli.

0

Lipa że grając w przewadze dwóch zawodników nie udało się chociaż zremisować.

8

Na Camp Nou im na pewno dadzą popalić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?