Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi na pewno tego nie zrobi by odejść z Barcy, jestem pewien że zostanie na kolejne lata, i będzie nas zachwycał swoją grą.
0
Nie wyobrażam sobie obrony Barcy bez niego, dobrze że wciąż jest młody i pogra jeszcze długi czas w klubie.
19
Haha zdjęcie Ronaldo wygrywa wszystko, brawo dla Was! :D
2
Brawa dla tego Pana :D
0
Oo jest Pique :D
1
Fajnie byłoby gdyby mu się udało strzelić, zasługuje na to.
0
Przypomina ze zdjęcia trochę Jesus Navas ;P
0
Dziwne że Pep tak szybko chce zakończyć..
0
Już 99 goli, niesamowite :)
0
Chyba sobie konkretnie wypoczęli a nie zmęczeni.
0
Dobrze że klub już myśli o planie awaryjnym wcześniej, ale najlepiej będzie jak Lucho przedłuży kontrakt.
0
Ta, Ty na pewno wiesz jak sobie wywalczył.
0
Rywale niech się szykują :)
8
Dziwię się i to bardzo że nie ma tutaj Pique.
0
Oby i w tym roku dużo strzelał bramek.
0
Zdecydowanie najlepszy Iniesta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak pierdzielą w mediach czasami o końcu świata, ale to bzdety, ludzie sami się wykończą wzajemnie jak tak dalej pójdzie.
0
To teraz jak naładowani, to trzeba tą energię wyładować na przeciwnikach i strzelać gole :)
0
Real faworytem, a ja wierzę że Barca im zrobi pstryk w nos, i na koniec sezonu będzie świętowała Mistrzostwo ;)
4
Oby ten transfer nie doszedł do skutku.
2
Jak widać w życiu warto dążyć w życiu do wyznaczonego sobie celu :)
4
Życzę Wszystkim Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)
3
Dokładnie, Andres i Juve? To nawet śmiesznie brzmi.
0
Valencia idzie na dno, przykro patrzeć jak ten klub się zmienił w ostatnich latach..
1
Ostanie najlepsze ;)
5
Takie podejście piłkarzy się bardzo ceni.
1
Fajne słowa ze strony Zlatana.
3
Marca? Nic ważnego.
0
Każdy ma swoje zdanie na jego temat.