0

Messi na pewno tego nie zrobi by odejść z Barcy, jestem pewien że zostanie na kolejne lata, i będzie nas zachwycał swoją grą.

0

Nie wyobrażam sobie obrony Barcy bez niego, dobrze że wciąż jest młody i pogra jeszcze długi czas w klubie.

19

Haha zdjęcie Ronaldo wygrywa wszystko, brawo dla Was! :D

2

Brawa dla tego Pana :D

0

Oo jest Pique :D

1

Fajnie byłoby gdyby mu się udało strzelić, zasługuje na to.

0

Przypomina ze zdjęcia trochę Jesus Navas ;P

0

Dziwne że Pep tak szybko chce zakończyć..

0

Już 99 goli, niesamowite :)

0

Chyba sobie konkretnie wypoczęli a nie zmęczeni.

0

Dobrze że klub już myśli o planie awaryjnym wcześniej, ale najlepiej będzie jak Lucho przedłuży kontrakt.

0

Ta, Ty na pewno wiesz jak sobie wywalczył.

0

Rywale niech się szykują :)

8

Dziwię się i to bardzo że nie ma tutaj Pique.

0

Oby i w tym roku dużo strzelał bramek.

0

Zdecydowanie najlepszy Iniesta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak pierdzielą w mediach czasami o końcu świata, ale to bzdety, ludzie sami się wykończą wzajemnie jak tak dalej pójdzie.

0

To teraz jak naładowani, to trzeba tą energię wyładować na przeciwnikach i strzelać gole :)

0

Real faworytem, a ja wierzę że Barca im zrobi pstryk w nos, i na koniec sezonu będzie świętowała Mistrzostwo ;)

4

Oby ten transfer nie doszedł do skutku.

2

Jak widać w życiu warto dążyć w życiu do wyznaczonego sobie celu :)

4

Życzę Wszystkim Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)

3

Dokładnie, Andres i Juve? To nawet śmiesznie brzmi.

0

Valencia idzie na dno, przykro patrzeć jak ten klub się zmienił w ostatnich latach..

1

Ostanie najlepsze ;)

5

Takie podejście piłkarzy się bardzo ceni.

1

Fajne słowa ze strony Zlatana.

3

Marca? Nic ważnego.

0

Każdy ma swoje zdanie na jego temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?