0

Cudowna godzina, mogli dać 10 rano...

4

Jak to dobrze że Barca go ma, geniusz środka pola.

3

Ostatnie najlepsze co powiedział.

5

Król piłki jest tylko jeden, jest nim Messi.

34

Arbiter przebaczył Ramosowi - haha nic nowego, w końcu to Real.

0

Niech odpoczywa i zbiera siły na dalszą część sezonu :)

0

Zadowolenie Lucho na zdjęciu mówi samo za siebie ;)

0

Chciałbym tak nawet na konsoli jak Leo zrobił to na żywo ;)

0

Messiemu nie trzeba odpuszczać metra, on i tak minie 4 na luzie :D

2

Zgadza się, szkoda że Ney dziś nie trafił.

1

Iniesta jest niesamowity, z nim Barca może wszystko, dobrze że powrócił, brakowało go.

2

Eee tam, po co zachwycać się Leo jak nurek z Madrytu jest przecież najlepszy, to on dziś strzelił hat-trick i zdobył ZP.. Tak serio Messi nie przestaje zachwycać!

1

Alba się ostatnio rozkręcił :)

5

Kapitalny mecz, brawo Barca! VeB! :)

1

Neymar co robi nie pykło mu;p

0

Coś pięknego.

0

Leoooooooooo goooooooool ale akcja :)

0

Siedzi Borat czuwa nad wszystkim :D

0

Espanyol gol, szkoda.

3

Ten kto uważa że ten z Madrytu jest lepszy od Leo jest ślepy.

0

Albaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooooool :)

1

Ronaldo by już leżał i machał!!

0

Messi co z nimi zrobił!!!!!!!!

0

Goooooooooooool El Pistolerooooooooooooooooo

0

Ja nie mówię że źle, tylko wiesz jak to czasami bywa.

0

Mats spore ryzyko, gdyby szybko rzucili aut to różnie mogło być.

1

Messi zarył ziemię jak dzik w ziemniakach.

0

Dobra czas ich dobić.

0

Pierwsza połowa dobra, teraz w drugiej coś dołożyć i 3 pkt nasze :)

0

Andres cóż za podanie! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?