Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jedynie co go wyróżnia to duże doświadczenie, osobiście nie jestem za tym transferem.
3
Real miał szczęście - oni zawsze je mają.
6
To nie klasyk - to przekręt :)
1
Beznadzieja, ale niech sobie ją ma ;]
0
Może i Zlatan ma trudny charakter, ale PSG bez niego wiele traci, to widać po wynikach.
0
Oby tylko ta "wycieczka" nie wyszła drużynie na źle.
1
Do znudzenia już te mecze między Barcą a PSG ostatnio.
46
Aleix się stara, jak już otrzyma szansę to ją wykorzystuje, tylko że Lucho ma go gdzieś.
5
Nie wierzę w uczciwość tych losowań, to czysta kpina.
40
Real będzie miał drogę usłaną do finału byle tylko obronili LM.
0
Barca - PSG żenada.
0
Uff na Bayern nie trafimy.
0
Real - Napoli hahahah
0
Ciekawe co za tymi ladami mają, pewnie ciepłe bułeczki haha :D
0
Powinno pójść gładko.
1
Leo za ostatniego gola zawodnikiem meczu :)
0
Barcelona nie chce trafić na Bayern - ale znając życie trafi, by miała trudniej.
2
Wszystko powoli zaczyna się układać, jeszcze wygramy Ligę :)
0
Ten mecz jest tyle potrzebny co nic, umowy..
0
A u siebie słabo :)
4
Yyy a po co on potrzebny? Po co w ogóle Barcelonie bramkarz? :D
10
Niech Ronaldo bierze przykład :D
0
Chciałbym Porto, ale znając życie trafimy na Bayern :D
0
Heh :D Były lepsze :D
0
Wiecznie farta mieć nie będą, w końcu i ich spotka porażka a Barca ich wtedy dojedzie :)
0
W końcu się im noga powinie.
20
Przegrywali 1:2 i w 6 minut odmienili sytuację, jak zawsze końcowe minuty, co za farciarze to ja pierdziele masakra.
0
Sprawdzam wynik Realu, patrzę a tam Ramos 90 minuta na 3:2 hahaha no po prostu żenada.
1
Dobrze mówisz :)
0
Sytuacja Vidala jest całkowicie inna.