0

Niestety los chciał inaczej i zamiast 3 pkt jest tylko 1.

1

Widać było ile obecność Andresa na boisku znaczy, z nim gra całkowicie się poprawia i panuje bardziej spokój w środku pola.

1

Co by nie mówić w drugiej połowie nasza gra wyglądała naprawdę ładnie, ale jak pech to pech i to w dodatku w 90 a to najbardziej boli.

0

Czemu oni mają takiego farta w tych końcówkach meczu, ja pierdziele.. :/

0

Dokładnie, tak to jest jak się nie wykorzystuje sytuacji, potem one się mszczą.

1

Czy może być jakiś mecz bez kontrowersji? Raczej nie. Bramka Luisa jak najbardziej prawidłowa, nie ma mowy o spalonym.

0

Pierdzielony fart Madrytu, ja się pytam ileż można mieć takiego farta!!!!!!!!!!

0

Trzeba iść się napić bo nic innego nie pomoże.

0

Ja pierdziele się zemściło a już się cieszyłem z 3 pkt.

0

Nie wierzę!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego ku... dlaczego!!!!

0

Ja prd ;/;/

0

Ale teraz mamy szczęście...

0

Lucho ma jaja zmienia Neya w takim meczu.

0

Ronaldo co robi z siebie hahahah.

0

Ajajaja Messi ale szansa.

0

Ładnie zaczyna nasza gra wyglądać.

0

Neymar jak to nie wpadło...

0

Jest Kapitan!!!

0

Goooooooooool El Pistoleroooooooooooo!

5

Andres się rozgrzewa! :)

1

Nie jest źle po pierwszej połowie, teraz niech Andres wejdzie i jazda!

0

Ależ była szansa!

0

Coś pięknego na trybunach :)

0

Wygrałeś :D

1

Umtiti ma lepsze warunki.

1

Cóż, mecz pokaże wszystko, może nie będzie tak źle, trzeba wierzyć w naszych. Jazda!

3

Mascherano.

1

Trójka naszych pomocników zupełnie bez formy, za to w Realu co innego, żeby tylko czasem nas nie rozklepali, wtedy nawet trio nie pomoże.

2

Brak Umtiti i Andresa to samobójstwo już przed rozpoczęciem meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?