Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety los chciał inaczej i zamiast 3 pkt jest tylko 1.
1
Widać było ile obecność Andresa na boisku znaczy, z nim gra całkowicie się poprawia i panuje bardziej spokój w środku pola.
1
Co by nie mówić w drugiej połowie nasza gra wyglądała naprawdę ładnie, ale jak pech to pech i to w dodatku w 90 a to najbardziej boli.
0
Czemu oni mają takiego farta w tych końcówkach meczu, ja pierdziele.. :/
0
Dokładnie, tak to jest jak się nie wykorzystuje sytuacji, potem one się mszczą.
1
Czy może być jakiś mecz bez kontrowersji? Raczej nie. Bramka Luisa jak najbardziej prawidłowa, nie ma mowy o spalonym.
0
Pierdzielony fart Madrytu, ja się pytam ileż można mieć takiego farta!!!!!!!!!!
0
Trzeba iść się napić bo nic innego nie pomoże.
0
Ja pierdziele się zemściło a już się cieszyłem z 3 pkt.
0
Nie wierzę!!!!!!!!!!!
0
Dlaczego ku... dlaczego!!!!
0
Ja prd ;/;/
0
Ale teraz mamy szczęście...
0
Lucho ma jaja zmienia Neya w takim meczu.
0
Ronaldo co robi z siebie hahahah.
0
Ajajaja Messi ale szansa.
0
Ładnie zaczyna nasza gra wyglądać.
0
Neymar jak to nie wpadło...
0
Jest Kapitan!!!
0
Goooooooooool El Pistoleroooooooooooo!
5
Andres się rozgrzewa! :)
1
Nie jest źle po pierwszej połowie, teraz niech Andres wejdzie i jazda!
0
Ależ była szansa!
0
Coś pięknego na trybunach :)
0
Wygrałeś :D
1
Umtiti ma lepsze warunki.
1
Cóż, mecz pokaże wszystko, może nie będzie tak źle, trzeba wierzyć w naszych. Jazda!
3
Mascherano.
1
Trójka naszych pomocników zupełnie bez formy, za to w Realu co innego, żeby tylko czasem nas nie rozklepali, wtedy nawet trio nie pomoże.
2
Brak Umtiti i Andresa to samobójstwo już przed rozpoczęciem meczu.