1

Trzeba ten mecz wygrać! Dalej Barca jazda z nimi!!

0

Miejmy nadzieję że dziś rozmontują Sociedad.

0

Dobrze że to tylko tak się skończyło.

0

Rafa za Gomesa i jazda z nimi.

1

Dadzą nasi dziś radę, wierzę w nich i wygramy. Vamos!!!

0

Wielka szkoda że Sporting zawalił tego karnego, zawsze byłaby jakaś nadzieja na stratę punktów przez Real..

0

Może i jednak w klubie mu się poszczęści i otrzyma szansę...?

6

Inaczej to widzę osobiście.

4

Kurcze, jutro musi się udać zdobyć 3 pkt., trzeba w końcu przełamać złą passę. Vamos!

0

Ajax ma znakomitych młodych zawodników, warto tam śledzić ich poczynania.

0

I bardzo dobrze że się uparł, tutaj niech się rozwija.

0

Dwa zegarki, nieźle :D

0

Poprawił mi humor :)

0

Fajnie byłoby zobaczyć Isco grającego w Barcelonie, ale chyba to nierealne.

0

Najlepiej do 40-stki niech gra :)

0

10 lat dla Czarnej Perły?? Łoo co on przeskrobał na taki wynik.

0

Najlepiej to niech się przewracają sami przed Leo :D

2

Dokładnie, dobrze Ney mówi, najważniejsze by wygrywać mecze.

0

Szefuncio ostatnio dobra forma i to cieszy, Leo jak to Leo niesamowity.

13

Znakomita wiadomość :)

5

Powinni bez zastanowienia go wykupić, to znakomita okazja.

8

Gerrard - kolejny wielki zawodnik który kończy karierę, wielka szkoda że ten czas tak szybko leci.

0

Messi wie że Barca go potrzebuje :)

0

Ciekaw jestem kogo jeszcze wynajdą, osobiście wolę klasycznego PO a nie takie kombinowanie.

0

Bardzo ciekawy artykuł, fajnie opisane.

1

To fakt, przecież jest kosmitą a to wiadome od dawna :D

0

Prawda jest taka że Barca bez Leo traci bardzo wiele :)

0

Ney na pewno się opamięta, wie jaka jest stawka.

0

Byłoby wspaniale gdyby im się udało na co bardzo liczę.

0

Oby wyciągał piłkę z siatki strzeloną przez Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?