Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba ten mecz wygrać! Dalej Barca jazda z nimi!!
0
Miejmy nadzieję że dziś rozmontują Sociedad.
0
Dobrze że to tylko tak się skończyło.
0
Rafa za Gomesa i jazda z nimi.
1
Dadzą nasi dziś radę, wierzę w nich i wygramy. Vamos!!!
0
Wielka szkoda że Sporting zawalił tego karnego, zawsze byłaby jakaś nadzieja na stratę punktów przez Real..
0
Może i jednak w klubie mu się poszczęści i otrzyma szansę...?
6
Inaczej to widzę osobiście.
4
Kurcze, jutro musi się udać zdobyć 3 pkt., trzeba w końcu przełamać złą passę. Vamos!
0
Ajax ma znakomitych młodych zawodników, warto tam śledzić ich poczynania.
0
I bardzo dobrze że się uparł, tutaj niech się rozwija.
0
Dwa zegarki, nieźle :D
0
Poprawił mi humor :)
0
Fajnie byłoby zobaczyć Isco grającego w Barcelonie, ale chyba to nierealne.
0
Najlepiej do 40-stki niech gra :)
0
10 lat dla Czarnej Perły?? Łoo co on przeskrobał na taki wynik.
0
Najlepiej to niech się przewracają sami przed Leo :D
2
Dokładnie, dobrze Ney mówi, najważniejsze by wygrywać mecze.
0
Szefuncio ostatnio dobra forma i to cieszy, Leo jak to Leo niesamowity.
13
Znakomita wiadomość :)
5
Powinni bez zastanowienia go wykupić, to znakomita okazja.
8
Gerrard - kolejny wielki zawodnik który kończy karierę, wielka szkoda że ten czas tak szybko leci.
0
Messi wie że Barca go potrzebuje :)
0
Ciekaw jestem kogo jeszcze wynajdą, osobiście wolę klasycznego PO a nie takie kombinowanie.
0
Bardzo ciekawy artykuł, fajnie opisane.
1
To fakt, przecież jest kosmitą a to wiadome od dawna :D
0
Prawda jest taka że Barca bez Leo traci bardzo wiele :)
0
Ney na pewno się opamięta, wie jaka jest stawka.
0
Byłoby wspaniale gdyby im się udało na co bardzo liczę.
0
Oby wyciągał piłkę z siatki strzeloną przez Messiego :)