0

Nie ma obsesji na punkcie nagród indywidualnych hahah to się uśmiałem :) Niech bierze tą ZP.

2

Bardzo nie podoba mi się taka gra rywali.

0

Ten mecz trzeba wygrać, nie ma zmiłuj.

0

Też bym chciał aby Vidal otrzymał szanse.. :/

3

Czyli co Sporting rozkłada nogi dla Realu bo nie da się nic wymyślić.

1

Niech się dobrze wyładują, tylko na Real musi coś zostać.

0

Brak Leo = brak dobrej Barcy..

0

Oby tym razem obyło się bez niespodzianek.

0

Obawiam się że może otrzymać kartkę w kolejnym meczu..

0

Ja tu rządzę hahah leże :D :D Sprawa ZP zakończona? Haha a ile Messi wcześniej ładował bramek i był decydujący :D

1

Cóż za twórcze słowa :D

0

Nie jest ciekawie, ale za to na koniec sezonu może będzie. Trzeba czekać.

0

Gdyby Messi odszedł to byłby koniec, ale nawet tego nie biorę na serio.

0

Tak żem czuł, choć po cichu liczyłem na Atletico.. Jest źle.

1

Nasi u siebie remisują z Malaga a Real sobie leci po 3 pkt na wyjeździe z Atletico no jaja he..

0

Pique na ataku wygląda naprawdę dobrze, więcej działał niż Paco :D

40

Było zostawić Munira, był chociaż ograny i strzelał bramki.

0

Oczywiście, poczuł ukłucie aby czas leciał :)

0

Oby Lucho wymyślił jakiś dobry plan na dalsze spotkania bo tak tracić punktów więcej nie można, dziś to się nie powinno w ogóle wydarzyć. VeB!

0

Jestem pewien że gdyby grał Leo i Suarez to Barca by wygrała nawet jeśli byłby autobus, ale gdybać teraz sobie można.

0

Owszem że nie może być, ale jak widać Barca bez Messiego to nie to samo..

0

Nic nowego, sędziowie są na żenującym poziomie.

17

Ja też wierzę i zawsze będę z nimi na dobre i na złe! VeB!

2

Tak oto w głupi sposób się traci punkty. Mecz do zapomnienia.

0

4 doliczone a grali 7 hahahahaha

4

Co ten sędzia hahahaha

0

Hahaha co za kabaret.

0

Ja pierdziele..........

0

Neymar pomylił trenerów?

0

Hahaha już gra na czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?