Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma obsesji na punkcie nagród indywidualnych hahah to się uśmiałem :) Niech bierze tą ZP.
2
Bardzo nie podoba mi się taka gra rywali.
0
Ten mecz trzeba wygrać, nie ma zmiłuj.
0
Też bym chciał aby Vidal otrzymał szanse.. :/
3
Czyli co Sporting rozkłada nogi dla Realu bo nie da się nic wymyślić.
1
Niech się dobrze wyładują, tylko na Real musi coś zostać.
0
Brak Leo = brak dobrej Barcy..
0
Oby tym razem obyło się bez niespodzianek.
0
Obawiam się że może otrzymać kartkę w kolejnym meczu..
0
Ja tu rządzę hahah leże :D :D Sprawa ZP zakończona? Haha a ile Messi wcześniej ładował bramek i był decydujący :D
1
Cóż za twórcze słowa :D
0
Nie jest ciekawie, ale za to na koniec sezonu może będzie. Trzeba czekać.
0
Gdyby Messi odszedł to byłby koniec, ale nawet tego nie biorę na serio.
0
Tak żem czuł, choć po cichu liczyłem na Atletico.. Jest źle.
1
Nasi u siebie remisują z Malaga a Real sobie leci po 3 pkt na wyjeździe z Atletico no jaja he..
0
Pique na ataku wygląda naprawdę dobrze, więcej działał niż Paco :D
40
Było zostawić Munira, był chociaż ograny i strzelał bramki.
0
Oczywiście, poczuł ukłucie aby czas leciał :)
0
Oby Lucho wymyślił jakiś dobry plan na dalsze spotkania bo tak tracić punktów więcej nie można, dziś to się nie powinno w ogóle wydarzyć. VeB!
0
Jestem pewien że gdyby grał Leo i Suarez to Barca by wygrała nawet jeśli byłby autobus, ale gdybać teraz sobie można.
0
Owszem że nie może być, ale jak widać Barca bez Messiego to nie to samo..
0
Nic nowego, sędziowie są na żenującym poziomie.
17
Ja też wierzę i zawsze będę z nimi na dobre i na złe! VeB!
2
Tak oto w głupi sposób się traci punkty. Mecz do zapomnienia.
0
4 doliczone a grali 7 hahahahaha
4
Co ten sędzia hahahaha
0
Hahaha co za kabaret.
0
Ja pierdziele..........
0
Neymar pomylił trenerów?
0
Hahaha już gra na czas.