Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Szacun za doping kibiców.
0
Messi prawie hat-trick :)
0
Ney widać chciał bardzo kartkę hahahaha :D
0
Messi 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
0
Karny hahahah :D
0
Roberto ale błąd..
1
Oby w drugiej połowie udało się jeszcze coś strzelić.
0
Masakra nie wpadło...
0
Goooooooooooool Messiiii :)
0
Pytanie kiedy odzyska formę.
0
I co z tego jak nie otrzymuje szans.. Jak zacznie to można mówić o walce, przy okazji musi się wykazać na boisku.
0
Oby dziś mu się to udało ;)
0
Zdobyć dziś 3 pkt. a oni niech się przy okazji wykartkują, będzie spokój na kolejne spotkania.
0
Dobry skład, cieszy obecność trio, jazda z nimi po 3 pkt. Vamos!
0
To już jest tak żenujące że szkoda gadać.
0
Liczę dziś bardzo na Leo :)
0
Skład Mundo dobry z Rafą.
5
Będzie to ciężki mecz, ale jak zagra nasze tridente z Leo na czele to jestem bardziej spokojny. Vamos Barca!
1
Co ja pacze 12 bramek o ja pierdziele tego jeszcze nie grali :D
0
Jutro będzie na pewno niesamowity kocioł na trybunach, oby to naszym nie przeszkodziło w uzyskaniu dobrego rezultatu.
2
Super wypowiedź o Leo :)
0
Owszem, może i zdolna, lecz reszta zawodników musi się porządnie wykazać na boisku.
0
Heh he dobre z tym Ronaldo i Koke :D
0
Jak nasi po wpadce z Malagą dobrze zareagują to nic im nie pomoże.
1
Okropne zdjęcie z tym Biberem, oczywiście nasze tridente nie.
0
Neymar ile strat..
0
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś ....... :D
0
Teraz będą szamać kaszki :D :D
1
Dokładnie, takich to pełno.
0
Czyli gra Barcy się zdecydowanie polepszy :)