15

Szacun za doping kibiców.

0

Messi prawie hat-trick :)

0

Ney widać chciał bardzo kartkę hahahaha :D

0

Messi 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

0

Karny hahahah :D

0

Roberto ale błąd..

1

Oby w drugiej połowie udało się jeszcze coś strzelić.

0

Masakra nie wpadło...

0

Goooooooooooool Messiiii :)

0

Pytanie kiedy odzyska formę.

0

I co z tego jak nie otrzymuje szans.. Jak zacznie to można mówić o walce, przy okazji musi się wykazać na boisku.

0

Oby dziś mu się to udało ;)

0

Zdobyć dziś 3 pkt. a oni niech się przy okazji wykartkują, będzie spokój na kolejne spotkania.

0

Dobry skład, cieszy obecność trio, jazda z nimi po 3 pkt. Vamos!

0

To już jest tak żenujące że szkoda gadać.

0

Liczę dziś bardzo na Leo :)

0

Skład Mundo dobry z Rafą.

5

Będzie to ciężki mecz, ale jak zagra nasze tridente z Leo na czele to jestem bardziej spokojny. Vamos Barca!

1

Co ja pacze 12 bramek o ja pierdziele tego jeszcze nie grali :D

0

Jutro będzie na pewno niesamowity kocioł na trybunach, oby to naszym nie przeszkodziło w uzyskaniu dobrego rezultatu.

2

Super wypowiedź o Leo :)

0

Owszem, może i zdolna, lecz reszta zawodników musi się porządnie wykazać na boisku.

0

Heh he dobre z tym Ronaldo i Koke :D

0

Jak nasi po wpadce z Malagą dobrze zareagują to nic im nie pomoże.

1

Okropne zdjęcie z tym Biberem, oczywiście nasze tridente nie.

0

Neymar ile strat..

0

Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś ....... :D

0

Teraz będą szamać kaszki :D :D

1

Dokładnie, takich to pełno.

0

Czyli gra Barcy się zdecydowanie polepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?