Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Wszędzie o katastrofie a Sport o Leo, masakra.
2
Lucho jaka koszulka :D :D
1
Teraz to jest Umtiti :)
0
Skoro Cię nie obchodzi to po co piszesz komentarz? :) Ogarnij się.
0
Ronaldo to już chyba na stałe pozostanie jako najczęściej strzelający piłkarz :D
1
Rakitic bardzo słabo, zasłużona ocena.
0
Od rana o tym głośno...
0
Mi również nie podoba się styl drużyny, ale wierzę że się poprawią :)
4
Masakra z tą katastrofą, piszą że tym samym samolotem leciała rep. Argentyny..
0
Bez problemu wyprzedzi Alvesa.
0
Real powie wina sędziego :D
3
Również chciałbym ich zobaczyć na środku obrony :)
0
Że powodów do zmartwień nie ma to bym się trochę kłócił, ale najważniejsze póki co to wygrać z Realem.
3
Leo by tego nie zrobił Barcelonie i kibicom którzy go uwielbiają.
0
Świetna wiadomość, z nim gra na pewno będzie wyglądać lepiej.
0
Przekonamy się czy to coś podziała.
0
Ja się do tej grupy nie zaliczam.
0
Oby zareagowali zupełnie tak samo jak po pamiętnym meczu z Sociedad.
0
Andres jest bardzo ważny dla Barcy, widać doskonale jego brak w zespole, to tak samo jak Leo nie ma w składzie.
0
Pozostaje tylko mieć nadzieję że Lucho ma jeszcze jakieś pomysły na drużynę i postawi ich na nogi.
0
Wszystko jest możliwe by odrobić straty, tylko brak Andresa i częste kontuzje w zespole dają o sobie znać.
0
Gdyby faktycznie coś im dolegało to by zeszli, a oni kontynuowali grę. Alba nie wyglądał w dalszej części meczu że coś mu jest, więc mógł wykorzystać choć jedną zmianę.
1
Nic się nie dzieje? Aha czyli jak będzie 9 różnicy to też nic złego?
0
Wygrać z Realem obowiązkowo i później liczyć na ich wpadkę, bo na pewno im się noga powinie, albo wygrać oba klasyki jeśli będzie taka potrzeba, z tym że Barca do końca sezonu musi już uważać.
0
Dokładnie, wczoraj jak oglądałem mecz to myślałem o Generale że bardzo by się w takim momencie przydał..
0
I to mnie wczoraj wkurzyło, nie wiem po co są rezerwowi skoro ich nie wprowadza, a na ławce nie siedzą słabi gracze.
6
Po trafieniu Leo czułem że Barca pójdzie za ciosem, ale jednak się nie udało.
0
Nie sądziłem że tak dobrze mu pójdzie po odejściu z Barcy, dobrą robotę tam wykonuje.
3
Dobrze powiedział. Alba wczoraj rozegrał przyzwoity mecz.
12
Oni i tak często nie widzą ważnych rzeczy, popełniają masę błędów, wstyd że najlepsza Liga świata ma takich sędziów.