Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Gdy Alexis odchodził nie byłem zadowolony z tego, ale El Pistolero rozwiał moje wszelkie wątpliwości :)
5
Nie mam nic przeciwko by powtórzyli ostatni wynik ;)
0
Właśnie że te powtórki są potrzebne, bo oni bez tego nie wiedzą jak mecz prowadzić.
0
Brawo!! Świetny ruch ze strony klubu, na to liczyłem :)
0
Ale głupoty ;P A to dopiero początek póki Leo nie zdecyduje o kontrakcie ;)
12
Oby nasi się z nimi rozprawili.
6
Można było się domyślić że Real będzie miał jakieś "ale" odnośnie tych powtórek.
0
Forma fizyczna to zostanie na pewno, dzik to dzik :D
5
Bramkarz bez ambicji :)
0
Może i tym razem coś ustrzeli :)
0
To wygląda jak ... no właśnie nie będę pisał bo dostałbym bana.
0
Nie sądzę by był w przyszłości trenerem pierwszej drużyny.
4
Super informacja, teraz jeszcze tylko Leo :)
1
Taa przyjdzie Cancelo i skończy tak samo jak Vidal, choć dla mnie Aleix jest lepszy. Portugalczyk mi nie pasuje do Barcy.
1
Przy karnych nie powinna być stosowana? Oj Abi, dobre sobie.
0
Długo z tym czekali :D :D
1
Cóż, bez kasy nie ma nic w dzisiejszych czasach w Sporcie, ale Leo trzeba koniecznie zatrzymać.
0
Widziałem dziś rano w wiadomościach sportowych o tych powtórkach wideo, świetna sprawa, takie coś trzeba koniecznie wprowadzić wszędzie.
1
Osobiście chciałbym aby zagrał Denis.
0
Ney zatrzymany, teraz El Pistolero, czas na Messiego :)
0
Forma Kapitana rośnie i zajebiście, tak ma być! :)
13
http://sport.interia.pl/premier-league/news-oscar-na-90-procent-zamieni-chelsea-na-shanghai-sipg,nId,2322296
25 lat :) Żenada, zero ambicji :)
0
Zawiesił się, myślami jest już z Shakira :D
0
Młody na całe życie ma pamiątkę ;)
0
Idealnie to ująłeś.
0
Nikt nie jest pewny czy Messi przedłuży kontrakt, ale to wie sam Leo i trzeba czekać na jego decyzję.
4
Oby tylko ten Cancelo nie trafił do Barcelony.
0
Tam w tych losowaniach kręcą wałki jak tylko mogą :)
0
Oby tylko w meczach o punkty zaczął trafiać.
0
I to by było na tyle :D Koniec ;P