Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A mógł nadal rozwijać się w Sporting, to mu się zachciało Niemiec..
0
El Pistolero jaki zaciesz :D
0
Tebas kibicem Realu - wiadome że mają z górki.
5
Ronaldo w Barcelonie? Dobry żart :D
0
70 mln Oscar ja pierdziele ale im się na tym świecie w głowach przewraca.
0
Myślę że on też mnie lubi, choć teraz może mniej haha dobre :D Druga część jeszcze lepsza od pierwszej :)
8
Denis Onyang - pierwszy raz słyszę o nim, a jest wyżej od Ter Stegena..
1
Na skrzydle spisuje się świetnie pod nieobecność Neymara, ale cóż, na pewno nie będzie tak że Arda gra a Ney na ławce.
0
Tutaj nawet Alves by nie pomógł, Andres zostaje w Barcelonie i tyle w temacie.
1
Wiedział co dobre od małego :)
0
Ha ha tak czytam pierwsze dwie okładki i myślę już to czytałem, a tu faktycznie czytam komentarze i tak jak mówicie było już to :D
0
Skubany mijał ich jak tyczki, ale dziś robi to samo :D
0
Nawet ciekawe :D
6
Super wywiad, redakcja się spisała! :)
13
Otóż to! Warto stawiać na Denisa.
1
Dybala jest dobry, ale bez przesady do Leo mu daleko.
1
Bardzo fajne wypowiedzi Neymara, szczególnie o ZP.
0
Byle tylko nie do nich, a po drugie nadal bardzo liczę że on wróci do Barcy i będzie stanowił o sile Barcy w przyszłości.
6
Skoro Kapitan mówi że wygrają wiele trofeów to inaczej być nie może :)
0
Fajnie że Lucho dał pograć młodym, oby w Nowym Roku też o nich pamiętał.
1
Szkoda Jamesa, jest naprawdę świetny według mnie i marnuje się na ławie.
0
50 mln to naprawdę sporo kasy, oferta warta przemyślenia, ale w sumie Arda powinien zostać. A Oskar? Szkoda gadać co on ze swoją karierą zrobił w takim wieku :D
0
Dziękuję i wzajemnie dla Redakcji :)
0
Faktycznie hahaha :D
5
Messi zapewne wróci wcześniej ;)
0
Ładnie z jego strony ;)
0
Wszyscy to wiedzą oprócz Madrytu i dziennikarzy głosujących na Portugalczyka.
0
Ale Oscar się sprzedał hahha :D
4
Ani trochę nie jestem zadowolony z tego możliwego transferu jako kibic, bardziej wolę Vidala.
4
Wesołych Świąt Wszystkim życzę! :))