Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może teraz nie, ale za 2-3 lat wszystko się może zmienić.
3
Nie ma co ryzykować, Mats według mnie powinien bronić.
0
Tak to jest jak szejki sypią kasą.
1
Po co.. po co go chcą sprzedać.. :/ Lepiej dawać mu szanse, a klubowi wyjdzie to na dobre. Ale ich sprawa co zrobią.
0
Ocena celująca poszła ;) Było dobrze według mnie, ale uważam że rok 2017 będzie jeszcze lepszy! ;)
3
Jeszcze Barca będzie chciała jego powrotu, ale wtedy cena 40-50 mln, szkoda że odszedł, ale wiadome, lepsze to niż miał grzać ławę.
0
Gdzie Ronaldo będzie miał lepiej niż w Realu, tutaj już umie zajebiście nurkować, ma względy, więc po co uczyć się tych wszystkich nowych rzeczy :D
1
Chiny to mają kasiory na tych piłkarzy i ich pensje..
2
Warto dodać że Paco strzelił mocno naciąganą bramkę dzięki sędziemu, tak nadal byłaby lipa.
0
Kurde, oby nie odszedł, Lucho niech przejrzy na oczy :/
0
40 baniek za rok, ja pierdziele. Brawo dla Ardy wie gdzie jest najlepiej.
2
Wróci Ney i Arda już pójdzie na bok..
0
Samper - warto też o nim pamiętać.
5
Oby tylko Leo grał w Barcelonie jak najdłużej.
0
Szkoda że Generał ani Andres nigdy żaden z nich nie zdobył ZP.
0
I bardzo dobrze, oby Dybala został póki co w Juve.
0
Zico nawet asysta :D
1
I oby się to spełniło! :D
0
Prawdziwy wzór do naśladowania.
1
Mam nadzieję że zostanie.
0
I ma doskonałe szanse by stać się tym jednym z najlepszych, fajnie byłoby gdyby kiedyś wrócił do Barcy.
0
Świetne podsumowanie.
80
https://zapodaj.net/19a2ba2ffcb35.jpg.html
Proszę Administrację o zbanowanie tego bezmózga.
0
Niech Lucho przedłuża umowę i po wszystkim.
0
To jakieś brednie, a Arbeloa to już dramat hahaha co za bzdety :D Vidal gorszy od Douglasa? To się uśmiałem :D Widać że to żart :D
0
Wywiady Andresa zawsze czyta się świetnie, szkoda że taki krótki :)
0
Powrót Douglasa jako wzmocnienie? Czy to jakiś żart? :D
0
Dobry jest jak na 21 lat, City ma więcej kasy, ale Barca za to lepsze warunki by coś wygrać, zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
0
I Paco tak? Villa by chociaż coś wniósł do zespołu, a Paco póki co to słabo, Munir już lepiej by się zapewne spisywał.
8
Oglądanie Davida w Barcelonie to była czysta przyjemność :)