0

Powinien pójść do takiego klubu, aby grał w nim regularnie, inaczej z jego rozwoju nic nie będzie.

0

Lewy mnie zaskoczył swoim wyborem, ale wiadomo jego sprawa.

2

Pasuje im dokopać dziś i zamknąć "jadaczki".

0

Nic dziwnego że gdyby nie Leo to Barca by tyle nie wygrała w ostatnich latach.

0

A no właśnie, dopóki nie wprowadzą powtórek, to sytuacja nigdy nie ulegnie poprawie.

0

James byłby głupcem gdyby odszedł grać do Chin, ale w sumie nie nasz problem. U nas jest większy problem, jak szybko wydostać się z tej kiepskiej sytuacji.

6

Aduriz powinien mieć zakaz wstępu.

37

Vidal niech odejdzie bo tylko się marnuje, wcale nie jest gorszy od Roberto a grzeje ławę regularnie, lub jest poza składem, w tej kwestii Enrique naprawdę mnie denerwuje.

2

Ja to bym chętnie dziś od pierwszej minuty chciał by zagrali Vidal, Arda i Denis, ale na to nie ma szans, zresztą i tak nie ma powołania dla Aleixa...

0

Jak dziś tego nie wygramy i nie awansujemy to będzie już naprawdę kiepsko. Vamos!

0

Gomes to jest mega rozczarowanie..

1

W pełni się zgadzam z autorem. Lucho musi coś zmienić bo inaczej na koniec sezonu nie będzie co świętować, też wolałbym aby wygrali w LM i Lidze kosztem PK.

0

Pewnie, najlepiej niech się pozabijają wzajemnie, może w końcu coś ruszy.. żenada.

0

Na tego gościa się patrzeć nie da, dobrze że jeszcze jest artykuł do przeczytania.

0

Śmiać mi się chce z ostatniego :) Co do meczu, to mam nadzieję że w końcu naszym uda się wrócić na dobre tory, pasuje zacząć więcej strzelać goli by były efekty. VeB!

0

Co tu dużo mówić, hajs się musi zgadzać.

0

Banda debili...

0

Uwielbiam te jego rzuty wolne ;)

1

Nie no, to już przechodzi wszelkie granice, Aduriz bez kary? Miałem do niego szacunek, ale po tym co zrobił ostatnio stracił go.

0

Pique szacun, nie pierdzieli się z nimi.

0

To decyzja Messiego, gdyby chciał to by się tam zjawił.

3

Cóż, czasami tak bywa że wszędzie nie można być.

2

Ramos mnie zaskoczył ;)

0

Właśnie że się mylisz bo 2012, temat zakończyłem.

0

Pasuje się ostro zabrać za dobrą i efektowną grę, to może wtedy nie będzie powodów by narzekać na sędziowanie (sam narzekam) ale to już denerwujące.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gorszych głupot nie czytałem, co za typ.

2

Oby ta sytuacja szybko się poprawiła, obyśmy na koniec sezonu mieli jeszcze powody do radości.

0

Ramos nic nowego, on jest wszędzie.

1

Mów prawdę i jeszcze za to kara, no kabaret pełną gębą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?