Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien pójść do takiego klubu, aby grał w nim regularnie, inaczej z jego rozwoju nic nie będzie.
0
Lewy mnie zaskoczył swoim wyborem, ale wiadomo jego sprawa.
2
Pasuje im dokopać dziś i zamknąć "jadaczki".
0
Nic dziwnego że gdyby nie Leo to Barca by tyle nie wygrała w ostatnich latach.
0
A no właśnie, dopóki nie wprowadzą powtórek, to sytuacja nigdy nie ulegnie poprawie.
0
James byłby głupcem gdyby odszedł grać do Chin, ale w sumie nie nasz problem. U nas jest większy problem, jak szybko wydostać się z tej kiepskiej sytuacji.
6
Aduriz powinien mieć zakaz wstępu.
37
Vidal niech odejdzie bo tylko się marnuje, wcale nie jest gorszy od Roberto a grzeje ławę regularnie, lub jest poza składem, w tej kwestii Enrique naprawdę mnie denerwuje.
2
Ja to bym chętnie dziś od pierwszej minuty chciał by zagrali Vidal, Arda i Denis, ale na to nie ma szans, zresztą i tak nie ma powołania dla Aleixa...
0
Jak dziś tego nie wygramy i nie awansujemy to będzie już naprawdę kiepsko. Vamos!
0
Gomes to jest mega rozczarowanie..
1
W pełni się zgadzam z autorem. Lucho musi coś zmienić bo inaczej na koniec sezonu nie będzie co świętować, też wolałbym aby wygrali w LM i Lidze kosztem PK.
0
Pewnie, najlepiej niech się pozabijają wzajemnie, może w końcu coś ruszy.. żenada.
0
Na tego gościa się patrzeć nie da, dobrze że jeszcze jest artykuł do przeczytania.
0
Śmiać mi się chce z ostatniego :) Co do meczu, to mam nadzieję że w końcu naszym uda się wrócić na dobre tory, pasuje zacząć więcej strzelać goli by były efekty. VeB!
0
Co tu dużo mówić, hajs się musi zgadzać.
0
Banda debili...
0
Uwielbiam te jego rzuty wolne ;)
1
Nie no, to już przechodzi wszelkie granice, Aduriz bez kary? Miałem do niego szacunek, ale po tym co zrobił ostatnio stracił go.
0
Pique szacun, nie pierdzieli się z nimi.
0
To decyzja Messiego, gdyby chciał to by się tam zjawił.
3
Cóż, czasami tak bywa że wszędzie nie można być.
2
Ramos mnie zaskoczył ;)
0
Właśnie że się mylisz bo 2012, temat zakończyłem.
0
Pasuje się ostro zabrać za dobrą i efektowną grę, to może wtedy nie będzie powodów by narzekać na sędziowanie (sam narzekam) ale to już denerwujące.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gorszych głupot nie czytałem, co za typ.
2
Oby ta sytuacja szybko się poprawiła, obyśmy na koniec sezonu mieli jeszcze powody do radości.
0
Ramos nic nowego, on jest wszędzie.
1
Mów prawdę i jeszcze za to kara, no kabaret pełną gębą.