Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny!!!!!!!!!!!!! :D
0
Ale super że gra Umtiti :) Jazda Barca z nimi, po wygraną!! :)
0
Fajnie gdyby udało się go sprowadzić, ale to nie byłoby raczej łatwe.
0
Oby dziś naszym udało się wygrać na tym trudnym terenie, bo kiedyś w końcu musi się udać. Vamos!
0
To niech przedłuża w końcu i sprawa zamknięta.
0
Wolałbym skład Mundo, chciałbym aby na obronie zagrał Umtiti z Pique, reszta jest OK.
9
Oby i dziś dobra passa Leo trwała, on nie potrzebuje ZP by pokazać że jest najlepszy :)
6
Mam nadzieję że Celta u siebie nie odpuści i to oni wywalczą awans :) Messi w każdym meczu udowadnia że jest najlepszy, a Ronaldo? ZP? To było nieporozumienie :P
11
Ooo widzę że Real znowu wtopa, nie wierzę, coś pięknego :D
0
Widzę że mój komentarz został usunięty.. Bo Lucho zachowuje się dziwnie.
0
Tosz to spisek :)
0
Ja pierdziele, ale im się j.... w tych głowach.
2
"Ktoś musi zostać" - tylko że prawie zawsze pada właśnie na Aleixa.
1
Wszyscy go chcą, więc przedłużenie kontraktu jest na pewno kwestą czasu.
3
Mareczka pisze o Leo bo chcą jak najwięcej szumu wywołać, niech się zajmą pisaniem o Madrycie.
0
Ja wierzę że nasi jeszcze wskoczą na pierwsze miejsce w Lidze, więc trójka poleciała.
0
Jakie to czasy nastały, że trzeba myśleć o pozbyciu się zawodnika który jest teraz w dobrej formie, by mieć kasę na kontrakt dla drugiego... Oby to była tylko plota.
1
Ja również, jestem jego wielkim fanem :)
1
Ciekawe czy Vidal też by to uczynił :D
0
Co za bzdety, ale super się takie newsy czyta :D
0
Może tym razem w końcu się uda.
10
Na ocenę Vidala aż się miło patrzy :)
0
Ja ogólnie lubię styl Pogby i sam chciałem by przeszedł do Barcy, ale nie wypaliło, tym wpisem nie miałem na myśli nic złego.
1
Pogba to jakiś żart :D
8
Czyli już teraz można napisać że będą kontrowersje..
0
Według mnie to duży błąd, ale to już ich decyzja.
0
Oby jak najszybciej udało się z nim przedłużyć kontrakt i zakończyć te wszystkie spekulacje na temat jego przyszłości.
6
Hah najlepsze było zagranie nogą :D
0
Dobrze że choć w końcu ponieśli pierwszą porażkę, dla nas nadal jest nadzieja, nasi muszą walczyć i liczyć na szczęście.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika