0

Karny!!!!!!!!!!!!! :D

0

Ale super że gra Umtiti :) Jazda Barca z nimi, po wygraną!! :)

0

Fajnie gdyby udało się go sprowadzić, ale to nie byłoby raczej łatwe.

0

Oby dziś naszym udało się wygrać na tym trudnym terenie, bo kiedyś w końcu musi się udać. Vamos!

0

To niech przedłuża w końcu i sprawa zamknięta.

0

Wolałbym skład Mundo, chciałbym aby na obronie zagrał Umtiti z Pique, reszta jest OK.

9

Oby i dziś dobra passa Leo trwała, on nie potrzebuje ZP by pokazać że jest najlepszy :)

6

Mam nadzieję że Celta u siebie nie odpuści i to oni wywalczą awans :) Messi w każdym meczu udowadnia że jest najlepszy, a Ronaldo? ZP? To było nieporozumienie :P

11

Ooo widzę że Real znowu wtopa, nie wierzę, coś pięknego :D

0

Widzę że mój komentarz został usunięty.. Bo Lucho zachowuje się dziwnie.

0

Tosz to spisek :)

0

Ja pierdziele, ale im się j.... w tych głowach.

2

"Ktoś musi zostać" - tylko że prawie zawsze pada właśnie na Aleixa.

1

Wszyscy go chcą, więc przedłużenie kontraktu jest na pewno kwestą czasu.

3

Mareczka pisze o Leo bo chcą jak najwięcej szumu wywołać, niech się zajmą pisaniem o Madrycie.

0

Ja wierzę że nasi jeszcze wskoczą na pierwsze miejsce w Lidze, więc trójka poleciała.

0

Jakie to czasy nastały, że trzeba myśleć o pozbyciu się zawodnika który jest teraz w dobrej formie, by mieć kasę na kontrakt dla drugiego... Oby to była tylko plota.

1

Ja również, jestem jego wielkim fanem :)

1

Ciekawe czy Vidal też by to uczynił :D

0

Co za bzdety, ale super się takie newsy czyta :D

0

Może tym razem w końcu się uda.

10

Na ocenę Vidala aż się miło patrzy :)

0

Ja ogólnie lubię styl Pogby i sam chciałem by przeszedł do Barcy, ale nie wypaliło, tym wpisem nie miałem na myśli nic złego.

1

Pogba to jakiś żart :D

8

Czyli już teraz można napisać że będą kontrowersje..

0

Według mnie to duży błąd, ale to już ich decyzja.

0

Oby jak najszybciej udało się z nim przedłużyć kontrakt i zakończyć te wszystkie spekulacje na temat jego przyszłości.

6

Hah najlepsze było zagranie nogą :D

0

Dobrze że choć w końcu ponieśli pierwszą porażkę, dla nas nadal jest nadzieja, nasi muszą walczyć i liczyć na szczęście.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?