0

Szkoda, oby szybko wrócił na boisko.

0

Brawa dla niego, zasłużył. Świetny strzał.

0

Koniec :) Zadanie wykonane, pewna wygrana w dobrym stylu :) Cieszy to że na zero z tyłu. VeB! :)

0

Asysta Vidala i tak nie będzie interesowała Enrique.

0

MSN po golu dziś, zajebiście :)

0

W końcu gol nie z karnego :D

0

Neymar gooooooooooooool 0-4 :)

0

Pięknie Mats!

0

Luis Suarez goooooooooooooool!!!!!!!!! :)

13

Dobrze Mats wyszedł z tej sytuacji.

0

Aleix wejdzie :))

0

Gol Eibar ale spalony.

0

Leoooooooooooo goooooooooooooool :)

1

Dokładnie ;) Oglądało się te seriale oba :)

0

A no tak fakt, za dużo procentów :D Ale myślałem że dobrze zgadłem :P

0

Muza z MacGyver hahaha

4

Doliczone 3 a rozegrana 1 minuta hahaha

0

Ale pech, słupek..

2

Denisssssssssss ale gooooooooooooooooool :)

0

Zajebisty początek meczu, no ja pierdziele!

0

Tylko nie Busi.. :/

0

Ja prd ale mu nadepnął to mogło się skończyć źle!

0

Dajesz Leo teraz :)

1

Ja prd ale mnie wkurzył Enrique, brak Vidala, żenada.

1

Co mnie najbardziej interesuje to aby Vidal zagrał.

0

Wygramy ten mecz. Vamos! :)

0

Gdyby nie gole Ramosa to Real by stracił sporo punktów. Ronaldo wygwizdany? Ale jak to? Przecież on zdobył ZP. Już go nie lubią?

0

Chciałbym aby Andres pograł jeszcze z 4 lata :)

3

Mam nadzieję że Vidal zagra.

9

Wszystko super, ale jak widzę Neymara wykonującego rzut karny, to mam zawsze obawy, za dużo kombinuje z tym swoim rozbiegiem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?