Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, oby szybko wrócił na boisko.
0
Brawa dla niego, zasłużył. Świetny strzał.
0
Koniec :) Zadanie wykonane, pewna wygrana w dobrym stylu :) Cieszy to że na zero z tyłu. VeB! :)
0
Asysta Vidala i tak nie będzie interesowała Enrique.
0
MSN po golu dziś, zajebiście :)
0
W końcu gol nie z karnego :D
0
Neymar gooooooooooooool 0-4 :)
0
Pięknie Mats!
0
Luis Suarez goooooooooooooool!!!!!!!!! :)
13
Dobrze Mats wyszedł z tej sytuacji.
0
Aleix wejdzie :))
0
Gol Eibar ale spalony.
0
Leoooooooooooo goooooooooooooool :)
1
Dokładnie ;) Oglądało się te seriale oba :)
0
A no tak fakt, za dużo procentów :D Ale myślałem że dobrze zgadłem :P
0
Muza z MacGyver hahaha
4
Doliczone 3 a rozegrana 1 minuta hahaha
0
Ale pech, słupek..
2
Denisssssssssss ale gooooooooooooooooool :)
0
Zajebisty początek meczu, no ja pierdziele!
0
Tylko nie Busi.. :/
0
Ja prd ale mu nadepnął to mogło się skończyć źle!
0
Dajesz Leo teraz :)
1
Ja prd ale mnie wkurzył Enrique, brak Vidala, żenada.
1
Co mnie najbardziej interesuje to aby Vidal zagrał.
0
Wygramy ten mecz. Vamos! :)
0
Gdyby nie gole Ramosa to Real by stracił sporo punktów. Ronaldo wygwizdany? Ale jak to? Przecież on zdobył ZP. Już go nie lubią?
0
Chciałbym aby Andres pograł jeszcze z 4 lata :)
3
Mam nadzieję że Vidal zagra.
9
Wszystko super, ale jak widzę Neymara wykonującego rzut karny, to mam zawsze obawy, za dużo kombinuje z tym swoim rozbiegiem :P