0

Koniec!! Udało się, VeB!

1

Atletico co ciśnie w drugiej połowie...

0

Co to było ja prd!!!!!!!!!!!

0

Ja prd ale szczęście.......

0

Leo dawaj teraz i kończ mecz!

2

Neymar strzał życia.

1

Ale to wyciągnął.

0

Ja prd Ney żółta nie zagra następny mecz.

0

Ale przycisnęli teraz..

0

Kurde Atletico gol ;/

0

Ale pociągnął z kopyta!!!!!!!!!

0

Leooooooooooo ale gooooooooooool!!!!!!!

0

Gomes co za głupia strata..

0

Dlaczego Ney nie strzelał...

0

Dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

El Pisttolerooooooooooooooo co za gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!

0

Oby, oby w końcu coś ruszyło..

0

Byłoby zajebiście, ale wiadome zdrowie najważniejsze.

0

Jak tak dalej będzie grał to różnie może być..

0

Jak patrzę na pomoc to już się denerwuję.

0

Damy radę i wygramy wierzę w naszych :) Vamos!

2

Jak zawsze świetna robota :)

0

Atletico pewnie się zamuruje w obronie i z kontry będą grać, oby nasi znaleźli na nich sposób.

3

Tylko nie znowu Gomes..

1

Z tymi bramkarzami dowalił do pieca :D

9

Jak im tak to przeszkadza że mówi prawdę, to niech nawet balonem lecą.

0

Zobaczymy co z niego wyrośnie.

0

Prawidłowo, piłkarze powinni być wspierani przez klub.

0

Na to będzie trzeba jeszcze poczekać ;)

0

"Teraz powstało zamieszanie, bo piłka znacząco przekroczyła linię." - co za typ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?