Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec!! Udało się, VeB!
1
Atletico co ciśnie w drugiej połowie...
0
Co to było ja prd!!!!!!!!!!!
0
Ja prd ale szczęście.......
0
Leo dawaj teraz i kończ mecz!
2
Neymar strzał życia.
1
Ale to wyciągnął.
0
Ja prd Ney żółta nie zagra następny mecz.
0
Ale przycisnęli teraz..
0
Kurde Atletico gol ;/
0
Ale pociągnął z kopyta!!!!!!!!!
0
Leooooooooooo ale gooooooooooool!!!!!!!
0
Gomes co za głupia strata..
0
Dlaczego Ney nie strzelał...
0
Dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
El Pisttolerooooooooooooooo co za gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!
0
Oby, oby w końcu coś ruszyło..
0
Byłoby zajebiście, ale wiadome zdrowie najważniejsze.
0
Jak tak dalej będzie grał to różnie może być..
0
Jak patrzę na pomoc to już się denerwuję.
0
Damy radę i wygramy wierzę w naszych :) Vamos!
2
Jak zawsze świetna robota :)
0
Atletico pewnie się zamuruje w obronie i z kontry będą grać, oby nasi znaleźli na nich sposób.
3
Tylko nie znowu Gomes..
1
Z tymi bramkarzami dowalił do pieca :D
9
Jak im tak to przeszkadza że mówi prawdę, to niech nawet balonem lecą.
0
Zobaczymy co z niego wyrośnie.
0
Prawidłowo, piłkarze powinni być wspierani przez klub.
0
Na to będzie trzeba jeszcze poczekać ;)
0
"Teraz powstało zamieszanie, bo piłka znacząco przekroczyła linię." - co za typ.