Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Beka po prostu beka.
1
Na okładce Marci Di Maria wygląda jakby był już po czterdziestce :D
0
Ale super wywiad, tak fajnie się czytało że moment i się skończył :)
1
Cillessen świetnie, Roberto tragicznie...
3
Bardzo dobra decyzja ze strony Lucho.
0
I tak na pewno nie anulują, ale niech próbują.
0
To było pewne że coś dołożą jeszcze.. dobrze chociaż że Busi będzie mógł zagrać.
1
Temat jak co roku, to jest nudne, takie rzeczy powinny być ustalone na rozpoczęcie sezonu.
2
Dla mnie to może być i Vicente Calderon albo Camp Nou jeśli się by udało.
0
To było więcej niż pewne, niech sobie jeszcze kible wyremontują :D
1
A dali by sobie spokój z tym rozgrywaniem finału na Bernabeu.
0
To spora niespodzianka jak dla mnie, spodziewałem się że Celta awansuje do finału a tu proszę takie zaskoczenie.
3
Zdecydowanie na NIE.
0
A czy dobrze grają w środku pola? Jedynie jak jest Andres to coś rusza.
0
Jak tak dalej pójdzie to Mats będzie się miał czego obawiać :P
9
Wielka szkoda że Szef nie zagra z PSG bo jego ogromne doświadczenie by się przydało.
0
Mareczka pierdzieli o najgorszej wersji Barcy, niech się zajmą swoim Madryckim klubem i ich formą.
7
https://x.com/Kowal__30/status/829082462953279490
Ten uśmiech przejdzie do historii haha :D
0
Wszystko super tylko że na 99% nic to nie da bo to jest Barca..
4
Ja pierdziele, nic innego mi nie przychodzi do głowy jak "szkoda strzępić ryja na to wszystko"...
0
Oby to nie było nic poważnego.
6
Roberto mógł pomyśleć że ma już żółtą.
1
Najbardziej boli strata El Pistolero w finale.
0
Doskonale to ujęłaś.
0
Teraz tylko wygrać ten finał :)
2
Nie pozostaje nic innego jak odwołanie i liczenie na "cud".
0
Nie wiem jakim trzeba być ślepotą by tutaj zobaczyć spalonego, dla nas dobrze, ale poziom sędziowania nadal to samo - żenada.
13
Roberto się nie popisał, powinien na ławie posiedzieć trochę a za niego Aleix w kolejnych spotkaniach.
1
Co za mecz, co za emocje!! Mamy to FINAŁ!! VeB!
0
5 minut hahahahahaha.