Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pierluigi Collina to był sędzia porządny, takich brakuje. Ronaldo i spadek formy? A kiedy on ją miał w ostatnim czasie?
1
Dobra ocena Ter Stegena, owszem popełnił błędy ale też ratował drużynę.
0
Wielki talent który jednak nie wystrzelił.
0
Rafa to wspaniały zawodnik, szkoda że ten czas tak szybko leci.
0
Eee tam nie wprowadzą nic ponieważ nie mają na to hajsu, są biedakami.
1
Okładka Marci miazga hahahahah :D
0
Czy Liga jest jeszcze w zasięgu Barcy? Może tak a może nie, wszystko zależy od formy naszych i sędziów.. choć to drugie jest na tak żałosnym poziomie że szkoda gadać.. bo Real na pewno jeszcze zaliczy wpadki.
0
Zbyt droga hahha co za żałosny typ.
0
Może za 5 lat wprowadzą.
0
Najważniejsze że wiedzą iż zagrali źle.
1
Ale jak to po co niby? Przecież poziom sędziowania jest OK w Hiszpanii.
18
Raczej trudno sobie poradzić z wygraną gdy drużynie zachciało się grać dopiero po 70 minucie.
0
Dziwne że w ogóle jest coś najlepsze..
1
Błędy błędami, ale najbardziej wkurza mnie to co nasi prezentowali do 70 minuty a co później jak stracili gola, wtedy im się zachciało grać, nie mogli tak wcześniej? Liga już jest na pewno stracona, do tej pory miałem ciągle nadzieję, ale skoro oni tak grają i nie zdobywają 3 pkt. to o czym tu mówić?
0
Złodzieje Hiszpańskie!!!!!!! Okradli nas z oczywistej bramki!!
0
Koniec, ja pierdziele, dlaczego!!!!!!!!!
0
Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele prawie gol Betis..
0
Był gol i znowu nas wyruchali.
0
Ja prd!!!!!!!!!!!!!!!
0
Z takim podejściem walczyć o mistrza? hahaha.
0
To jest żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Betis gol hahahahahahaa.
0
20 minut do końca i 0-0 ja pierdziele padaka.
0
Mats co on zrobił..
0
Gomes wejdzie, to mamy wzmocnienie..
0
Ajaja Vidal szkoda że nie wpadło.
0
Oby w drugiej połowie zagrali lepiej i strzelili coś bo pierwsza bardzo słabo w ich wykonaniu, Lucho musi ich opierdzielić w szatni.
0
Neymar jaka seta.....
0
Zdecydowanie za dużo im pozwalają, żeby tylko tego nie żałowali.