3

Pierluigi Collina to był sędzia porządny, takich brakuje. Ronaldo i spadek formy? A kiedy on ją miał w ostatnim czasie?

1

Dobra ocena Ter Stegena, owszem popełnił błędy ale też ratował drużynę.

0

Wielki talent który jednak nie wystrzelił.

0

Rafa to wspaniały zawodnik, szkoda że ten czas tak szybko leci.

0

Eee tam nie wprowadzą nic ponieważ nie mają na to hajsu, są biedakami.

1

Okładka Marci miazga hahahahah :D

0

Czy Liga jest jeszcze w zasięgu Barcy? Może tak a może nie, wszystko zależy od formy naszych i sędziów.. choć to drugie jest na tak żałosnym poziomie że szkoda gadać.. bo Real na pewno jeszcze zaliczy wpadki.

0

Zbyt droga hahha co za żałosny typ.

0

Może za 5 lat wprowadzą.

0

Najważniejsze że wiedzą iż zagrali źle.

1

Ale jak to po co niby? Przecież poziom sędziowania jest OK w Hiszpanii.

18

Raczej trudno sobie poradzić z wygraną gdy drużynie zachciało się grać dopiero po 70 minucie.

0

Dziwne że w ogóle jest coś najlepsze..

1

Błędy błędami, ale najbardziej wkurza mnie to co nasi prezentowali do 70 minuty a co później jak stracili gola, wtedy im się zachciało grać, nie mogli tak wcześniej? Liga już jest na pewno stracona, do tej pory miałem ciągle nadzieję, ale skoro oni tak grają i nie zdobywają 3 pkt. to o czym tu mówić?

0

Złodzieje Hiszpańskie!!!!!!! Okradli nas z oczywistej bramki!!

0

Koniec, ja pierdziele, dlaczego!!!!!!!!!

0


Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele prawie gol Betis..

0

Był gol i znowu nas wyruchali.

0

Ja prd!!!!!!!!!!!!!!!

0

Z takim podejściem walczyć o mistrza? hahaha.

0

To jest żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Betis gol hahahahahahaa.

0

20 minut do końca i 0-0 ja pierdziele padaka.

0

Mats co on zrobił..

0

Gomes wejdzie, to mamy wzmocnienie..

0

Ajaja Vidal szkoda że nie wpadło.

0

Oby w drugiej połowie zagrali lepiej i strzelili coś bo pierwsza bardzo słabo w ich wykonaniu, Lucho musi ich opierdzielić w szatni.

0

Neymar jaka seta.....

0

Zdecydowanie za dużo im pozwalają, żeby tylko tego nie żałowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?