0

Nasi grają bo grają, ale bez szału, brak pomysłu i zaskoczenia.

0

A asysty i wypracowane przez niego sytuacje się nie liczą??

1

Brawo Mats!

0

Super skład a co najważniejsze jest Aleix :) Vamos Barca po 3 pkt.!

3

Oby częściej takie oceny Denisa :)

0

Vidal obowiązkowo od pierwszej minuty.

0

W sumie to tęsknię za Leo który non stop ładował bramkę za bramką jak to było np. za kadencji Pepa. Ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć tym co jest i oby jeszcze grał najdłużej w FCB, asystować i tworzyć akcje też ktoś musi :)

6

Lucho wszystkie trzy bramki głową strzelił, dobry :D

0

Trzeba być ślepym aby nie dostrzec ile on daje drużynie, ale może to się w końcu zmieni na lepsze.

0

Szykuje się ciężki miesiąc jeśli chodzi o mecze z Atletico, na dodatek aż trzy.

0

Szanuję bardzo Roberto i doceniam to co robi dla Barcy, ale Aleix dla mnie numerem jeden powinien być, zdecydowanie daje więcej drużynie gdy gra.

0

195 cm w polu karnym to jest bardzo dużo w obronie jak i ataku, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.

1

Cancelo niech zostanie tam gdzie jest a Vidal do składu.

0

Oby im to nie wyszło.

0

Oby strzelał tych bramek jak najwięcej :)

1

Nawet śmieszne :P

0

Kurde znowu ciężka przeprawa się zapowiada.

1

Ciekawe ile jeszcze Zidane będzie trenerem, bo Perez lubi szybko wywalać jeśli coś nie idzie :D

0

To może w kolejnym meczu też coś strzeli? Fajnie byłoby :)

0

Nauczył się od Pique :D

0

Nie lubię tego tournee ale chociaż o tyle dobrze że brak innych imprez w tym czasie.

0

Pierwszy raz o czymś takim słyszę :) Wolałbym jednak już jakieś sprawdzone firmy :)

9

Dzięki za poradę ale iPhone nie chcę ;)

0

Tak właśnie 400 zł i myślę nad nim.

0

Mam pytanie z innej beczki, chodzi o wybór smartfona, to będzie mój pierwszy i nie wiem jaki kupić, może ktoś miał z nim już doświadczenie i wie czy to dobry wybór? Chodzi mi o: https://www.morele.net/smartfon-huawei-ascend-y3-ii-czarny-dualsim-940907/

6

Czekam na ten dzień kiedy Lucho postawi na stałe na Aleixa, tylko pytanie czy się doczekam? Oby. On z każdym meczem udowadnia że jest tego wart.

6

Ney to jest ekspertem w tym aspekcie :D

9

Fajnie byłoby gdyby tak z Realem zagrali dobrze i jakieś punkty uzyskali.

2

Rozkręca się, oj rozkręca :)

0

Kontrowersje to już na stałe zagościły po każdym meczu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?