Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi grają bo grają, ale bez szału, brak pomysłu i zaskoczenia.
0
A asysty i wypracowane przez niego sytuacje się nie liczą??
1
Brawo Mats!
0
Super skład a co najważniejsze jest Aleix :) Vamos Barca po 3 pkt.!
3
Oby częściej takie oceny Denisa :)
0
Vidal obowiązkowo od pierwszej minuty.
0
W sumie to tęsknię za Leo który non stop ładował bramkę za bramką jak to było np. za kadencji Pepa. Ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć tym co jest i oby jeszcze grał najdłużej w FCB, asystować i tworzyć akcje też ktoś musi :)
6
Lucho wszystkie trzy bramki głową strzelił, dobry :D
0
Trzeba być ślepym aby nie dostrzec ile on daje drużynie, ale może to się w końcu zmieni na lepsze.
0
Szykuje się ciężki miesiąc jeśli chodzi o mecze z Atletico, na dodatek aż trzy.
0
Szanuję bardzo Roberto i doceniam to co robi dla Barcy, ale Aleix dla mnie numerem jeden powinien być, zdecydowanie daje więcej drużynie gdy gra.
0
195 cm w polu karnym to jest bardzo dużo w obronie jak i ataku, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
1
Cancelo niech zostanie tam gdzie jest a Vidal do składu.
0
Oby im to nie wyszło.
0
Oby strzelał tych bramek jak najwięcej :)
1
Nawet śmieszne :P
0
Kurde znowu ciężka przeprawa się zapowiada.
1
Ciekawe ile jeszcze Zidane będzie trenerem, bo Perez lubi szybko wywalać jeśli coś nie idzie :D
0
To może w kolejnym meczu też coś strzeli? Fajnie byłoby :)
0
Nauczył się od Pique :D
0
Nie lubię tego tournee ale chociaż o tyle dobrze że brak innych imprez w tym czasie.
0
Pierwszy raz o czymś takim słyszę :) Wolałbym jednak już jakieś sprawdzone firmy :)
9
Dzięki za poradę ale iPhone nie chcę ;)
0
Tak właśnie 400 zł i myślę nad nim.
0
Mam pytanie z innej beczki, chodzi o wybór smartfona, to będzie mój pierwszy i nie wiem jaki kupić, może ktoś miał z nim już doświadczenie i wie czy to dobry wybór? Chodzi mi o: https://www.morele.net/smartfon-huawei-ascend-y3-ii-czarny-dualsim-940907/
6
Czekam na ten dzień kiedy Lucho postawi na stałe na Aleixa, tylko pytanie czy się doczekam? Oby. On z każdym meczem udowadnia że jest tego wart.
6
Ney to jest ekspertem w tym aspekcie :D
9
Fajnie byłoby gdyby tak z Realem zagrali dobrze i jakieś punkty uzyskali.
2
Rozkręca się, oj rozkręca :)
0
Kontrowersje to już na stałe zagościły po każdym meczu..